GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 07. 22. 23:15

De az simàn mehetett volna izom autòk közé. Főleg, hogyha jòl tudom az egy Mustang. (Mèghozzá Ken Block módra.) Én szivesebben làttam volna Muscle kategóriában.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 09. 07. 20:50

Szomorú, de sajnos nagyon igaz. :D
https://pbs.twimg.com/media/Cnu6LODWYAEPMJu.jpg

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 07. 22:15

Mondjuk a GTA V-ben ingyen is megszerezheted.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 08. 12:51

Azért a GTAV-ben még mindig ingyen vannak a DLC-k. Oké, a Shark Cardok rohadtul drágák, de nem kötelező a megvásárlásuk, ingyenesen is meg lehet szerezni mindent, csak sok időt kell belefektetni. Ezzel szemben a GTAIV DLC-ji csak fizetéssel szerezhetők meg. Ezzel persze nem akarom védeni a fostalicska GTAV-öt és nem azt mondom, hogy az ingyenes DLC-k tartalmasak, mert rohadtul nem azok, de a pénz szempontjából akkor is ingyenesek, míg a GTAIV DLC-ji (érthetetlen módon) mind a mai napig fizetősek mindenhol.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 08. 13:44

Mi olyan érthetetlen ezen? Az két külön teljes értékű játék, önállóan is futatthatók. Az ilyen kiegészítőkkel semmi baj nincs. Azok van baj, amiken egyértelműen látszik, hogy utólag lettek kivágva a játékból, vagy amikor apróságokért kérnek pénzt. Itt viszont kapsz két új sztorit, vagy 50-en küldetést, rengeteg mellékfeladatot, új minijátékokat, fegyvereket, járműveket, rádiókat teli új zenékkel, amiknek a licencelésért nem kevesett fizettek, meg munka is volt benne rendesen. Ugye te se gondolod komolyan, hogy ingyen kéne adni?

Neroka69
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. 09. 08. 15:16

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Neroka69 » 2016. 09. 08. 16:33

Sziasztok!
Ha tagokat keresek heistok vegigjatszasara, hova erdemes irnom?
Koszi

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2016. 09. 08. 19:36

Kereshetsz itt is, ha van jelentkező, vagy ha nem sikerül, akkor a magyar facebookos GTA csoportokban érdemes próbálkozni ;)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 08. 20:36

Rockstar69: De, én komolyan gondolom. Szerintem inkább te nem gondoltad teljesen komolyan, amit mondtál. A sztori, a rádiók oké, hogy sok munka meg pénz árán kerültek bele a kiegészítőkbe, de a fegyverek, járművek ott is alapból ki lettek vágva a GTAIV-ből. Simán benne lehettek volna ott is az alapjátékba, ezen kár lenne szépíteni. Mondjuk az tény, hogy a GTAIV két kiegészítőjével sokkal több meló volt, mint a GTAV összes eddig megjelent mini-szarságával együttvéve, pedig 20-szor annyi DLC jött ki az V-höz, mint a IV-hez. Na mindegy, oké, hogy a két GTAIV DLC-vel volt meló, de ennyi év után, miután már mindenki kifizette és letöltötte, nyugodtan adhatnák ingyen. Ahogy egyébként az összes fejlesztőnek ezt kéne csinálnia az összes 6-8 évnél idősebb játékával.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 08. 20:49

De mi alapján adnának ingyen egy teljes játékot? Külön lemezen jelentek meg. Ennyi erővel a GTA IV-et is ingyen kéne adniuk.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 08. 21:49

Nem az Episodes from Liberty City-re gondolok, hanem külön-külön a két játékra, mert emlékeim szerint kezdetben nem egyszerre jelentek meg, csak később kerültek ki egy lemezre. Az EFLC-t, ami a két DLC-t vonja magába ráadásul lemezesen, dobozosan, valóban nem kell ingyen adniuk. Csak hogy azt elfelejted, hogy külön-külön is megjelent a két kiegészítő, úgy meg nem közel 50, hanem csak 20 küldetést adnak, kevesebb fegyvert, járművet stb. Így a TLAD és a TBOGT együtt valóban kínálnak annyit, amennyit az alap GTAIV vagy bármely teljes értékű játék, de külön-külön is árulták, sőt most is árulják őket digitálisan, úgy meg nem adnak hozzá annyit a játékhoz, hogy fizetne érte az ember majdnem annyit, mint amennyit az alapjátékért is perkált.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 09. 06:54

Nem annyit kell fizetni értük, ammenyit meg kérnek értük az bőven megéri. Még mindig nem értem mi bajod ezekkel. Ilyennek kéne lennie egy normális DLC-nek. Az a pofátlanság, amit az L.A. Noire-al csináltak, hogy konkrétan kivágtak 5 ügyet a játékból és aztán külön eladták. Vagy, amit a Max Payne 3-al csináltak, hogy multis brustök, pályákért, maszkokért meg más hasonló hülyeségekért vagy 10 külön DLC-be kértek pénzt. Ezeket adhatnák ingyen, de a TBOGT-ot vagy a TLAD-ot, (akár együtt, akár külön) nem kéne ingyen adniuk. Főleg azért, amit mondtam, hogy a GTA IV se kell a futattásukhoz.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 09. 18:05

Ha külön-külön akarod letölteni a két játékot, akkor tudomásom szerint alapfeltétel, hogy meg kell legyen a GTAIV, mert azok nélkül nem fut a játék. És ha feltűnt - ahogy látom, nem igazán - , beismertem már, hogy az Episodes from Liberty City megéri az árát és azt lehet külön játékként kezelni, mert ott egy lemezen van a két DLC dobozzal, menüvel, térképpel mindennel együtt, ráadásul ahhoz valóban nincs szükség az alap GTAIV-re, ergo ebben a formában egy külön játékról beszélnek. A két DLC együttesen ér annyit, amennyit kérnek érte, tehát egy teljes játék árát. Online letöltés esetén a két külön DLC nem ér meg annyit, amennyit kérnek érte, ráadásul a sztoriküldetéseket leszámítva itt is az a helyzet, hogy egy csomó dolgot az alapjátékból vágtak ki, simán elfért volna az a pár extra fegyver, szkander minijáték, léghoki, golf meg ilyenek az alapjátékban is. Na mindegy. A lényeg, hogy abban egyetértünk, hogy a GTAV és más Rockstar-játékok DLC-jihez képest a GTAIV DLC-ji külön-külön digitálisan, valamint együttesen egy lemezen is sokkal többet érnek, sokkal több munka volt bennük, mint a sok ingyenes vagy fizetős egyéb szarsághoz. ;)

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 10. 05. 08:27

Végre suttyó-falván is van házikóm. A motorok gyönyörűek, a Usual Suspects Clubhouse műhelyéhez járó tíz férőhelyes garázstot fel is töltöttem velük, az új fegyverek közül a három új pityu kedvencekké is nemesedtek, a 3 közelharci meg tetszetős, és szórakoztató darab (Half-Life: Opposing Force feeling rulez!). Tetkók tetszetősek, de a ún. formámhoz nem tudtak már rápakolni, ellenben a ruhadarabok, azon belül is a kiegészítők és sisakok finomak lettek.
A feladatok közül az első, önállóan megoldható elkészült tegnap éjjel, jó pénzt ad, nem sok feladatért.
Köszönöm, Sziklasztár!

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 10. 05. 17:52

https://www.youtube.com/watch?v=6ijIddV8O3E

MIKOR JÖN AZ KÖVETKEZÕ DLC??!! >:)


(Sérelem-okozás not included)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 10. 05. 20:13

Miért ilyen online-orientált ez az V? Kiábrándító.... Én single-beállítottságú vagyok. Oké, hogy nem nekem csinálják a játékokat... :D De csak online-ba DLC-ket kiadni....Kicsit túlzásnak érzem.

Válasz küldése