Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 05. 19:05

Master P írta:Az tenyleg nem is sok. Csak nem tudom, hogy mennyire megbizhatoak akik aruljak. Tudnal kuldeni linket legyszi? Sajnos mobilnetem van igy a kis kijelzon kicsit idegesito a dolog keresgelni, no meg ez a sebesseg :/ Hetfon a melohelyen ra is neznek, ott ugy is 100 megas net van ;). Minden esetre felvennem vele a kapcsolatot mert erdekel. Elore is koszi!
Itt van az általam két legolcsóbbnak talált hirdetés:

http://hardverapro.hu/apro/steam_jaekok ... sokgift-ek

http://hardverapro.hu/apro/steamgiftekk ... hardvera_1

De azért érdemes megkérdezni tőlük, hogy ez valóban az 5 játékot tartalmazó pakk, vagy csak a IV+EfLC, mert néha összekeverik.
Megbízhatóság pedig nem is kérdéses, mindkét eladónak több száz pozitív értékelése van az oldalon. Hirdetés alatt a nevük mellett a piros csík mutatja.

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 05. 19:15

Oké köszi ránézek!

Olvasgattam erről a steam-ról és lenne 1-2 amatőr kérdésem ha nem gond. Olvastam ilyet, hogy VPN nem megy mert az már ütközne a legalitásba. Ez mi lenne? Nálunk az infóba ez virtuális magánszervert jelent, de ez gondolom NEM a multiplayer módot jelentné. Írtak még pár dolgot, hogy ezeket kb 10* lehet feltenni. Ha minden uninstallálásnál rendesen törlöm le a játékot, akkor ez "végteleníthető" ez a feltelepítési szám?

Még 1 utolsó dolog: cdkulcsok.info
Mennyire megbízható vajon?

Bocsi a sok kérdést, de szeretek tisztán látni ;)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 05. 23:34

Master P írta:Oké köszi ránézek!

Olvasgattam erről a steam-ról és lenne 1-2 amatőr kérdésem ha nem gond. Olvastam ilyet, hogy VPN nem megy mert az már ütközne a legalitásba. Ez mi lenne? Nálunk az infóba ez virtuális magánszervert jelent, de ez gondolom NEM a multiplayer módot jelentné. Írtak még pár dolgot, hogy ezeket kb 10* lehet feltenni. Ha minden uninstallálásnál rendesen törlöm le a játékot, akkor ez "végteleníthető" ez a feltelepítési szám?

Még 1 utolsó dolog: cdkulcsok.info
Mennyire megbízható vajon?

Bocsi a sok kérdést, de szeretek tisztán látni ;)
Azt nem tudom mi az a vpn, de ezeknél a steam játékoknál nincs korlátozás, lesz multi is. Olyankor van gond, amikor orosz kulcsokkal próbálkoznak, de a 2 linkelt hirdetés mindegyike korrekt, látni a sok száz pozitív értékelésből. Itt nincs semmi telepítési korlát, régen a dobozos gta iv-nél volt állítólag, de steam-nél nincs ilyesmi. Úgy tudom, hogy a cdkulcsok oldal is korrekt, de ahogy néztem nincs náluk steam gta. Live kulcshoz meg le kellene tölteni külön a játékot, én nem azt választanám.

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 06. 06:53

De a steamesnel is le kell tolteni a jatekot nemde? Vagy most ezt a live kulcsot nem ertem :)

Lehet tudni, hogy mely gta-nak melyik a legutobbi hivatalos patch-e?

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 06. 11:30

Master P írta:De a steamesnel is le kell tolteni a jatekot nemde? Vagy most ezt a live kulcsot nem ertem :)

Lehet tudni, hogy mely gta-nak melyik a legutobbi hivatalos patch-e?
Régen csináltak olyat, hogy letöltötték illegálisan a játékot és ahhoz vettek olcsóbban eredeti games for windows live kulcsot, mivel azt a rendszert használja a iv meg az eflc a multihoz. Így eredeti kulccsal, de másolt játékkal is eredetinek érzékelte a rendszer. Szerintem ez csak macera, ráadásul a letöltött játék még a helyet is foglalja. Ezzel szemben a steam-es szerverről töltődik le és már eleve telepítve, rögrön játszható. Nem tudom mi a legújabb frissítés, de a steam automatikusan a legfrisebbet szedi le.

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 06. 14:42

Oke koszi szepen, sokat segitettel. Hetfon megprobalok beszervalni egy steam-et. :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 06. 15:01

Master P írta:Oke koszi szepen, sokat segitettel. Hetfon megprobalok beszervalni egy steam-et. :)
Steam program a hivatalos oldalrol toltheto, csak egy ingyenes fiokot kell regisztralnod, meg megvenni es aktivalni a jatekot.

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 06. 15:27

Úgy érted innen?

http://store.steampowered.com/

Itt beregisztrálok, és a megvett kulccsal tudom letölteni az eredeti játékot?

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 06. 16:45

Master P írta:Úgy érted innen?

http://store.steampowered.com/

Itt beregisztrálok, és a megvett kulccsal tudom letölteni az eredeti játékot?
Pontosan. Csinálsz egy ingyenes felhasználói fiókot (regisztráció), aztán letöltöd a pár megás Steam kliens, szintén ingyen és utána a megvett kulcsot egyszerűen csak beaktiválod fél perc alatt. Utána a személyes könyvtáradban megjelenik a játék és onnan bármikor letöltheted. Eleve telepítve tölti le a játékot, tehát rögtön játszhatsz, ha lejön.

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 06. 18:44

SZUUUPER ;)

Vegre nem kell tokolni, hogy 4 oran at telepit mert ugy be van csomagolva meg igy crack ugy crack. Vagy megy vagy nem, talan buheralt is :) ezt untam meg. Ennyit siman meger. Koszi az infot, csak osszeraktuk ;)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 06. 19:04

Master P írta:SZUUUPER ;)

Vegre nem kell tokolni, hogy 4 oran at telepit mert ugy be van csomagolva meg igy crack ugy crack. Vagy megy vagy nem, talan buheralt is :) ezt untam meg. Ennyit siman meger. Koszi az infot, csak osszeraktuk ;)
Tulajdonképpen annyi tökölés van azért benne, hogy mire letölt több gigabájtot, az azért nem 2 perc. De egyébként minden szempontból nyerő a steam, ha nem vagy rákattanva a dobozos játékokra.

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 06. 20:28

O nalam a letoltes nem gond. Ahol dolgozom ott en vok az egyik rendszergazda es 100 megas a net, majdnem 11 mega/mp ;) A dobozos se lenne rossz mert azert csak jobb erzes ranezni a szekrenyen, elovenni nezegetni stb. Vagy csak en vok ilyen fanatikus? :) Igaz nem sokat tudtam a Gta 4 el jatszani, egyreszt gep masreszt ido miatt, de ugy erzem h most neki kell essek meg1*. Csak azt bánom, hogy a 2 stories-al mar nem jatszhatok. Anno csak is azok miatt vettem PSP-t, aztan eladtam. Kar, hogy nem adjak ki androidra, akarcsak a Chinatown Wars-ot, mert ahhoz mar nem volt szerencsem katszani :/. Nem voltam sose egy nagy jatekos hiaba vok 24 nalam a GTA ki is meritette mindig is a jatekok fogalmat, de felek h a GTA V-re is sokat jell varjak mire szamomra jatszhato lesz gepigenyileg. Na majd egyszer :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 07. 18:36

Master P írta:O nalam a letoltes nem gond. Ahol dolgozom ott en vok az egyik rendszergazda es 100 megas a net, majdnem 11 mega/mp ;) A dobozos se lenne rossz mert azert csak jobb erzes ranezni a szekrenyen, elovenni nezegetni stb. Vagy csak en vok ilyen fanatikus? :) Igaz nem sokat tudtam a Gta 4 el jatszani, egyreszt gep masreszt ido miatt, de ugy erzem h most neki kell essek meg1*. Csak azt bánom, hogy a 2 stories-al mar nem jatszhatok. Anno csak is azok miatt vettem PSP-t, aztan eladtam. Kar, hogy nem adjak ki androidra, akarcsak a Chinatown Wars-ot, mert ahhoz mar nem volt szerencsem katszani :/. Nem voltam sose egy nagy jatekos hiaba vok 24 nalam a GTA ki is meritette mindig is a jatekok fogalmat, de felek h a GTA V-re is sokat jell varjak mire szamomra jatszhato lesz gepigenyileg. Na majd egyszer :)
De ha a melóhelyen töltöd le, akkor csak ott tudsz vele játszani, ez gondolom egyértelmű. Ha otthon szeretnél, akkor kénytelen leszel a lassabb nettel kivárni.
Nem csak te vagy fanatikus, nekem itt csücsül a legtöbb rész a polcomon :D
PSP-t már nagyon olcsón lehet kapni, játékok sem olyan vészesek hozzá, szóval be lehet szerezni újra. Én is csak GTA miatt vettem PSP anno.

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2014. 07. 08. 06:59

Ő, hogy is? Nincs offline mód? Igaz már megvettem 2490-ért amelyiket ajánlottad, meg is kaptam. Most rakom rá a gépemre, aztán majd kiderül.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 07. 08. 11:18

Le lehet tölteni máshol is, aztán biztonsági mentésként a Steam ki tudja írni DVD-re. Otthon feltelepíted a Steamet, hozzárendeled az otthoni gépet is, utána pedig telepítheted a lemezről a biztonsági mentést. Ugyanaz, mintha otthon egyik gépről a másikra áttelepítenéd.

A Steamben pedig van Offline mód, csak be kell kapcsolni (a felső menüben kattints a Steamre, majd az Offline módra váltásra).

Válasz küldése