[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Rockstar69
Főzelékes Feri

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 12. 20. 23:14

Én trófeabuzi vagyok, de nekem is ront a játékélményen. :D
Gyenge napok vannak...

totyak
Díler

Hozzászólás Szerző: totyak » 2019. 12. 21. 11:02

Luszie írta:
2019. 12. 19. 15:45
Szerintem az a 2 trófea csak a legösszeszokottabb, legtapasztaltabb "trófeavadászok"-nak van meg. amikor olvasgattam a feltételeket, én egyből le is tettem arról, hogy azokat megszerzem. Eszetlen nehezek, én meg sem tudnám szerezni őket.. még akkor sem, ha profik között játszanék.

Talán ha nemzetközi fórumokon rákérdezel, hogy vannak-e emberek, akik továbbra is erre a két trófeára gyúrnak, talán találsz embereket. :)
Külföldiekkel, akiket nem is ismerek semmiképpen nem állnék neki. Velük egy sima heist küldetés is szenvedés. Én is béna vagyok, de legalább próbálkozom, ők meg csak baromkodnak egész végig. Ha magyar csapat lenne, velük lehetne próbálkozni, de pl. szerintem a többség itt az oldalon is konzolon játszik, én meg PC-s vagyok. És tudtommal nem tud együtt játszani két külön platform. Sajnos el kell viselnem, hogy ez a kettő sosem lesz meg, pedig dühít. Ha egyedül csinálhatnám, simán nekivágnék, akkor magamat okolhatnám, ha nem jön össze. Nem volt ez fair dolog a Rockstartól, nagyon a közösségi játékra akarnak bennünket terelni, én meg jobban szeretek magányosan játszani.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 12. 21. 22:37

Én is inkább egyedül játszok, még az Online-t is.

Egyébként nem tudom PC-n van e ilyen, de a psnprofiles.com-on vannak "boosting session-ök", ahol előre megbeszélt trófeákra hajtanak a játékosok. Ott lehet találni elhivatott játékosokat, nekem is így lett meg jó pár, de jelenleg nincs türelmem ehhez.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése