Gangwar style

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Válasz küldése
Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Gangwar style

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 01. 20. 18:59

It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 20. 21:19

Cube Head:XD.Ez humoros! :D Bár jobb lenne egy hosszabb verzió,de ez sem rossz. Mondjuk ebből a "Hoppa GangnamStyle"-os őrületből kicsit elegem van. Nem akarok senkit sem megsérteni,de ez a szám pont azért lett ennyire híres,mert legalább annyira ha nem szarabb!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 17:24

Ja, azért lett híres, mert lejáratja magát, és vicces. Amúgy szerintem jó szám, csak annyira nem, hogy mindenki folyton ezt nyomja. Jó kis videó lett CubeHead, de mostanában nem látom, hogy annyira írogatnál a fórum témákhoz, már azt hittem, fel se szoktál jönni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 01. 22. 18:30

Nem tudom már követni a dolgokat, mert ha 2 napig nem jövök föl, 40 fórumhoz írtak, legalább tízszer.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 22. 18:35

Dehogyis. Mostanában szerintem eléggé "kihalt" a fórum a rendeshez képest. Látszik rég jött már valami fogyasztható hír, vagy már az is egy lerágott csont. Én alapból úgy szoktam, hogy ami nem GTA, (pl ilyen történetekhez, meg játékos témákhoz írnak) azokat el sem olvasom... Ilyen történeteket olvasni sajnos nekem sincs időm :( egyszerre ír 4-5 ember, és 2-3 naponta adnak ki egy új részt.... hát ezt suli + minden egyéb mellett nem tudom követni.
De GTA-s témákba simán lehet tájékozódni. Néhány témába beszélgettünk az elmúlt pár napban, és semmi olyanról, amiről utána kellett volna olvasni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 01. 22. 18:47-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 18:39

Nekem is volt már, hogy 2 hétig nem jöttem, vagy valami hasonló, de naponta annyira nem jön sok. Szerencse, hogy van ez a gomb, hogy a legutóbb látotthoz töltse be a témán belül, mert így valamennyire követhető, és pár napon belül, vagy kicsit több idő múlva szép lassan be lehet pótolni a "hiányzást". Mostanában én se olvasok történeteket, de ha időm+energiám engedi, akkor majd nekiállok bepótolni, mert már kezd érdekelni Mr. Klein, Claude meg Főnix története.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 22. 19:17

Hát az igaz...már nagyon kevesen írogatnak a sztorikhoz hsz.-t :( pl Luszie,Kiscserko vagy Rockstar69 az elején még írt hsz-t,de már sajna egyikőjük se (bár Lusziet tudom miért,és emg is értem) írt az én sztorimhoz....persze nem baj,mert megértem én,hogy ha valakit nem érdekel,vagy nincs ideje,de azért én annak nagyon tudok örülni,amikor ilyen kíváló,jófej,értelmes fórumozók írják a sztorimhoz,hogy jó lett,vagy jó csak valamit nem értek,vagy esetleg ötleteket adnak mint anno Kiscserko.....annak főként örülök,hogy azok a fórumozók,akikkel itt jóban vagyok,nem ilyen cigi meg hasonló szarsággal töltik az idejüket :)

amúgy jó lett a videó :P

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 22. 19:22

Ne azt számolgasd, hogy hányan írnak!
A lényeg, hogy jól érezze magát mindenki. Ha nyolcvanan elolvassák, de csak ketten szólnak hozzá, az többet ér, mintha nyolcan elolvassák, és hozzászólnak. Beszélgess velük, ötletelj, és akkor többen mennek oda.
Nézd meg, Tigrito, Hessa, Bodom és én milyen jól elbeszélgetünk a történetet felületesen érintő témákról is.
Nem az számít, hogy hányan nézték meg, és hányan írtak. Neked is élvezned kell. Ha a kommentekért remeg az ember, akkor nem lehet nagyon élvezni magát az írást. Tartsd ehhez magad :)
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 22. 21:12

NoxiusEnterprise: Ott a pont! A lényeg, hogy mindenki jól érezze magát, és azt olvassa el és ahhoz írjon kommenteket, amik érdeklik!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 22:47

Igen, meg az ember nem szereti ismételni magát (szerintem), amikor elolvasom az egyiket, és már nem tudok mit kritizálni, akkor egyszer leírom, hogy jó, de utána nem fogom részenként újra leírni. Ha érzek színvonal változást, akár pozitív, akár negatív irányba, megírom. Szóval addig örülj, ameddig nem írok, mert akkor tudod, hogy tetszik :D És szerintem egy írónak (akkor is, ha itt "csak" idézőjeles írók vannak) az a fontos, hogy szórakoztasson, s közben maga is jól szórakozzon. A való életben is, ha egy író már csak azért ad ki újabb, és újabb műveket, mert pénzt akar, annak a színvonala csökkenni fog, drasztikusan.
Megjegyezném, hogy szerintem lassan kezdünk "kissé" offolni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Gangwar style

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 23. 14:36

én akkor is szoktam írni, ha "nincs szinvonal változás" mert ami tetszett, nem tetszett mindig kiemelem. :D Csak mivel nem olvasok most semmilyent sem, így nincs is miről írnom...
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése