Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 03. 22. 12:40

Hát, gyakorlatilag CJ szerepe, csak egy kicsit modernebb képben.
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 05. 06. 11:32

Már elég sok idő telt el azóta, hogy bejelentették a GTA V-t. Nem akarok türelmetlennek tűnni, de szívesen hallanék valamit a R*-tól, hogy hogyan tovább. Ha nem is új epizódot jelentenek be, de mondjuk annyit, hogy akkor most elindul egy GTA V éra kisebb-nagyobb epizódokkal, vagy a következő részt is számmal látnák el. Estleg V-hez DLC? Mondjuk most a GTA V PC-n voltak rajta az utóbbi időkben, de jó lenne már egy kicsi hír is akármiről. Lehet, hogy ebbe a kommentembe páran bele fognak kötni, hogy nyugodjak le, mert GTA V PC nemrég jelent meg, de ez is csak a 2013-as játék, csak épp másik platformon és továbbfejlesztve. (Elnézést a PC-sektől) :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 06. 12:31

Nemrég jött ki a GTA V PC-re. Szerintem még elég korai akármilyen kiegészítőben is gondolkodni. Majd 1-2 év múlva.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 06. 12:35

Örülnék valami olyasmi DLC -nek, ami nem más karakterrel foglalkozik de kiegészítené a sztorit mindhárom karakter szempontjából. Több küldetés, stb.
Például Michael visszaemlékezhetne a pszichológusnál és azt le lehetne játszani. Abban Trevor is lehetne.
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 05. 06. 12:36

Mondjuk az IV után nem olyan soká jött ki a TLaD.
Vagy akár történetfolytatás is lehetne. A V három szemponttal végződött, a kiegészítője 3 szemponttal kezdődhetne, mindenki azt választaná, amivel ő befejezte. Persze a 3 sztori nem különbözne egymástól, csak az eleje, hogy amelyik karakter nem halt meg, azzal lehetne csinálni a folytatást. Sztori ugyanaz, a karakter más. Én szívesen látnék egy ilyet is.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 06. 12:51

Ez ugye azért bajos, mert igen változó, hogy ki halt meg, és emellé még az is, hogy teljesen különböznek egymástól. Hogyan kapcsolod össze mondjuk Franklint Ronnal vagy Trevor bármelyik kapcsolatával? Vagy ha már itt tartunk, mi köze van Lamarhoz Trevornak vagy Michaelnek? És Michael családját is hiába ismeri mind a kettő másik, nincs igazi kapcsolat. Pont ezért elég nehéz igazi kiegészítőt csinálni a játéknak (már olyat, ami utána játszódik).
Mondjuk ironikus lenne, és utálnám is, ha lenne egy kiegészítő, amiben Johnny K. a főszereplő, tiszavirág életű szereplése előtt.
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 05. 06. 14:30

VoorstedelijkeViking nem volt szerencséd még a Mass Effect című játékhoz?:) trilógia, amelyben a 2 és a 3 is teljesen felveszi azt az előzményt amit az előző epizódokban játszottál. Igaz, a GTA nem RPG, nem szabad ilyet elvárni tőle, de mivel a sztori sem annyira complex, nem lenne egyáltalán lehetetlen.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 06. 15:57

Éppenséggel játszottam az első résszel. A többivel nem, de hallottam, hogy a három vége mit váltott ki.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 07. 17:23

Én örülnék csak egy sima frissitésnek! Az online-t fel kellene dobni, mert a heistek már nagyon laposak.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 05. 08. 22:33

A sztori is...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 12. 22:22

Ti mit gondoltok? Szerintem atom lenne! :D
http://tech4gamers.com/rockstar-plannin ... for-gta-6/
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 06. 12. 23:25

Azt, hogy honnan vesznek ennyi faszságot? Kb a R* az egyetlen fejlesztő aki nem szokott pletykálni, ha vmit bejelent akkor azt bejelenti, ha nem akkor meg az nem is szokott úgy lenni...-.-

De egyébként érdekes lenne egy WHOLE US, csak éppenséggel kicsit túl nagy lenne ahhoz, hogy elvigyék a vasak.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 13. 22:48

NikitaDragovich írta:Ti mit gondoltok? Szerintem atom lenne! :D
http://tech4gamers.com/rockstar-plannin ... for-gta-6/
Valóban az lenne, csak kicsi rá az esély. Először is nem hivatalos, másodszor meg igaza van realostew-nek, egy teljes kontinenst magába foglaló GTA már túl nagy lenne a konzolok, de szerintem a PC-k számára is. Meg azért valljuk be, fölösleges is lenne. Tudom, hogy én vagyok az, aki mindig csak azt mondja az újabb GTA-k játékterületére, hogy "minél nagyobb, annál jobb", de egy egész kontinens az tényleg túlzás lenne. A GTA V-ben is hiába nagy a terület, hozzá képest nagyon kevés a sztoriküldetés, de még a mellékküldetések is épphogy érik az elegendő kategóriát, és vannak olyan helyszínek is, amiket a sztori/mellékküldetések/gyűjtögetések alatt sem járunk be. Én lennék a legboldogabb, ha lenne végre egy olyan GTA, amelyben több különböző nagyváros és különböző helyszín van, amelyek között repülőkkel/hajókkal lehetne utazgatni, de egy egész kontinens elkészítését még én is túlzásnak tartom egyelőre. Főleg úgy, hogy a R* még odáig sem jutott el, hogy a GTA V térképe mellé berakjon egy másik, valamivel kisebb területet (North Yankton). Biztos eljön az az idő, amikor több különálló játékterületből álló GTA-k fognak megjelenni, de erre még nagyon sokat kell várni szerintem. Főképp, ha a R* neadjisten mégse adna ki North Yankton/Ludendorff DLC-t.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 06. 15. 21:12

Én annak örülnék ha San Fiero-t és Las Venturas-t kapnánk meg, illetve a két várost övező vadont, szerintem ez lenne a legjobb, ráadásul ez a 2 város még nincs elcsépelve....
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 06. 15. 21:23

Isten őrizz hogy megint San Andreas városokat adjanak, tessék valami rég látottal előrukkolni (igen, Vice Cityvel :D vagy inkább Vice State-tel, vagy legalább egy teljesen új várossal)

Mondjuk nem rossz San Francisco meg Las Vegas sem, de már ezek is olyan "sablonvárosok" a játékok (és filmek) világában mint New York vagy Los Angeles
It's all down south now.

Válasz küldése