[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
McMax
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. 11. 20. 11:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: McMax » 2012. 03. 27. 08:11

Gaby86 írta:Lehet hogy igaz? http://www.gamestar.hu/ezek-lesznek-a-g ... azott.html

Szerintem kamu.
Az a srác nekem azt mondta hogy Albert a neve... Szerintem innen csórta a nevet ._.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 03. 27. 08:17

http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/843/szereplok#4 Ezek egyszerű következtetések, esetleg azok továbbspekulálása. Valószínű, hogy a trailerben látott öltönyös férfi Albert de Silva.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 03. 27. 20:40

Hát szerintem ha kacsa is dejól hangzik :)

Avatar
lilpit27
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 03. 26. 18:41
Tartózkodási hely: Magyarország Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: lilpit27 » 2012. 03. 27. 20:43

vagy az aki fut a rendőrök után az a fekete forma

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 03. 30. 21:14

Most nézem hogy a GTA IV Trailereiben nagyon kezdetleges volt a grafika. Jó lenne ha ez a GTA V re is igaz lenne :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 03. 30. 21:31

Egy nap brokit lenne jó már nem azért.Így is egy erőmű kell hozzá, és a konzolokon is elég rosszul menne.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 03. 30. 22:25

Szerintem az égbolt, a részletesség egyszerűen gyönyörű. Én már abban sem vagyok biztos, hogy a Max Payne 3 elfutna a számítógépemen. A GTA V-re nagyon csekély esélyt látok, főleg, ha megint fel akarják majd fejleszteni, ami a Rockstar Games PC-s politikáját tekintve várható.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 03. 31. 09:13

Emlékeztek még a GTA SA ban a Big Foot legendára ? ( Ki ne emlékezne :D ) Jó lenne ha egy ilyen visszaütne az 5 ben :D

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2012. 03. 31. 10:02

Találtam még egy érdekes képet.
http://grandtheftauto5cheats.info/wp-co ... ked-14.jpg
je

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 03. 31. 10:20


Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 03. 31. 11:05

Kisprobegt írta:Emlékeztek még a GTA SA ban a Big Foot legendára ? ( Ki ne emlékezne :D ) Jó lenne ha egy ilyen visszaütne az 5 ben :D
BigFoot benne van a GTA V trailerbe!!! :D

Link

a rendőrautó oldalán lévő logoban

Bocs, de a link úgy széthúzta az oldalt, hogy rossz volt nézni.
It's all down south now.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 04. 04. 17:20

baucsek írta::!: http://www.youtube.com/watch?feature=iv ... RD4llFxOzA :!:
Nem tudom valódi-e de érdemes megnézni és nyálat csorgatni.
ezt én is láttam. De szerintm no igazi

SZERK1:
http://www.youtube.com/watch?v=pKgDjUG8 ... re=related

Sajnos eza vidó fake de azért jó lenne egy ilyen gtav

SZERK2:
egy ilyenis de a motorra lib. cit. van irva de az 5 sa ban játszódik
__________________________
Egymás után 2 vagy több hozzászólást NE írj! Szerkeszd mindig az előzőt! (és csinálj valamit a helyesírásoddal!)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Gege 2012. 04. 05. 08:34-kor.
Ok: Triple Post

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 04. 09. 10:56

http://www.gtahungary.hu/hirek/GTA_V_Me ... oktoberben

Amíg a legtöbb pletyka arról szól, hogy leghamarabb csak jövő tavasszal jelenhet meg a Grand Theft Auto V, addig a Rockstarnál dolgozó Alex O'Dwyer karakter animátor önéletrajza szerint idén októberben debütál a játék.

A Grand Theft Auto V tavaly év végi bejelentése után sokan egy idei őszi premiert tartottak valószínűnek, a legtöbb iparági elemző azonban többször is hangoztatta, ennek az esélye meglehetősen csekély, s leghamarabb csak 2013 tavaszán mutatkozhat be az új rész.

A Rockstar Games-nél dolgozó karakter animátor, Alex O'Dwyer önéletrajzában feltüntetett dátum azonban 2012 októberére mutat, ráadásul ez érvényes PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra is. A Rockstar még nem reagált a pletykákra, de a munkatársuk CV-jét elég hamar eltávolították.


:D :D :D
mondjuk annak is nagyon örülök,hogy minden konzolra egyszerre jöhet ki,mondjuk ez már szerintem elvárható azután,hogy a Max Payne 3-at egyszerre adják ki,főleg,hogy a gta azért költségvetésileg is egy fontosabb játékuk,ezért miért pont azzal csinálnák meg megint ezt a fél éves csúszást?
It's all down south now.

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 04. 09. 12:15

rohogseges írta:http://www.gtahungary.hu/hirek/GTA_V_Me ... oktoberben

Amíg a legtöbb pletyka arról szól, hogy leghamarabb csak jövő tavasszal jelenhet meg a Grand Theft Auto V, addig a Rockstarnál dolgozó Alex O'Dwyer karakter animátor önéletrajza szerint idén októberben debütál a játék.

A Grand Theft Auto V tavaly év végi bejelentése után sokan egy idei őszi premiert tartottak valószínűnek, a legtöbb iparági elemző azonban többször is hangoztatta, ennek az esélye meglehetősen csekély, s leghamarabb csak 2013 tavaszán mutatkozhat be az új rész.

A Rockstar Games-nél dolgozó karakter animátor, Alex O'Dwyer önéletrajzában feltüntetett dátum azonban 2012 októberére mutat, ráadásul ez érvényes PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra is. A Rockstar még nem reagált a pletykákra, de a munkatársuk CV-jét elég hamar eltávolították.


:D :D :D
mondjuk annak is nagyon örülök,hogy minden konzolra egyszerre jöhet ki,mondjuk ez már szerintem elvárható azután,hogy a Max Payne 3-at egyszerre adják ki,főleg,hogy a gta azért költségvetésileg is egy fontosabb játékuk,ezért miért pont azzal csinálnák meg megint ezt a fél éves csúszást?
Max Payne is később jön PC-re....

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 04. 09. 12:35

Danny írta:
rohogseges írta:http://www.gtahungary.hu/hirek/GTA_V_Me ... oktoberben

Amíg a legtöbb pletyka arról szól, hogy leghamarabb csak jövő tavasszal jelenhet meg a Grand Theft Auto V, addig a Rockstarnál dolgozó Alex O'Dwyer karakter animátor önéletrajza szerint idén októberben debütál a játék.

A Grand Theft Auto V tavaly év végi bejelentése után sokan egy idei őszi premiert tartottak valószínűnek, a legtöbb iparági elemző azonban többször is hangoztatta, ennek az esélye meglehetősen csekély, s leghamarabb csak 2013 tavaszán mutatkozhat be az új rész.

A Rockstar Games-nél dolgozó karakter animátor, Alex O'Dwyer önéletrajzában feltüntetett dátum azonban 2012 októberére mutat, ráadásul ez érvényes PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra is. A Rockstar még nem reagált a pletykákra, de a munkatársuk CV-jét elég hamar eltávolították.


:D :D :D
mondjuk annak is nagyon örülök,hogy minden konzolra egyszerre jöhet ki,mondjuk ez már szerintem elvárható azután,hogy a Max Payne 3-at egyszerre adják ki,főleg,hogy a gta azért költségvetésileg is egy fontosabb játékuk,ezért miért pont azzal csinálnák meg megint ezt a fél éves csúszást?
Max Payne is később jön PC-re....
tényleg :o de szerencsére az csak 2 hetet késik :D ,szóval az már nem egy túl jelentős különbség,nem úgy,mint a régebbi gta részeknél,hogy fél évet késik -.- ...amúgy meg eredetileg azt mondták,és úgy tervezték,hogy egyszerre jön,aztán úgy döntöttek,hogy a tökéletes optimalizálás érdekében mégis késik két hetet,na de remélem a gta-nál is megszűnik már ez a fél éves különbség mert megint késni fél évet az már tényleg pofátlanság lenne...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 04. 14. 12:13-kor.
It's all down south now.

Lezárt