[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 14. 07:21

Hüblookohelimedion írta:Egy örömteli dolog amit én nem is neveznék spoilernekA torrent verzióban szinte nincs pop up
és a simába,eredetibe lesz? :)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 14. 07:25

MOB662 írta:
Hüblookohelimedion írta:Egy örömteli dolog amit én nem is neveznék spoilernekA torrent verzióban szinte nincs pop up
és a simába,eredetibe lesz? :)
Hát valószínű, hogy ilyen téren a torrent verzió a rosszabb, ha van köztük egyáltalán különbség
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 09. 14. 07:50-kor.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 14. 07:32

Hüblookohelimedion írta:
MOB662 írta:
Hüblookohelimedion írta:Egy örömteli dolog amit én nem is neveznék spoilernekA torrent verzióban szinte nincs pop up
és a simába,eredetibe lesz? :)
Hát valószínű, hogy ilyen téren a torrent verzió a rosszabb.
értem köszi! :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 14. 07:54

Még egy kérdés. Mintha két különböző adatot olvastam volna: A GTA Online akkor most a történet után játszódik, a történetbeli mellékszereplőkkel kiegészítve? Akkor nem fognak kiderülni esetleg magából a GTA Online -ból is a történet végére vonatkozóan? Tehát nem hiszem, hogy mindenki aki meg akarja venni rögtön teszi, vagy csak lassan, alig-alig játszik vele, így megjelenik a GTA Online, és kiderülnek dolgok. Remélem, hogy ilyen nem lesz. Vélemények?
Guess who's back!

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 14. 07:56

Való igaz,tegnap én is csodálkoztam és mint ha mást olvastam volna egy régebbi hírről,tehát nem tudni hogy a GTA Online a sztori elött vagy után játszódik...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 14. 07:57

Ez az! Az egyik régebbi hírnél én is mintha azt olvastam volna, hogy hónapokkal előtte játszódik. Most viszont már ugyanennyi idővel, de utána?
Guess who's back!

Avatar
Joko
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. 09. 07. 10:46
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Joko » 2013. 09. 14. 09:30

Van egy youtube-os aki feltett vagy 20 Leaked videót a játékról, nevet max privátba írok. Én megnéztem őket és a játék kegyetlenjó :D a grafika meg mégjobb :D remélem ez nem spoiler :)

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 09:34

nem nem az mivel semmit nem mondtál a játékról és én ugy tudom hogy a online az a játék után játszodik ahol már a trio gazdag és éli az életét :D

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 09:45

nah megint le irom ezek a videok torrent-esek ami azt jelenti hogy a törrés a fizika és a irányitsá meg stb butitva van az eredeti játék nem ilyen ezek mind csak a torrent miatt ez azért csinálták hogy mindeki az eredetit vegyem eg

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 09. 14. 09:49

Kjissz írta:nah megint le irom ezek a videok torrent-esek ami azt jelenti hogy a törrés a fizika és a irányitsá meg stb butitva van az eredeti játék nem ilyen ezek mind csak a torrent miatt ez azért csinálták hogy mindeki az eredetit vegyem eg
Pedig nem lesz semmi különbség a torrentes és az eredeti között!
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 09:52

szerintem mindenki akkor mondjuon véleményt a játékról ha majd kedd este lesz és már játszót vele és ki probálta mert lehet hogy amit mi nézünk azt direkt le butitoták volt már ilyen hogy sokkan csalodtak a videokban a gameplay-ekben és amikor kiadták akkor már teljesen más volt a vélemény :DD

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 14. 09:54

Istenem Kjissz borzasztóan írsz!!!!
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 09:58

bocsi csak gyorsan írok aztán most keltem nincs kedvem meg nézni hogy mit írtam el bocsi most már oda figyelek

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 14. 10:03

Egyetlen játékról hallottam csak ami gondolt azokra a játékosokra akik torrenten fogják beszerezni, így sunyiba kiadtak egy torrentes verziót amit felraktak pár nagyobb oldalra és már töltötte is a nép. Persze 2-3 óra játékidő után nem tudtál továbblépni, szinte mindig becsődölt a vállalat. Azután ez kiderült és mára már az eredeti játék is felkerült torrentre. De jó poén volt. Game Dev Tycoon a játék neve egyébként.

Viszont a cég ami ezt a játékot készítette nekik ez volt az első, sőt állítólag pár ember készítette az egészet. Nem hinném, hogy a R* ilyenekre gondolna, hogy torrentes verzió. Inkább bele adnak mindent a játékba, minthogy direkt kiadjanak egy silányabb torrentes verziót.
Én már a 2. trailerben láttam, hogy itt a törés az nem olyan mint amit elvárnánk, valamint még nem igazán láttam olyan játékot ahol az összes játékban fellelhető bokornál megcsinálták volna azt az animációt amit itt sok ember szeretne. Valószínűleg minden mozzanatot akkor generál a játék amikor úgy érzi. Pl GTA IV-ben, hogy kiestél a szélvédőn, azt ha jól tudom akkor generálja ki a játék. Látszott is rajta, mert rengeteg olyan szituációban volt részem, amiben ki kellett volna esnie Nikonak, de nem esett. Ez szerintem még eléggé gyerekcipőben járhat.

Ettől függetlenül én majd fogok vele játszani. Én a GTA-t sose a grafikája miatt, hanem inkább a története miatt, meg a kis szabadságérzés miatt szeretem annyira. Nekem elsiklik a szemem ilyenek mellett.

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 10:09

nem igazán spoiler csak a biztonság kedvért alá raktam hogy ne legyen balhé
na láttam amikor az a bajod hogy a karakter nem esik ki a szélvédőn az 5-ben persze hogy nem esik ki a karakter hisz beköti az övet!!!! videóban láttam hogy mikor beszél az az első dolga hogy be köti magát és tudod minden egyes játék fejlesztő csinál egy olyan védelmi tudom is mit ami meg nehezíti a torrent-re felöltőt játékot egyszóval hibás lesz bug-os meg stb...

Lezárt