[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 17. 11:36

realostew írta:De lehet, ha neten fut a fél játék. Diablo3 :) Azóta sincs warez, pedig idén múlt 1 éves a játék.:)
Konzolon viszont esélytelen. Főleg XBOXon. Ott az RGHvan nem tudnak mit kezdeni
VoorstedelijkeViking írta:De annak érezheted magad :D
Azzal aztán sokat érek...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 11:39

Persze, hogy sokat érsz. Ha utálod és megveted magad mire viszed? Legyél lélekben gazdag. Ha máshogy nem megy, te biztos kiszívhatod másból a lelkét! :)
Guess who's back!

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 07. 17. 11:40

Levédhetik felőlem úgyis megveszem eredetibe én se örülnék ha csinálnék egy albumot aztán a sok majom nem megvenné a boltból a cd-t hanem töltögeti le a netről. :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 17. 11:41

VoorstedelijkeViking írta:Persze, hogy sokat érsz. Ha utálod és megveted magad mire viszed? Legyél lélekben gazdag. Ha máshogy nem megy, te biztos kiszívhatod másból a lelkét! :)
Mi vagy te, valami budhista? :S
MOB662 írta:Levédhetik felőlem úgyis megveszem eredetibe én se örülnék ha csinálnék egy albumot aztán a sok majom nem megvenné a boltból a cd-t hanem töltögeti le a netről. :D
Ez van! A világ már csak ilyen. A fejlesztők sem jótékonykodásból csinálnak játékot és én nem azért játszok, hogy valaki azon gazdagodjon meg

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 17. 11:47

Amúgy ez a "nincs azzal semmi baj, hogy nem veszek meg mindent" hozzáállás nem túl helytálló. Tulajdonképpen lopsz. A lopással azért meg na, valljuk be van baj. Te sem örülnél, hogy melózol hónapokig egy fasza TV-re meg PC-re vagy konzolra, a R* meg odabattyogna és elvinné szó nélkül a több százezres cuccaid, mert hát "nincs ezzel baj".

Nem mondom, kisebb koromban én is warezoltam néha, de azóta azért beláttam (meg jobban be tudom osztani a pénzem, hogy mire is akarom költeni), hogy azért ah valamit egy számomra kedves csapat megcsinál én akkor azt nem fogom ingyen letölteni, ha csak nem megnyertem valahogy. :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 11:50

Ja, de amíg valaki szarul él, de szórakozni akar, addig inkább ne fizessen kemény tízezreket egy játékért, amikor lényegében ingyen is megszerezheti. Ha annyira veszteséges lenne a szegény gyártóknak, a sok ilyen letöltés, akkor nem adták volna ki a játékokat.

Hüblo: Nem, csak jól ismételgetem egynéhány amerikai film "mondanivalóját".
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 17. 11:53

realostew írta:Te sem örülnél, hogy melózol hónapokig egy fasza TV-re meg PC-re vagy konzolra, a R* meg odabattyogna és elvinné szó nélkül a több százezres cuccaid, mert hát "nincs ezzel baj".
Ez van, akkor így jártam
Amúgy ez elég rossz példa, mert így is elég rendesen meg szedik magukat a kiadók, fejlesztők. A warezolás kb annyi kár okoz, mintha az új TVm szélét megkarcolnák egy kicsit

A játék nekem jelenleg csak egy warezt ér meg, mert úgy néz ki jó pár dolgot elrontottak benne
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 07. 17. 11:57-kor.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 17. 11:56

Azért nagyon nem!!!!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 17. 12:05

Hüblookohelimedion írta:
realostew írta:Te sem örülnél, hogy melózol hónapokig egy fasza TV-re meg PC-re vagy konzolra, a R* meg odabattyogna és elvinné szó nélkül a több százezres cuccaid, mert hát "nincs ezzel baj".
Ez van, akkor így jártam
Amúgy ez elég rossz példa, mert így is elég rendesen meg szedik magukat a kiadók, fejlesztők. A warezolás kb annyi kár okoz, mintha az új TVm szélét megkarcolnák egy kicsit

A játék nekem jelenleg csak egy warezt ér meg, mert úgy néz ki jó pár dolgot elrontottak benne

Ja oké... Tegyük fel, hogy keresel havi 2 millát tisztán, legálisan. MEGDOLGOZOL ÉRTE. Akkor szerinted az rendben van, ha valaki 2 havonta kilopja a nappalidból a 7-800 ezres nagy TV-t? :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 07. 17. 12:05

Szóval te úgy véled, hogy ha gazdagoktól lopsz az nem lopás. Az nem bűn, mert nekik van. Nem is értem miért nem rohanunk ki az utcára egészen be a gazdag negyedbe fosztogatni....mert nekik van. Mert ők a kisujjukból szopták ki a pénzüket. Mert ők nem dolgoztak érte. De te minden gond nélkül ellopod mert nekik van!!!(?)
Kívánom, hogy a munkádban is ilyen sikeres legyél. Hogy otthon várjon a család meg az x éhező gyerek de a pénzt amit kapnál a munkádtól elveszik mert neked van még, vagy lesz még. Gáz vagy ember!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 12:07

Nagyon nem azonos pénzösszegekről van szó. Több millió emberből sincs olyan sok, aki így szerzi meg a játékot. mondtam, ha ez olyan nagy érvágás lenne, hogy nem élnének meg belőle, nem adnának ki játékot.

Ti meg már csak szavakat nyomtok le a torkán.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 17. 12:09

VoorstedelijkeViking írta:Nagyon nem azonos pénzösszegekről van szó. Több millió emberből sincs olyan sok, aki így szerzi meg a játékot. mondtam, ha ez olyan nagy érvágás lenne, hogy nem élnének meg belőle, nem adnának ki játékot.

Ti meg már csak szavakat nyomtok le a torkán.
Itt nem csak erről van szó, gondolj bele, mondjuk nem vagy gazdag és keresel 130.000Ft-t egy hónapban és abból próbálsz megélni, de én be megyek hozzád és elveszek 100.000Ft-t, kit érdekel, 30.000Ft-ból majd valahogy megélsz, ENNYI!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 07. 17. 12:11

ha csak 100,000 ember tölti le 15,000ft-os áron az már 1500,000,000ft. Szerintem ez igenis jelentős összeg
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 12:12

Ha másik hatmillió megveszi tisztán, akkor kitörölheted a seggedet azzal az összeggel.
Guess who's back!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 07. 17. 12:13

ja hogy te ilyen összegekkel törlöd ki a segged naponta? Elnézést...akkor nem is értem mi a baj azzal hogy kiadj érte ennyi pénzt -.-
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Lezárt