Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 08. 12:21

Igen köszönöm a segítségeket :). Közben megtaláltam az offline móot. Eleinte paráztam, mert nem indult el egyik játék se amit vettem, de aztán a win8.1-et lecseréltem win7-re és így már sikeresen megy. Érdekes h anno nem ment olyan grafon mint most eredetibe. Sokkal jobb.

Srácok még annyit kérdeznék, hogy a social club miért van, hogyha windows live-n keresztül ment online?
Mert ha jól tudom, akkor a social-ba kapsz megjeleníthető dolgokat a játék során mint pl egy repülőjegy Niko nevével. Vagy esetleg ezt eltudnátok mondani, hogy ezek az extrák hol találhatóak a socialban?

Nem tudom, hogy ti, hogy voltatok vele, de olyan rossz, hogy nem tudom elolvasni az összes szöveget, vagy hamar odaérek a célhoz vagy nem tudom nézni mert másra kell figyeljek. Így kicsit bonyolultabb a sztori :D

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 08. 19:21

Igazából tudtommal a Social Club-ra nincs is már szükség. Tulajdonképpen az a Rockstar szociális oldala, néhány játékbeli eredményt lehet ott megnézni, meg végigjátszás után elvileg adna valami extrát, de szerintem már rég nem foglalkoznak vele.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 08. 20:06

Na igen ez a kerdes, h ha social ad extrakat akk honnan tudja h allok ha windows liven keresztul ment online a jatek? :) A masik meg, remelem azert offline modbol kesobb enged online menteni, mert nem mindig tok netkozelbe jatszani

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 09. 16:18

Master P írta:Na igen ez a kerdes, h ha social ad extrakat akk honnan tudja h allok ha windows liven keresztul ment online a jatek? :) A masik meg, remelem azert offline modbol kesobb enged online menteni, mert nem mindig tok netkozelbe jatszani
A Social Club-ot, meg a Live-ot össze lehet valahogy kapcsolni SC-n belül. Így tudja követni az online tevékenységeidet. Szerintem offline és online mentés külön van, nem lehet keverni a kettőt. Ha X küldetésig eljutsz offline, szerintem utána nem tudod onnan folytatni és menteni online, de ebben egyáltalán nem vagyok biztos.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 10. 06:42

Igen ezt megerősítem. Játszottam kb 2 órát, na az el is veszett. Steam-en keresztül kéri a social acc-ot ha akarom, már regisztráltam, oké legyek online, aztán kéri a live-t is már játék alatt. Jó, legyen, regisztráltam, viszont nem enged menteni online. Állandóan azt írja, hogy még nem regisztráltam online fiókot, akarok? És akárhányszor beírom a mail címem meg jelszavam, nem jó, nem fogadja el. Meg, hogy töröljem az eddigi mentésemet mert az se jó. Nem lép be. Kilépek a játékból, belépek neten, beenged. Érdekes. Csak a játék nem fogadja el valamiért. Mindegy nem is lett volna lényeg, csak az extrák amiket kaptam volna, vagyis inkább az érdekességek a játékkal kapcsolatban. Nincs egy cikk, hogy milyen érdekességeket lehet kapni social-ban GTA terén? Engem csak ennyi érdekelne.

A steam-es Vice City-n is meglepődtem, mert nem fogadja el a régi mentésemet (ami nem steam VC alatt mentődött)

Off:
Amúgy ha kell valakinek egy különleges mentés a Vice City-hez csak szóljon :D. Nincs meg csinálva még az első küldetés se, viszont 44% a játék (no cheat). csak is kizárólag a mellékküldetések vannak kész amit csak engedett a gép. Fel van szedve a 100 rejtett csomag is, meg van véve az összes mentési lehetőség :D. Szal már alapból úgy kezded a játékot, hogy végtelen sprint, tűzállóság, 150 élet és pajzs stb. Különleges ugratásból is már csak 1 kell :D.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 10. 16:25

Master P írta:Igen ezt megerősítem. Játszottam kb 2 órát, na az el is veszett. Steam-en keresztül kéri a social acc-ot ha akarom, már regisztráltam, oké legyek online, aztán kéri a live-t is már játék alatt. Jó, legyen, regisztráltam, viszont nem enged menteni online. Állandóan azt írja, hogy még nem regisztráltam online fiókot, akarok? És akárhányszor beírom a mail címem meg jelszavam, nem jó, nem fogadja el. Meg, hogy töröljem az eddigi mentésemet mert az se jó. Nem lép be. Kilépek a játékból, belépek neten, beenged. Érdekes. Csak a játék nem fogadja el valamiért. Mindegy nem is lett volna lényeg, csak az extrák amiket kaptam volna, vagyis inkább az érdekességek a játékkal kapcsolatban. Nincs egy cikk, hogy milyen érdekességeket lehet kapni social-ban GTA terén? Engem csak ennyi érdekelne.

A steam-es Vice City-n is meglepődtem, mert nem fogadja el a régi mentésemet (ami nem steam VC alatt mentődött)

Off:
Amúgy ha kell valakinek egy különleges mentés a Vice City-hez csak szóljon :D. Nincs meg csinálva még az első küldetés se, viszont 44% a játék (no cheat). csak is kizárólag a mellékküldetések vannak kész amit csak engedett a gép. Fel van szedve a 100 rejtett csomag is, meg van véve az összes mentési lehetőség :D. Szal már alapból úgy kezded a játékot, hogy végtelen sprint, tűzállóság, 150 élet és pajzs stb. Különleges ugratásból is már csak 1 kell :D.
Nem tudom nálad mi lehet a gond. Igazából csak annyi az egésznek a menete, hogy a Live fiókodat a SC oldalán hozzácsatolod az SC fiókodhoz. Innentől elvileg látnia kellene az online tevékenységeidet a SC-nak is. Steam-en indítod a játékot, beadja az SC belépő lapját, belépsz a fiókodba. Aztán a Play-re (nem a Play offline-ra) mész. Elindul a játék és amikor felajánlja, belépsz a Live fiókodba. Figyelmesnek kell lenni, mert abból is lehet offline, meg online is. Ha ez is megvan, onnantól kezdve tudsz online játszani, ha játék közben előveszed a karakter mobilját és belépsz a multiba. Külön be lehet állítani, hogy legyen autosave, vagy csak a mentőházakban manuálisan tudsz menteni. Nem tudom, hogy ez a leírás így segít e valamit, de kérdezz még, vagy mondd a problémákat, aztán ha tudok, segítek.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 11. 05:21

Igen ertem amit mondasz, pontosan igy szoktam csinalni. Steam aztan sc, annak az ablaka egybol el is tunik, aztan allandoan be kellett lepjek live-be, bejeloltem h automatikusan jelentkezzen be de akk is, aztan ha mentenek csak kiirja h nem regisztraltam, pedig online bongeszobe beenged a live. Mindegy engem csak az az egy dolog érdekelne h milyen extrakat/erdekessegeket ad be ha kijatszod az eflc-vel egyutt. Nincsenek azok felteve esetleg valahova?

Ha sikerulne is online legyek, akk offlineba gondolom nemtok jatszani, ;) aztan felszinkronizalni a mentest... Csak azert mert jelenleg mobilnetem van mert elkoltoztem :/

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 11. 14:17

Igazából semmit nem veszítesz vele, ha nem mutatja SC a statisztikáidat. Igazán különleges ajándékot nem kapsz. Arra emlékszem, hogy 100% után kaptam valami plakettet, hogy én (totyak) teljesítettem a GTA IV-et 100%-ra ekkor. Ezt ki is lehetett nyomtatni. Meg valami bankkártya szerű valamit is lehetett nyomtatni. Nem emlékszem már pontosan.

Van az oldalon egy cikk, az nagy vonalakban leírja, hogy miket ad az SC: http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/828/social-club

Van a The 100% Club-nál említve egy kulcsos rész. Na, az nálam sosem működött, így sosem láttam mi van ott, pedig én már nem ma játszottam végig.
Illetve most nézem, az új SC-ben nem is találom már ezeket az opciókat, lehet nincsenek is, vagy csak én bénázok.

Ha belépsz a Live-ba online profillal, akkor csak online tudsz menteni. Ha offline profillal, akkor meg offline. A kettő azt hiszem sehogy sem átvihető.

Nem pontosan értem, hogy nálad miért nem enged online menni. Biztosan regisztráltál egy online profilt is?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 11. 17:38

Jah ertem. Hat ma forditottam tobb idot a ket rendszerre, es belepve az sc-be eszrevettem h fel kell vegyem ott a live kapcsolatom. Vegul is nem lenyeg, tenyleg csak az olyanok erdekeltek mint pl a repjegy niko nevevel meg ilyenek. Neztem sc-n h ha ramegyek barmely gta-ra nem ad be semmit kiveve a gta 5-nel, ott kiad par dolgot. Na mind1. Kar h vannak CSAK online elerheto dolgok... mint pl az 5-nel h online kapsz uj fegyvereket autokat stb amiket singleba nem latsz... Vagy amit Nikorol irtam. Nem a net miatt, hanem h azok nem mindig lesznek elerhetok :/

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 27. 14:12

Egy kép a logó fejlődéséről és az összes részről:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/140727/ ... es.hu_.jpg
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 11. 13:45

Éppen új játékot keresetem és találtam egy GTA Rio De Janeiro nevű ''epizódot''. Erről tudtok valamit, vagy csak valaki megint ilyennel szórakozik, hogy két részt összeolvaszt és újnak nevezi.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 11. 17:39

Ez mindössze egy mod, ami Los Santos-t Rio De Janeiro-vá varázsolja, semmi különösebb. :)
Well look who's back

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 08. 11. 19:20

Senki nem nevezi újnak..-.- modnak nevezi...-.-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realostew 2014. 08. 19. 15:32-kor.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
delidavid99
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014. 01. 28. 19:47
Tartózkodási hely: Soltvadkert

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: delidavid99 » 2014. 08. 19. 14:03

GTA Online-t honnan tudom letölteni vagy le lehet- e tölteni egyáltalán? Mert sok videót néztem róla és "több, mint frankónak" találtam, valaki ha tud segítsen :insecure:
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 08. 19. 14:15

delidavid99 írta:GTA Online-t honnan tudom letölteni vagy le lehet- e tölteni egyáltalán? Mert sok videót néztem róla és "több, mint frankónak" találtam, valaki ha tud segítsen :insecure:
Nem lehet letölteni, az a GTA V multi része, csak a játékkap együtt tudod megvenni.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése