Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 10. 19. 17:49

Belinkelnéd az oldalt? Ez valószínűleg csak spekuláció, ami pletykákra van alapozva.

Avatar
SquallerGTAP
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 10. 16. 16:52

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SquallerGTAP » 2012. 10. 19. 17:54

9oli2010 írta:A Rockstar legújabb GTA játékában ismételten ellátogathatunk Los Santos-ba, ami korunk Los Angeles-ének a megfelelője.

A főhős egy negyvenes éveiben járó férfi, Alberto DaSilva, aki egy jobb élet reményében költözött ide, de úgy tűnik, hogy a beilleszkedés nem lesz egyszerű. Emiatt ismét a szükséges rosszhoz, az alvilághoz kell folyamodnia, hogy biztosítsa magának (és családjának?) a megélhetést.



Az ötödik rész gyönyörű, napfényes helyszíneiért a cég saját fejlesztésű RAGE motorja gondoskodik, ami a jelen konzolgeneráció határát szétfeszítő grafikát tesz elénk a képernyőre. Ami viszont nem változott, az a lehetőségeket korlátlanul kihasználó sandbox játékmenet. Ezt egy oldalról szetem le nem biztos hogy igaz ;)
"A Rockstar legújabb GTA játékában ismételten ellátogathatunk Los Santos-ba, ami korunk Los Angeles-ének a megfelelője."(kipipálva)

"Az ötödik rész gyönyörű, napfényes helyszíneiért a cég saját fejlesztésű RAGE motorja gondoskodik, ami a jelen konzolgeneráció határát szétfeszítő grafikát tesz elénk a képernyőre."(kipipálva)

"A főhős egy negyvenes éveiben járó férfi, Alberto DaSilva, aki egy jobb élet reményében költözött ide, de úgy tűnik, hogy a beilleszkedés nem lesz egyszerű. Emiatt ismét a szükséges rosszhoz, az alvilághoz kell folyamodnia, hogy biztosítsa magának (és családjának?) a megélhetést."(Novemberben kiderül)
Köszönöm a cikket!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

GTA Avengers

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 23. 00:00

Mit szólnátok egy gta bosszúállókhoz, ahol valahogy egy oldalra áll Niko, Johnny és Luis meg a gta 5 karaktere és (ha lesz) dlc karakterei, hogy valamilyen fontos küldetést oldjanak meg, szerintem ilyen bónusz poén résznek nem lenne rossz.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Avengers

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 23. 07:25

brenor írta:Mit szólnátok egy gta bosszúállókhoz, ahol valahogy egy oldalra áll Niko, Johnny és Luis meg a gta 5 karaktere és (ha lesz) dlc karakterei, hogy valamilyen fontos küldetést oldjanak meg, szerintem ilyen bónusz poén résznek nem lenne rossz.
Szerintem hülyeség. Mi okuk lenne összefogni? Alapból nem is jófiúk..
Mindenki a saját problémáját próbálja megoldani a különböző történetek során. Közös problémát meg kitalálni... Áhh, szerintem felejtős a dolog. Túlságosan erőltetett lenne. A DLC-k közti segítségekre azt lehet mondani, hogy "ok, ez tök király ötlet" de ez nem az szerintem.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Avengers

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 23. 08:50

Luszie írta:
brenor írta:Mit szólnátok egy gta bosszúállókhoz, ahol valahogy egy oldalra áll Niko, Johnny és Luis meg a gta 5 karaktere és (ha lesz) dlc karakterei, hogy valamilyen fontos küldetést oldjanak meg, szerintem ilyen bónusz poén résznek nem lenne rossz.
Szerintem hülyeség. Mi okuk lenne összefogni? Alapból nem is jófiúk..
Mindenki a saját problémáját próbálja megoldani a különböző történetek során. Közös problémát meg kitalálni... Áhh, szerintem felejtős a dolog. Túlságosan erőltetett lenne. A DLC-k közti segítségekre azt lehet mondani, hogy "ok, ez tök király ötlet" de ez nem az szerintem.
Nekem se tetszik ink. egy GTA IV: Expendables, ahol Niko, Luis és Johnny együtt ölik a népet.:)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Avengers

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 23. 16:06

brenor írta:Mit szólnátok egy gta bosszúállókhoz, ahol valahogy egy oldalra áll Niko, Johnny és Luis meg a gta 5 karaktere és (ha lesz) dlc karakterei, hogy valamilyen fontos küldetést oldjanak meg, szerintem ilyen bónusz poén résznek nem lenne rossz.
Nekem tetszik, tőlem az összes GTA szereplőt belerakhatnák egy részbe, együtt harcolnak, és küldetésenként cserélik az irányítható karakter. Bejönne, de erre az esély 0%. De ez az adat csak becslés ;)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 23. 16:13

Szerintem egy GTA United lenne a legjobb,amiben benne van a GTA3 és GTAIV éra összes városa(mindkét fajta Liberty City is)benne lennének,csak HD RAGE-es feldolgozásban és a két éra főszereplői is benne lennének.A területeket pedig úgy értem,hogy repülővel,hajóval vagy helikopterrel lehessen köztük repülni,lenne egy nagy tenger és azon rajta lenne az összes játékterület HD-ben.Na ez tényleg egy óriási terület lenne :D De ilyet szerintem 1000%,hogy soha nem fognak csinálni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2012. 10. 25. 17:57


Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 25. 19:56

Pontosan 1997 október hanyadikán jelent meg az első?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 27. 17:58

Azt megtudnátok mondani, hogy miért ilyen g.cire bugosak a gta-k? Komolyan mondom a rockstar games egyszerűen nem tud programozni minden részben olyan ordenáré bugok vannak, hogy megutálja tőle az ember az egész sorozatot. Még a gta 4-ben is ahol olyan segghülyék az emberek, hogy még egy ajton se tudnak bemenni, vagy a tom goldberges küldi, ahol öltöny kell, mert hiába van rajtam öltöny néha rinyál a játék, hogy nincs rajtam. És 1.0.7.0 patchel játszok, hogy mi a fenét javítottak rajt azt nem tudom. Bezzeg a pocsék max payne-hez megy adják ki ezerrel a patcheket.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 27. 18:16

brenor írta:Azt megtudnátok mondani, hogy miért ilyen g.cire bugosak a gta-k? Komolyan mondom a rockstar games egyszerűen nem tud programozni minden részben olyan ordenáré bugok vannak, hogy megutálja tőle az ember az egész sorozatot. Még a gta 4-ben is ahol olyan segghülyék az emberek, hogy még egy ajton se tudnak bemenni, vagy a tom goldberges küldi, ahol öltöny kell, mert hiába van rajtam öltöny néha rinyál a játék, hogy nincs rajtam. És 1.0.7.0 patchel játszok, hogy mi a fenét javítottak rajt azt nem tudom. Bezzeg a pocsék max payne-hez megy adják ki ezerrel a patcheket.
Nyugodj már meg ember! -.- Vegyél egy PS3-mat és nem lesz ilyen problémád. :P
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 27. 18:20

Rockstar69 írta:
brenor írta:Azt megtudnátok mondani, hogy miért ilyen g.cire bugosak a gta-k? Komolyan mondom a rockstar games egyszerűen nem tud programozni minden részben olyan ordenáré bugok vannak, hogy megutálja tőle az ember az egész sorozatot. Még a gta 4-ben is ahol olyan segghülyék az emberek, hogy még egy ajton se tudnak bemenni, vagy a tom goldberges küldi, ahol öltöny kell, mert hiába van rajtam öltöny néha rinyál a játék, hogy nincs rajtam. És 1.0.7.0 patchel játszok, hogy mi a fenét javítottak rajt azt nem tudom. Bezzeg a pocsék max payne-hez megy adják ki ezerrel a patcheket.
Nyugodj már meg ember! -.- Vegyél egy PS3-mat és nem lesz ilyen problémád. :P
Egyébként PS3-nál is van egy pár bug. Csak sokat kell tolni vele, és akkor "előtűnnek" :D De tényleg nincs sok. Abból a többezer játékórából, amit játszottam rajta, talán 2-3-t ha találtam.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 27. 18:24

brenor írta:Azt megtudnátok mondani, hogy miért ilyen g.cire bugosak a gta-k? Komolyan mondom a rockstar games egyszerűen nem tud programozni minden részben olyan ordenáré bugok vannak, hogy megutálja tőle az ember az egész sorozatot. Még a gta 4-ben is ahol olyan segghülyék az emberek, hogy még egy ajton se tudnak bemenni, vagy a tom goldberges küldi, ahol öltöny kell, mert hiába van rajtam öltöny néha rinyál a játék, hogy nincs rajtam. És 1.0.7.0 patchel játszok, hogy mi a fenét javítottak rajt azt nem tudom. Bezzeg a pocsék max payne-hez megy adják ki ezerrel a patcheket.
Attól függ milyen platformon játszol. PlayStation-on sose találtam bugot. SA-ban még volt néhány, de a Iv-ben végképp nincs. Eddig akármelyik nem Rockstar játékkal játszottam, több volt a bug, még a neves AC sorozat tagjai is tele voltak buggal. Nem játszottam a világ összes játékával, úgyhogy nem mondhatom, hogy a leghibátlanabb játék. A Max Payne-hez azért adnak annyi patchet, mert egy csomó dolgot utólag hozzáadtak(pl. plusz Legend levelek, Payne Tresholds), majdnem minden DLC kiadásakor adnak egy mindenkinek elérhető mini pluszt. Aztán általában a multiplayer részhez adnak ki, mert mindenkinek más az internetkapcsolata, messze vannak egymástól, s az egyszerre játékosok által irányított karakterek rengeteg hibalehetőséget jelentenek. És semmilyen játékot nem lehet kiadni hibátlanul.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 27. 18:32

Luszie írta:
Rockstar69 írta:
brenor írta:Azt megtudnátok mondani, hogy miért ilyen g.cire bugosak a gta-k? Komolyan mondom a rockstar games egyszerűen nem tud programozni minden részben olyan ordenáré bugok vannak, hogy megutálja tőle az ember az egész sorozatot. Még a gta 4-ben is ahol olyan segghülyék az emberek, hogy még egy ajton se tudnak bemenni, vagy a tom goldberges küldi, ahol öltöny kell, mert hiába van rajtam öltöny néha rinyál a játék, hogy nincs rajtam. És 1.0.7.0 patchel játszok, hogy mi a fenét javítottak rajt azt nem tudom. Bezzeg a pocsék max payne-hez megy adják ki ezerrel a patcheket.
Nyugodj már meg ember! -.- Vegyél egy PS3-mat és nem lesz ilyen problémád. :P
Egyébként PS3-nál is van egy pár bug. Csak sokat kell tolni vele, és akkor "előtűnnek" :D De tényleg nincs sok. Abból a többezer játékórából, amit játszottam rajta, talán 2-3-t ha találtam.
Én már több, mint két éve tolom a GTA IV-et, de eddig nem nagyon találkoztam olyan buggal, ami idegesített volna. Pl én olyannal szoktam találkozni, hogy megyek az autópályán erre ott egy motor telibe ez út közepén és nem ül rajta senki. Vagy félig benne van az útban. Olyan szokott lenni az RDR-ben is. Csak ott lovon ülnek :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 27. 18:41

Rockstar69 írta: Én már több, mint két éve tolom a GTA IV-et, de eddig nem nagyon találkoztam olyan buggal, ami idegesített volna. Pl én olyannal szoktam találkozni, hogy megyek az autópályán erre ott egy motor telibe ez út közepén és nem ül rajta senki. Vagy félig benne van az útban. Olyan szokott lenni az RDR-ben is. Csak ott lovon ülnek :D
Ja engem sem különösebben idegesítettek :) Ezek ilyen 100000 az 1-hez hogy előfordultak. Nekem volt már olyan hogy "leestem" textúrába, aztán visszajöttem, (azt hittem hogy leestem, de nem, csak nem láttam magam körül semmit csak az eget.) meg hogy nem láttam magam alatt az utat, ilyesmik voltak. Volt még, de mivel alig fordultak elő, ez a kettő maradt meg bennem. De am a DLC-k bugosabbak voltak, ott TLAD-ban a kevés játékidő alatt volt mikor csomószor az volt hogy nem láttam az utat, meg hogy merre megyek.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése