[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 14. 10:17

Dehogy csinálnak, ha csinálnának akkor nem lenne ennyi torrentezés, gondolj csak bele. Na meg nem írtak volna még áprilisban olyan híreket a portálok erről a cégről amit előbb említettem, hogy ők csináltak ilyet. Nem lenne nagy hír az, hogy egy fejlesztőcsapat gondol ilyenekre. Akkor az lenne a felkapott sztori, hogy melyik cég nem csinál :D

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 10:20

jó de figyeljetek nem lehet ne ezt most pihentetni? majd kedden vagy szerdán beszéljetek erről amikor már ki próbáltuk a játékot mert szerintem addig ne írjuk le a játékot míg nem mi játszunk vele

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 14. 10:24

Sokat sírtok majd amikor játszotok akk ketté áll a szátok. :D

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 10:26

MOB662 írta:Sokat sírtok majd amikor játszotok akk ketté áll a szátok. :D

ez az jól mondod :D így kell hozzá állni a játékhoz :) végre valaki :D

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 14. 11:05

Kjissz írta:
MOB662 írta:Sokat sírtok majd amikor játszotok akk ketté áll a szátok. :D

ez az jól mondod :D így kell hozzá állni a játékhoz :) végre valaki :D
így van, én nem akarok hinni a sok kommentnek, amíg nem tapasztalom saját magam. egyébként ássa el magát, aki megnézte/ráadásul még fecseg is a kikerült dolgokról...nem mindenki kíváncsi rá, megjelenés előtt, előbb leírtak miatt.

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 11:07

Iksz írta:
Kjissz írta:
MOB662 írta:Sokat sírtok majd amikor játszotok akk ketté áll a szátok. :D

ez az jól mondod :D így kell hozzá állni a játékhoz :) végre valaki :D
így van, én nem akarok hinni a sok kommentnek, amíg nem tapasztalom saját magam. egyébként ássa el magát, aki megnézte/ráadásul még fecseg is a kikerült dolgokról...nem mindenki kíváncsi rá, megjelenés előtt, előbb leírtak miatt.
a másik meg az ha igazi GTA fan az ember elnézi a hibákat és tudja hogy a R* fog majd Patch-eket ki adni nem tudom miért sír sok ember

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 14. 11:26

Kjissz írta:nah megint le irom ezek a videok torrent-esek ami azt jelenti hogy a törrés a fizika és a irányitsá meg stb butitva van az eredeti játék nem ilyen ezek mind csak a torrent miatt ez azért csinálták hogy mindeki az eredetit vegyem eg
Ne írjál már olyat ami nem igaz!

Tihix
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. 09. 14. 11:57

Ne fikázd a játékot

Hozzászólás Szerző: Tihix » 2013. 09. 14. 12:10

Szerintem addig senki ne ítélkezzen a játék felett amíg nem játszott rajta több mint 2-3 órát hogy tapasztalhassa a mechanizmusokat:)))

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 14. 12:12

Én láttam csomó sopileres videót,és a srác EREDETI Xbox 360-as verziót szerezzte meg valamelyik raktárból,ahol már kb 1 hónapja áll és porosodik mivel már rég aranylemezes lett a játék,tehát megmutatta a térképet meg pár videó és hát tényleg nem tört szépen az a kocsi mikor frontálisan falnak ment de ez van,viszont olyan nincs hogy a torrentes más mert tök ugyan az a játék.

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 12:15

lesz majd patch emberek mi a t*k*mért kell le írni a R*-t? lesz patch ami meg oldja a kicsi problémátokat és majd akkor irjatok erről ha majd játszotok legalább 2 órát vele addig semmit nem tudtok míg nem ti próbáljátok ki

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 14. 12:25

Ember, ugyanazt csinálod, mit ők, csak fordítva. Nézzé' má' magadba, mielőtt elkezded ezt a durcáskodást, meg ezt a hülye hozzáállást. ha szar, akkor nem lesz, mert jön patch. Mindenki nézze a dolgok jó oldalát, mi? Belehalsz, ha valaki leírja a véleményét, ami nem egyezik a tieddel? Akkor fogadd el!
Bárki elcseszhetsz bármit, akár az imádott R* is. Addig ne írjuk le, a játékot, amíg nem láttuk... Micsoda marhaság! Oké, én láttam videókat, mert úgyis min. hat hónap, amíg PC -n játszhatok, így veszíteni nem lehet vele. Ja, láttam, és képzeld, egyenlőre leírom. Lehet megfulladni mérgedben...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 14. 12:29

De undok vagy... :D :D Mondjuk az igaz, hogyha Kjissz nem írna vissza mindenkinek valamit, akkor már rég nem is beszélne senki róla. Legalábbis nem ilyen aktivitással... :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 14. 12:42

Robbanto1 írta:Való igaz,tegnap én is csodálkoztam és mint ha mást olvastam volna egy régebbi hírről,tehát nem tudni hogy a GTA Online a sztori elött vagy után játszódik...
Jó kérdés, mert tényleg egyik magazin ezt mondta, a másik meg azt. De a többség azt írta, hogy előtte.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2013. 09. 14. 16:22

Úristen ne legyetek már ilyen gyökerek! -Nem akarok megtudni semmit, régebben meg azért ment a rinya h csak ennyi kép meg miért nincs gameplay most meg végre tele van a net aztán lehet nézni erre mindenki rinyál itt mint valami fürdős k**va! :D :D nevetségesek vagytok hagyjátok már magatokat, meg ilyen h "spoiler" kit érdekel én látni akarom ezt a játékot mert már vagy 3 éve erre vár mindenki semmit nem ront el ha megnézel egy két videót a játékról csak még jobban akarsz majd vele játszani mert olyan jó lett! Mellesleg azt se értem h ez itt a nagy GTA oldal aztán nem lehet róla beszélni ne szopassatok már hát hol beszéljem meg (pl.: ezeket a videókat) amiket már láttam ha nem itt, de most komolyan!? Nekem ez a véleményem tetszik tetszik nem nem gondolkodjon el rajta aki akar. Béke!

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 09. 14. 16:36

Van privát üzenetküldési rendszerünk. Ha kedved tartja, ott kibeszélheted a játékmeneti videókat másokkal.

Pontosan azért vagyunk olyanok, amilyenek, mert nem fogunk más szenzációhajhász oldalakkal ellentétben gameplay videókat kirakni a játékról, amit mondjuk jó ideig fejlesztettek, és marhára nem három-négy nappal a megjelenés előtt akartak a rajongók kezében tudni.

Lezárt