Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 23. 16:44

Jó lenne, ha lehetne olyan lehetőség a játékban, hogyha kifogy a lőszer és nincs semmi más fegyver a közelben, akkor fel lehetne kapni egy széket és azzal fejbe vágni az ellenfelet, vagy összetörni rajta egy vázát, stb. Persze ezek rongálódnának és egy idő után a szék is eltörne, meg ilyesmi. Meg ég olyan is lehetne, hogy a saját garázsunkat átalakíthatnánk szerelőműhellyé. Persze ez csak nekünk lehetne elérhető, a város jött-ment embereinek nem. Persze itt nem tuningolni lehetne, hanem megjavíthatjuk az egy rendőrségi üldözésben megsérült autónkat. A leesett alkatrészeket meg vagy megkeressük, vagy lelopjuk egy utcán parkoló ugyan olyan autóról, vagy ha nem akar senki ezzel bajlódni az költ rá egy kicsit a tuninggarázsokban. Még jó lenne az, ha visszahoznák az LCS-ből, vagy a III-ből a vasút utazásra használatát. Eddig az SA-ban és az V-ben csak úgy lehetett ezt megoldani, ha felszöktünk egy üres szállító vonatra.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 07. 23. 16:57

Kriss írta:Jó lenne, ha lehetne olyan lehetőség a játékban, hogyha kifogy a lőszer és nincs semmi más fegyver a közelben, akkor fel lehetne kapni egy széket és azzal fejbe vágni az ellenfelet, vagy összetörni rajta egy vázát, stb. Persze ezek rongálódnának és egy idő után a szék is eltörne, meg ilyesmi. Meg ég olyan is lehetne, hogy a saját garázsunkat átalakíthatnánk szerelőműhellyé. Persze ez csak nekünk lehetne elérhető, a város jött-ment embereinek nem. Persze itt nem tuningolni lehetne, hanem megjavíthatjuk az egy rendőrségi üldözésben megsérült autónkat. A leesett alkatrészeket meg vagy megkeressük, vagy lelopjuk egy utcán parkoló ugyan olyan autóról, vagy ha nem akar senki ezzel bajlódni az költ rá egy kicsit a tuninggarázsokban. Még jó lenne az, ha visszahoznák az LCS-ből, vagy a III-ből a vasút utazásra használatát. Eddig az SA-ban és az V-ben csak úgy lehetett ezt megoldani, ha felszöktünk egy üres szállító vonatra.
A GTA IV-ben lehetett téglával, poharakkal és üres kávés dobozokkal dobálni a járókelőket. Azt nem tudom, a GTA V-ből miért hagyták ki.

Pár dologban tévedsz. A San Andreasban lehet utazni a személyvonatokkal, a GTA V-ben pedig lehet használni a metrót.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 23. 17:03

Az utóbbiért bocsi, de PS2-n nem száll be az SA-ban a vonatba, csak a vezető helyére, az V-el nem játszottam. :$



Jó lenne még, ha nem csak civil autókat, hanem pl.: rendőrautót is lehetne tuningolni és akkor a rendőrségi melléküldetésekben egy klasszul sebességre tervezett kocsival lehetne üldözni a megadott személyt, de jól nézne még ki egy nagy festés a kamion utánfutóján, vagy lángnyelves szárnyú repülő, meg ilyesmi.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 23. 18:36


Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 23. 18:40

Ha ez tényleg meglesz, akkor megdőlt az új városos elméletem. -.-
De most ez a cikk engem is kíváncsivá tett és várom, hogy új hírek legyenek róla (ha mindez igaz).
Viszont ez a karakter valakire nem hasonlít, vagy csak én látok rosszul?
Mondjuk még én is találtam egy GTA VI feliratú borítóképet, de azt hittem, hogy csak valaki unatkozott és szerkesztett egy képet. Mindjárt meg is keresem.
Megtaláltam: http://www.ibtimes.co.uk/gta-6-wishlist ... ds-1442220
H megnézitek közelebbről, akkor láthatjátok, hogy a VI-ben pálmafa minta van.
Bár szerintem ott bukik meg az egész, hogy PS3 van kiírva, de már megjelent a PS4. Ha minden igaz 2017-ben jön, akkora meg már nem hiszem, hogy kiadnák PS3-ra, bár ki tudja.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 23. 22:05

Az a kép a cikken Gta V-bõl van

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 24. 08:02

Ja ok. De ez a hatos jól nézne ki a következő GTA borítójára.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 24. 08:41

Ez a hatos?
Milyen hatos volt a cikkben O.o?

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 24. 08:51

A legelső képen (az a borítókép), a VI

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 07. 24. 08:52

Ha a GTA 6 Vice City-ben fog játszódni akkor remélem nem lesz olyan "unalmas" mint a III. Részben.
Jó lenne ha mocsaras lenne, tele aligátorokkal. A parton lenne cápatámadás is. Több járókelővel, járművekkel...
Lennének visszatérő karakterek. Pl: Trevor egy kicsit bekavar. / Michael a családjával jönne el nyaralni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 07. 24. 09:29

Az a VI -os borítókép a IV artworkjeiből van összevágva. Tisztán felismerni a Francis McReary artworköt, ahogyan ott van Derrick (vagy Pegorino, már elfelejtettem) is, és még sok más. Az egyetlen különbség, hogy megfordították a IV betűit, és pár pálmafát beb*sztak a közepébe.
Ja, és a GTA -s borítókon mindig a bal felső sarokban van a helikopter, nem pedig az alsóban :) Ps3 meg elég valószínűtlen platform lesz 2017 -ben.
Franklin: Michael és Trevor nem bukkanhatnak föl a következő részben, mivel lehetőség van rá, hogy nem is élik túl az V történetét. Az egyetlen főszereplő, aki bekerülhetne oda is, Franklin lenne.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 07. 24. 10:07

Srácok, valaki egyáltalán beleolvasott az IBTimes cikkébe? Már a címében benne van, hogy ez csak egy kívánságlista, ez egy fejtegetés.

De egyébként is, ennyire ne legyetek hiszékenyek, az interneten nagyon sok a szándékos hazugság. Magyar oldalak között is van ilyen. Ezért is tartjuk fontosnak, hogy mindig megjelöljük a hír forrását.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 24. 10:22

Igazad van Visali. Majd akkor kell találgatni, ha a Rockstar hivatalos oldalán lesz valami.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kriss X 2014. 07. 27. 06:09-kor.

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 07. 24. 10:30

Nekem 8, hogy hol játszódik majd a következő rész, csak csinálják meg normálisan a játékot.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 26. 20:28

Akár lehetne az új játékban egy olyan lehetőség is, hogy veszünk egy raktárat, vagy valami kis épületet és oda nyithatunk egy boltot, vagy akármilyen üzletet, vagy egy olyan épületet, ahol tárolhatjuk, később átalakíthatjuk a lopott járműveket és akár el is lehetne adni az így felújított kocsikat, motorokat, stb.

Válasz küldése