A magányos város

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 02. 20:42

A magányos város
Fiúk, lányok, ezt lessétek meg! Gamezone05 barátommal úgy döntöttünk, leforgatunk egy horror filmet. Több részre terveztük, remélhetőleg elnyeri majd a tetszésetek.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 03. 02. 20:44

Hány részes lesz? Megnéztem az első részét és gratula neked ég gamezone barátodnak is!! :) ;)
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 03. 01:26

Köszönjük! :) Hány rész? Egyelőre még nem tudjuk hány részes lesz. Talán 5-6, de nem lehet tudni. Ha nagy lesz rá a kereslet, akkor talán több. De már extrákon is gondolkozunk... XD

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 03. 11:30

Ez nagyon tetszik! :D Jó lenne ha én is tudnák ilyeneket csinálni,de sajna ez nem az én terepem xd Várom a folytatást :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 03. 15:08

Sajnálom, de én leszek az, aki kritikusabb szemmel fogja nézni a videót.
A 3 perces intró hosszúra és unalmasra sikeredett, mellesleg ugyanazokkal a vágásokkal, ami mellesleg eléggé kikészíti a szememet. Ez a szemcsés átfedés, vagy mi nem volt jó választás, de ennyiszer egymás után! Ami nem a ti hibátok, az az, hogy a videó eleje kissé laggol. Aztán lenne az a jelenet, amikor megy inni, akkor pedig nem kellene ráközelíteni a berakott karaktermodell hiányosságára, mégpedig, hogy az arca teljesen mozdulatlan, még mikor iszik is, meg a többi. Aztán, hogy benn hagytátok Luis hangját, és utána meg már más ember szinkronizálta. Most vagy egyik, vagy másik. És a szinkronizáló ember (ha sikeresen felismertem, akkor az Gamezone hangja) nagyobb beleéléssel kellene mondania. Ezen kívül ajánlom figyelmetekbe a játékba beleépített video editort. Valóban filmesre csinálhatjátok, és utólag arra rakjátok a kamerát, amerre akarjátok. És zenét, meg minden mást már bele tudtok rakni a video editoron kívül is. Erről eszembe jut, hogy viszont a zenéket nagyon eltaláltátok. Azok jók lettek. Aztán az utolsó percben elég zavaró volt az az FPS próbálkozás, mert egyfolytában megjelentek testrészei darabokban, amik elég sz*rul festenek itt. Ez alapján biztosan nem keresnék rá a folytatásra, de ezzel ellentétben meg fogom nézni, mert kíváncsi vagyok, megpróbáltok-e fejlődni, mert hiszem, hogy ti összehozhatnátok egy valóban ütős kis filmet.

És ami csak engem zavar:Slender Man?! Most komolyan?! Slender Man?! Na jó, ez csak vicc, bírom a fickót :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 03. 15:51

Kiscserkóhoz csatlakozom.
Elég jónak tűnik, de a nyolcadik perc végéig nem igazán esett le, hogy mitől lesz ez horror. Meg az sem, hogy mi volt az a mészárlás az egész elején, amikor Darkót legyilkolta a cuccos.
A szemcsés átváltás tényleg eléggé szemfájdító volt, és az sem volt teljesen világos, hogy a fej belülről való nézése emelte, vagy pedig csökkentette a látottak minőségét (Itt nem a szemszögről beszélek, hanem arról, hogy néha lehetett látni a fej belsejét)? :D
De amúgy jó, csak annyira nem volt rémítő.
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 03. 17:00

Hát mondhatom, ez szép. Mi van manapság az emberekkel? Miért jó nektek, hogy mindent fikáztok? Miért olyan jó ez nektek? Miért vágyódtok ennyire a tökéletes után? Ez nem egy regény egy fejezete, hogy javítgassuk össze-vissza a nézők szája íze szerint! Ez nem Hollywood, ahol kinyalják a néző seggét. Ezt a sorozatot csak azért csináljuk, mert jól esik dolgozni rajta és jó egyeseket felvidítani vagy egy csipet borzongást vinni az életbe. Nem javítunk rajta semmit! Csináljuk úgy, ahogy eddig! Ha nem tetszik, ne nézzétek! Remélem most k**va boldogok vagytok. Büszkék lehettek magatokra...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 03. 17:24

Szerintem azért el lehet mondani mindenhol, hogy mi tetszik, mi nem tetszik.
Azzal, hogy mindenki mindenkinek csak szépet és jót mond, tehát azzal, hogy kinyalják a másik seggét nem segítünk másnak. persze a kritika rögtön fikázás lesz, ha minket kritizálnak, akár jogos, akár nem. De ha baj, hogy például én elmondtam a véleményemet, akkor mellőzni fogom.

És mellesleg: Azt hiszem, hogy mindig kulturáltan, és nem sértően fejeztem ki magam, még akkor is, ha valami nem tetszett, ennélfogva nem hiszem, hogy rászolgáltam erre a hangnemre. Akár tetszett a mondanivalóm, akár nem.
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 03. 17:35

Hát igen, ebben igazad van, de mindennek meg van a határa. Ezt a videót azért tettem fel ide, hogy élvezzétek és semmi szükség rá, hogy megmondjátok, mit kéne jobban. Ez direkt ilyen! És kész. Ne akarjatok mindent saját képetekre formálni. Senki sem tökéletes, mi sem, ti se és ezt sem szántuk annak.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 03. 18:46

Ki mondta, hogy mit hogyan kellene?
Én aztán nem.
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 03. 18:51

Ha nem tűnt volna fel az iméntieket kettőtöknek intéztem... Kiscserinek és neked. Ami nem rád tartozik, ne vedd magadra.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 03. 20:13

Sajnálom, akkor visszavonok mindent. Csak tanácsokat adtam, mivel lehetne szerintem jobbá tenni. Persze, ha nem tetszenek az öteleteim, akkor ne fogadd el. Mindenki azok az ötletek alapján dolgozik, amiket ő is jónak lát. Ha az ötlet nem jó, akkor mellőzni kell.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 04. 21:11

Nekem tetszik a videód, márcsak azért is, mert én nekem biztos nem lenne türelmem/szaktudásom egy ilyen videó elkészítésére. A film igazi üzenetére tényleg csak a vége felé lehet rájönni, hogy horror, de ez szerintem nagyon jó így, én már meguntam azokat a filmeket, amik már az első pár percben a képedbe röhögik, hogy milyen műfaj/miről szólnak. Szóval én gratulálok neked meg a barátodnak, ügyesek vagytok, én még csak megközelítőleg sem tudnék ilyet csinálni az "infótudásommal" ha lehet egyáltalán így nevezni azt a zérót, amit én értek informatikából. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 08. 13:19

Ami nekem igazán tetszik benne az az, hogy meg sem próbálunk törekedni a tökéletesre. Leforgathattuk volna videószerkesztőben is, profi kameraállásokkal, meg profi hangmérnöki munka mellett szinkronizálni, de kinek kell az?! Épp az benne a jó, hogy egyszerű és mint a régi olasz horrorfilmek, ez is időnként vicces. Amúgy elkészült az új rész. Nézzétek meg, hátha ezt látva már értitek, miért nem fogadunk meg egyetlen tanácsot sem...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 08. 22:06

Annak ellenére, hogy mi történt múltkor, megkockáztatom azt, hogy tanácsokat osztogatok.
Először is a zenei aláfestés, mint eddig is, tökéletes. A rejtélyes hangok is királyul illettek. Az egyetlen, ami hangi téren hiányzott, az az volt, hogy mikor megjelent SlenderMan, nem raktatok be semmiféle hangos durranást, zene hirtelen felhangosítását, majd elhallgatását, vagy akármilyen hirtelen hangos effektet. Ezek teszik ijesztővé és hátborzongatóvá az ilyen kisfilmeket. A zenéket nem tudom ki válogatja/vágja, de remek munkát végez.
Az, hogy néhány részen akarjátok, hogy vicces legyen, az átjön, néha a szinkronon hallani lehet, hogy elpoénkodja, és ahogy a főszereplő fekszik az ágyban. Meg az a bizonyos "nájsz".
A belső kameranézet az első jó pár percben remekül működött, de aztán nem tudom mi történt, hirtelen újra megjelentek a fejdarabok. Néha ezután is sokat működött, de sokszor voltak testrészhibái is.
Eltekintve a többitől, amiket már korábban írtam, felfogva azt, hogy nem akartok tökéletest csinálni, meg sem jegyzem az angol kiejtést, meg a szókincset, a történet teljes hiányát, és azt, hogy alig történik benne valami.
Áttekintve kilométerekkel jobb, mint az előző rész, de még mindig nem az igazi.
Ezeket nem bántásból mondom, nem akarlak megsérteni, csak szeretnék segíteni azzal, hogy az őszinte véleményemet mondom ahelyett, hogy annyit írnék ide, hogy "Nice, very nice!".
Hogy miért nem fogadtok el semmilyen tanácsot azt ebből nem látom, inkább makacsságot látok a történések mögött.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése