Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 12. 13:06

Lehet bármit bárkivel, csak annyi, hogy míg az egyik jobb lesz ebben, a másik jobb lesz amabban.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 12. 14:56

dani.szentgali írta:realostew: Ez valóban egy elgondolkodtató kérdés. Mert az szerintem nyilvánvaló, hogy Franklin és Trevor a nagy rablásokig nem lesznek gazdagok, így velük egy ideig biztos nem engedhetünk meg magunknak házvásárlást vagy kocsivásárlást/tuningot. Viszont Michael más tészta. Ő ugye "gazdag és boldogtalan". Szerintem neki igazából már minden megengedhető lesz, hiszen ő (legalábbis ahogyan én értelmezem a trailerekből meg az infókból) elsősorban nem a megélhetéséért, sokkal inkább hobbiból rabol meg hogy addig is távol legyen a családjától, akikkel nincsen túl jóban. Persze nyilván örül, ha a több tízmilliójához még szerez pár százat (hisz ki ne örülne), de ő látszólag sokkal kevésbé van anyagilag rászorulva, mint mondjuk Trevor vagy Franklin. Neki ez inkább egy "szabadidős tevékenység", mintsem megélhetésért való küzdelem.
Nem egészen! Nem azért kezd rabolgatni mert boldogtalan,hanem mert fogy a pénz ami nem is a sajátjáé hanem a tanúvédelmi program keretében kapott.Így alapból nem kaphatott 100.000$-náál többet mivel a valóságban is az FBI itt FIB vagy mi nem adhat többet védelemért cserébe.Van pár gyereke is és a felesége is egy veszekedős költekezős így érthető hogy fogy a pénz.Mellesleg nem is dolgozik tudtam Michael a legelején sehol sem,ezért kénytelen lesz rabolgatni! Szerintem egyébként olyan 10-20.000$ körüli összegre gondolok kezdő pénzként ami Los Angelesben nem sok :D kocsit alig kapsz belőle :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 12. 14:59

Te olyanokat mondasz, amikről eddig nem is tudtam, te amúgy honnan vetted, hogy tanúvédelmi program tartja el Michaelt?

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 12. 15:37

Úgy olvastam sok helyen,angol oldalon és magyaron egyaránt! Azt hiszem a GameTeve.hu oldalon is fent van valamelyik videóban hogy a FIB (FBI) tartja el.Háza sem az övé hanem a legelején valami hotelben lakott és úgy kapta meg a házat mivel tanuskodott a bandája ellen.Így ő nem ment börtönbe és védelem alá helyezték. :)
Sőt itt is megtaláltam! http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/843/szereplok tessék oda is le van írva :D

Viszont az egyik trailerben lehetett látni hogy Jimmy-t a Michael fia úgy ugrik le menet közbe egy hajóról az ő kocsijára,valószínűleg elrabolták mivel rájöttek hogy Jimmy az ő fia,így lehet tudni hogy egyszer lebukik majd FIB meg valószínűleg nem fogja megvédeni :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 12. 17:30

Nem hiszem, hogy elrabolták volna. Szerintem inkább a hajót akarták ellopni, vagy a kocsit, mert Franklin is ott fenn volt.
Guess who's back!

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 12. 17:37

Hajó szerintem baromság,mellesleg hogy akarnának autópályán ellopni egy hajót? O_o Meg mért a gyerekét kérné meg egy ilyen veszélyes küldetéshez? Ez baromság így.Franklint meg hívhatta segítségül mert inkább a haverját hívja mind a rendőrséget... Kocsit akarták volna ellopni akkor meg megvárják míg megáll vagy valami mert még is micheal a legokosabb

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 12. 17:45

Ember, ha el akarják lopni egy autó hátán, akkor az autó el tud gurulni. Hogy kerülnek oda máshogy? Meg a maffia, vagy ki szerinted egy teherautóra viszi a fiát, egy jacht hátára? És hagyja, hogy két pacák odaautózzon mellé? Mert az sokkal értelmesebb, tényleg. Ezek különben is apa-fia mulatságok. persze lehet, hogy a "megpattanós" jelenet ennek a következménye, és akkor Jimmy csínyét láthattuk a hajós résznél. Semmiképp nem valami erőltetett és bonyolult elrablásos históriát.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 12. 18:17

Robbanto1 írta:Úgy olvastam sok helyen,angol oldalon és magyaron egyaránt! Azt hiszem a GameTeve.hu oldalon is fent van valamelyik videóban hogy a FIB (FBI) tartja el.Háza sem az övé hanem a legelején valami hotelben lakott és úgy kapta meg a házat mivel tanuskodott a bandája ellen.Így ő nem ment börtönbe és védelem alá helyezték. :)
Sőt itt is megtaláltam! http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/843/szereplok tessék oda is le van írva :D

Viszont az egyik trailerben lehetett látni hogy Jimmy-t a Michael fia úgy ugrik le menet közbe egy hajóról az ő kocsijára,valószínűleg elrabolták mivel rájöttek hogy Jimmy az ő fia,így lehet tudni hogy egyszer lebukik majd FIB meg valószínűleg nem fogja megvédeni :)
Tudom, hogy az FIB programja alatt áll, de ki mondta, hogy az FBI tartja el Michaelt?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 12. 18:51

Én sem tudok róla, hogy az FIB tartaná el.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 12. 20:45

Program keretében kap pénzt.Elvileg a ház se az övé csak a kocsi amit vett a pénzéből.Viszont a valóságban is ha nagyon fontos személy vagy kapsz új nevet személyiséget,lakást,pénzt de persze ez Amerikában mint több,mert pl európában biztos nem fogsz kapni luxusvillát :D

Viszont ha dolgozna,nem fogyna el a pénz és nem kezdene el rabolgatni,trailerben is mit láttál? Ült napozott veszekedett TV-t nézett tehát konkrétan semmi sem utal a munkára :)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 12. 23:31

Persze, hisz a trailerben nem fogják lelőni az egész karakter varázsát, hogy mire odajutsz, hogy megvennéd a játékot addigra ne legyen érdekes... -.- Amúgy meg ez több felől is sántít szerintem. PL: ha a tanúvédelem ellátja pénzel és minden egyébbel, akkor már miért nem fektet be valamibe? Nem kötelező a tanúvédelem mellet semmit tennie, elkezdhet dolgozni, tőzsdézhet, vehet ingatlanokat a kapott pénzből, amit drágábban tovább ad. Gyarapíthatná a FIB pénzéből a saját vagyonát legális úton is...-.- Nekem ez nem áll össze, és nem is emlékszem, hogy Michaelről ennyi konkrétumot tudnánk... De kövezzetek meg, ha nagy hülyeséget mondok.

Szerk.: Sőt, továbbmegyek! A trailerből és amúgy is a R*-tól pont, hogy azt tudtuk meg, hogy Michael-t egyáltalán nem a pénz hajtja, hanem a boldogtalanság. EZT KONKRÉTAN ELMONDJA A TRAILERBEN A DILIDOKINAK!!!!(pszichiáternek) Tudjátok, "Van pénzem, van házam, luxuskocsim, családom, DE MÉGSEM VAGYOK BOLDOG" szöveg dilidokis párbeszédénél.... (nem szó szerinti idézet mielőtt valaki belekötne)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 13. 05:40

Ne a 2 éves trailerrel gyere,sok helyen olvastam hogy azért mert fogy a pénze! Mellesleg a tanúvédelmi program nem ad annyit neki hogy befektesse,megnézed egy ingatlan 250.000$-ár a gameplay videóban is mikor a neten van.Cég is ekörül van ennyit meg nem fog kapni.
Vissza térve olvastam már oldalon hogy azért kezd el rabolni mert boldogtalan is,de a pénze is egyre fogy.Most ogndolkozzunk reálisan.Neked van egy nagy házad,amit fent kell tartani,van egy költekezős feleséges,van 2db gyereket aki szintén költi a lét,és ott vagy te aki luxus öltönyökben járkál és kocsikkal.Namár most el lehet képzelni.
Egyébként ha észre vettétek volna mindegyikről szinte kiderült mit csinál és hol dolgozik,Frnaklin pl egy autókereskedésben dolgozik,Trevol az állat sehol sem :D.Michaelt meg nem is mondták így lehet tudni hogy gondolom semmivel nem foglalkozik.-
Egyébként észre vettétek hogy az első trailer után sokkal fiatalabb lett Michael?!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 13. 06:20

Csak mondom, hogy a tanúvédelmi program rohadtul nem abból áll, hogy pumpálják bele a pénzt. Elkülöntik az eddigi ismerőseitől, őrizet alá helyezik, de nem fizetnek neki luxusvillát. Kibérelni talán, de valószínűbb, hogy a kormány egyik apartmanjába vagy egy hotelbe (mint az V esetében) helyezik el. Semmiképp nem fizetnek neki milliókat.
Az első trailer után pedig pont, hogy öregedett, a második után lett fiatalabb.
Egyre nagyobb hülyeségeket mondasz, mert ugye lehet, hogy dolgok változtak, de a "két éves" trailert alátámasztja a legutóbbi Michaeles trailer.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 13. 06:20

Milyen 2 éves Trailer?
Amit felhozott példának még 4 hónapos sincs!
Szerinted a R* mindent lelőne előre?

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 13. 08:31

Direkt kötekedsz? ***
Ki mondta hogy millókat ad neki te szerencsétlen,egy szóval nem mondtam...Egyébként írtam is hogy max 100.000$ de ennél kevesebbet is kaphatott.
Első trailer 2011-ben jött,akkor 2 éves nem?!

Édes fiacskám akkor ez mi?

"A Michael trailerben mindjárt szembetűnik a szereplő "megfiatalodása", amit sokan azért kértek, mert egyrészt nem csípték a kinézetét, másrészt nehezen hitték el, hogy futni, lőni és robbantani fognak egy olyan vén kecskével."

Régi: http://gtaplace.hu/kepek/hirek/michael- ... zes/26.jpg

Új: http://gtaplace.hu/kepek/hirek/michael- ... zes/30.jpg

Azt se értem mért kell kötekedni? De ha ez a magyar mentalitás és stílus amit már utálok minden fórumon weben akkor legyen.Beszéljünk kulturáltak :) Alig várom mikor elhagyom ezt az országot mert nagyon elegem lett a magyar emberekből és hogy mindenki köcsög egymással.

Válasz küldése