Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 05. 25. 15:52

Nem hiszem, hogy 1960-nál korábbra mennének vissza. Arra ott a Mafia, amit ugyanúgy a Take-Two ad ki. Nem lenne értelme konkurálni egy hasonló játékot, majdhogynem házon belül. :)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 17. 18:02

Most a GTA V-nek nagy sikere volt és ez tényleg egy olyan játék lett, amit nem un meg fél óra alatt az ember. Én továbbra is ilyen GTA részeket várok el a Rockstartól, de az jutott eszembe, hogy lehetne akár olyan is a következő játékban (ha lesz, de szerintem biztos, hogy lesz), hogy nem egy megépített házat vennénk, hanem egy kisebb-nagyobb telket és oda olyan stílusú házat építtethetnénk, amilyet mi tervezünk meg, pl. több garázs lehetne, mint egy átlag háznál, vagy valami ilyesmi. Meg már alapból is olyan házban élhetnénk a játékban ami nekünk tetszik és megfelel. Nem tudom, hogy más hogy van ezzel, de én ilyet is el tudnék képzelni egy jövőbeli epizódban.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 17. 20:14

Kriss írta:lehetne akár olyan is a következő játékban (ha lesz, de szerintem biztos, hogy lesz), hogy nem egy megépített házat vennénk, hanem egy kisebb-nagyobb telket és oda olyan stílusú házat építtethetnénk, amilyet mi tervezünk meg, pl. több garázs lehetne, mint egy átlag háznál, vagy valami ilyesmi. Meg már alapból is olyan házban élhetnénk a játékban ami nekünk tetszik és megfelel.
A Rockstar nem fog egy GTA-ból Sims-et csinálni, de ezt olyan formában tudnám elképzelni, hogy lehet ingatlanokat venni, aminek (mint az Online-ban) 2, 6, illetve 10 férőhelyes garázsa van, és mindegyik különbözik minimálisan.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 07. 17. 22:55

Hmmm... én mondjuk azt szeretném, ha a következő GTA részben (GTA VI) HAT főszereplőt irányíthatunk Vice Cityben. Lenne két csoport. Mindkét csoporthoz tartozik három főhős, s egymással rivalizálnak. A végén pedig többféle opció lenne, melyben eldönthetjük, hogy ki haljon meg és ki élje túl. Természetesen női főszereplők is lennének! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 18. 06:31

Ez is jó ötlet, de én egy teljesen új várost is el tudnék képzelni. Eddig a GTA-k mindig ugyan azokra a városokra (ill. államra) épültek. Én szívesen látnék egy új várost is. Vagy még mondjuk azt tudnám elképzelni, hogy San Andreas államából mondjuk pl. csak San Fierro a bejárható város és a többi GTA SA-beli város nincs benne. De akár ugyanígy szóba jöhet Las Venturas is. Vagy ha nagyobb játékteret akarnak a fejlesztők akkor össze lehetne olvasztani az SA-beli és az 5-beli államot kisebb-nagyobb módosításokkal és máris kapnánk egy akkora játékteret ami eddig egy GTA-ban sem volt. Még egy másik ötlet. Át lehetne venni a VCS-ből az üzletnyitást, persze sokkal több lehetőséggel. Én személy szerint nagyon élveztem, hogy amikor nem küldiztem és volt egy kis pénzem, akkor elfoglaltam egy épületet és üzletet nyitottam bele.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 18. 07:22

NikitaDragovich írta:A végén pedig többféle opció lenne, melyben eldönthetjük, hogy ki haljon meg és ki élje túl.
Szerintem nem kell 6 főszereplő, és nem is hiszem, hogy lesz. Én azt se bánnám, ha ezt a 3 karakteres dolgot is elfelejtenék.ő
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 21. 14:28

Még szívesen látnám a Scorpion géppisztolyt egy jövőbeli epizódban, mert én előszeretettel használom a VCS során.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 07. 21. 14:33

NikitaDragovich írta:Hmmm... én mondjuk azt szeretném, ha a következő GTA részben (GTA VI) HAT főszereplőt irányíthatunk Vice Cityben. Lenne két csoport. Mindkét csoporthoz tartozik három főhős, s egymással rivalizálnak. A végén pedig többféle opció lenne, melyben eldönthetjük, hogy ki haljon meg és ki élje túl. Természetesen női főszereplők is lennének! :D
HAT?! Én örülnék, ha bármilyen random NPC -t irányíthatnánk a pályán. Kinek kell konkrét főszereplő?! Öööö...
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 21. 15:30

NikitaDragovich írta:Hmmm... én mondjuk azt szeretném, ha a következő GTA részben (GTA VI) HAT főszereplőt irányíthatunk Vice Cityben. Lenne két csoport. Mindkét csoporthoz tartozik három főhős, s egymással rivalizálnak. A végén pedig többféle opció lenne, melyben eldönthetjük, hogy ki haljon meg és ki élje túl. Természetesen női főszereplők is lennének! :D
Persze! Majd azon fognak rivalizálni, hogy azt a pasit én láttam meg előbb, ugyanolyan polónk van?? Fuuuuuu őrök rivalizálás :D :D stb :D
ugy volna jobb, hogy egyik csoportban 1 csaj 2 férfi, másikban 2 csaj egy férfi :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 07. 21. 16:22

És mit szólnátok az EGY karakterhez? Az is bisztos jó lehet...
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 21. 17:41

Na, ez a mondat nagyon rajta volt már a számon, izé az ujjaimon! Én mindig is jobban szerettem EGY főhőssel játszani. Hat főhős? Gatyaúristen!
Well look who's back

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 07. 21. 21:12

Engem nem fog meg semmi egyik karakterben sem. (GTAV) Mintha egy karaktert háromfelé vágtak volna. Nálam kb. 1/3-ot ér egy egy főhős. Mintha nem lennének teljes "értékűek". Annyi, hogy ez nehezebben észrevehető, mert elég szélsőséges jellem egyik meg a másik. Mert az egyik viszonylag nyugodt a másik viszont idegbeteg. Ha hat karakter lenne még gyengébbek lennének külön -külön
De ízlések és pofonok, mindenesetre Bellic úr sokkal erősebb karakter volt, mint ez a három.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 22. 10:00

Nekem nincs semmi bajom a három karakterrel, de tényleg jobb lenne az egy karakteres játék.
Arminho írta:A Rockstar nem fog egy GTA-ból Sims-et csinálni
. Ezt én sem akarom, hogy ilyen legyen, hanem úgy értettem, hogy többféle tervrajz közül lehetne választani és egy bizonyos idő alatt megépítenék a munkások. Nem mi terveznék meg a falak minden miliméterét, hanem választhatunk egy olyan házat, ami ráfér a telkünkre és mellé különböző kiegészítéseket választhatunk (kerítés, garázs, medence, stb.).
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 22. 11:10

Ha még lenne is ilyen, kétlem, hogy azzal szaroznának a játékosok, hogy milyen legyen a tetőszerkezet vagy a ház szélessége.
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 22. 11:41

Még mindig nem így értem. A ház egy kiválasztott tervrajz alapján épül. A házon magán nem lehetne semmit változtatni, hanem az, hogy mi lenne körülötte, magán a környezetén (mégegyszer: garázs, medence, stb.)

Minden város eddig legalább kétszer szerepelt a GTA-kban (valami sokkal többször is), kivéve a GTA2-beli Anywhere City. Tudom, hogy ez egy kitalált város, de én megnézném egy hátulnézetes GTA-ban is, de az is igaz, hogy egy igazi város sokkal jobb játékélményt ad. :D Ti hogy vagytok ezzel?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése