GTA Vice City baromkodás

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 04. 12:14

Na ott a pont brenor... amúgy az oké h egy 12 évesnek nem való de hát a legtöbb gyerekre nincs nagy hatással...ja és amúgy Luisze szerintem te nagyon jófej vagy (ahogy a többiek is) és én már látom hogy itt nagyon jó barátságokat tudunk majd kialakítani :) eddig nálam Luisze a legszimpatikusabb ember de egy idővel a többiekkel is megbarátkozom :P

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 12:41

Stan98 írta:Na ott a pont brenor... amúgy az oké h egy 12 évesnek nem való de hát a legtöbb gyerekre nincs nagy hatással...ja és amúgy Luisze szerintem te nagyon jófej vagy (ahogy a többiek is) és én már látom hogy itt nagyon jó barátságokat tudunk majd kialakítani :) eddig nálam Luisze a legszimpatikusabb ember de egy idővel a többiekkel is megbarátkozom :P
:(
nemám.XD ha nem leszel "köcsög" senkivel, akkor mindenki jó barátod lesz.:D
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 04. 13:12

A legolcsóbb megoldás az EasyCap lenne videózáshoz. 4000Ft körül lehet kapni. Igaz nem FullHD-ban rögzít, de jobb, mint a videókamerás felvétel. Vagy vehetsz egy Avermedi Game Capture HD-t. Az FullHD-ban vesz fel. Igaz az 30 000Ft-tól kezdődik. Én is olyat akartam venni, csak az a baj, hogy nekem nem HD tv-m van. Sima Tv-vel meg nem működik, ha jólt tudom. Illetve van egy harmadik megoldás. Vehetsz valami kártyát a gépbe amivel feltudod venni. Majd, ha hazaértem leírom részletesebben meg linkelek. Ja meg vehetsz DVD felvevőt is.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 11. 04. 13:24

De hogy ha te is rossznak érzed, ne tedd fel, mert vannak olyanok, akik elküldik például napiszarra, mert azok direkt az ilyeneket szeretik szekálni. Ezt nem sértésnek mondom, ez a véleményem.
It's time for the Lance Vance Dance!

Válasz küldése