Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 07. 22. 18:47

A gta 2 sci-fis volt, a jövőben játszódik, a múlt és a jövő sajátos keveréke, hidegfúziós reaktorokkal meg klónozott örömlányokkal, és a hibernációból felébredt főhőssel (és ötvenes évekbeli kocsikkal). Elég beteg küldetések is voltak benne (pl. gyűjts össze embereket busszal aztán vidd őket a húsdarálóba). Hangulatos GTA-t lehetne kihozni ebből, csak a sci-fi már nem nagyon illik bele a sorozatba, de egy másik címmel kiadva még el tudnám képzelni :D (amúgy a galériában tök jó 3d-s képek is vannak Anywhere Cityről meg a kocsikról, bandákról: http://gtaplace.hu/galeria/album/44/koncepcios-rajzok)

Én Vice City-t jobban hiányolom, Liberty City meg még pár epizódig ne legyen!
It's all down south now.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 22. 19:10

Anywhere City kifüstölve. :lol: Őszintén nekem Vice city egy kicsit kicsi város. Mondjuk a (VCS-ben volt egy pár lehetőség kihasználni minden szegletét), max úgy tudnám elképzelni, ha csatolnának mellé még egy kisebb-nagyobb várost. Viszont ha a Rockstar nagy területre akarja rakni a játékot, akkor olvassza össze az SA beli és az 5 beli államot. Liberty City, elég egy darabig. A GTA háromnegyed része ott játszódik. Talán később még el tudnám képzelni. Las Venturas utcáit még egy rész erejéig még bejárnám. San Fierro is jöhetne még egy részt, ha több lehetőség lenne benne. Ott ha szórakozást akartam (GTA SA), akkor csak Zero RC boltjába, vagy a Trans Fenderbe tudtam menni. Más nem volt, de mondjuk nagy áttörés lehetne, ha egy teljesen új városban játszódna a játék. Én 100%-ban biztos vagyok benne, hogyha egy teljesen új város szerepelne a játékban (pl. Washington, Chicago, vagy valahol Texsasban), akkor jobban fogyna a GTA, mint az 5-nél. A Rockstarnak nagyobb hasznot jelentene és a játékosok is látnának egy kis változatosságot és nem ugyan azok a városok ismétlődnek. Erről mi a véleményetek?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 07. 22. 20:06

A Vice City egy 2002-es játék, nyilván ma már jóval nagyobb méretű Miami-t csinálnának + Florida mocsaras, vidéki területeivel, vagy a bahamai/kubai szigetekkel kiegészítve már hatalmas lehetne. Bárhol is fog játszódni a következő GTA, én inkább azt szeretném, hogy ezúttal ne a jelenben játszódjon, a GTA IV és V után már érdekelne egy másik kor is.
It's all down south now.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 22. 20:10

Én még mindig az új városra szavazok.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 22. 20:48

Anywhere City-re én is kíváncsi lennék egy DLC erejére, de nem a sci-fi verzióban, hanem a normális mai világban. Ha meg egy régi város térne vissza, Vice City-re szavaznék.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 22. 22:01

Énis szivesen járnám Miami-Florida-Kuba városát a "Gta VI-ben" de nekem pedig nagyon tetszik ez a 3 szereplős ötlet szerintem ne vegyék ki a sorozat folytatásából
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 23. 07:14

Tényleg nem rossz, de ha a Rockstar is megint több főszereplőt akar, akkor háromnál több ne legyen. Úgy tudnám elképzelni, hogy csak kettő van. Most mindenki a Vice city-t akarja, de gondoljunk bele. Ha megint Vice city, akkor utána jön megint SA és LC. Ez egy ilyen folyamat. Kéne már egy új város. Most nem az van, hogy utálom Vice city-t, de jót tenne egy kis változatosság. A változtatások akkor indultak el, amikor egy főszereplő helyett három lett. Elkezdtek változtatni. Felülnézet után 3D. A Rockstar folyamatosan változtat a szereplőgárdán, küldetéseken, járműveken, minden kis apró részleten csak magán a városokon nem (most nem a kinézetére gondolok). Ti nem néznétek meg egy teljesen új, teljesen más várost. Aki nagy gamer, az már fejből tudja az összes térképet, de egy teljesen új környezet nagy áttörés lenne.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 23. 07:36

Szerintem is új város kéne. Lehetőleg valami kisebb amerikai város, részletesen kidolgozott vidékkel.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 07. 23. 07:45

Én nem szeretném, ha mondjuk valami régi várost kapnánk vissza. Jó, LC sokat szerepelt, de azért lássuk be, hogy mindig teljesen más várost kaptunk LC néven, mint előtte. Imádom VC -t, és biztos vagyok benne, hogy egy új rengeteg lehetőséget tartogatna (azért az már nem az a város, mint ami a GTA Vice City -ben volt), és örülnék is, ha ott játszódna egy rész, de utána vagy megint folytatódna a sorozat úgy, ahogy valaki már mondta is, vagy akkor kéne bedobni egy új várost.
Én azt nem értem, hogy miért kellene egy új várost egy már létezőről mintázni? A képzelet akár túl is szárnyalhatja a valóságot, én legalábbis úgy hallottam...
Guess who's back!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 07. 23. 08:02

Szerintem meg pont hogy egy Vice city után kéne egy új város, hiszen LC-t megkaptuk HD-ban, SA-t megkaptuk HD-ban, már csak a VC-t nem.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 23. 08:50

Én azt szeretném, hogy Vice City legyen HD-ban, legalább 2 főszereplővel és még sokkal jobb játékélménnyel mind a Gta V-ben (mert ez igy is nagyon oda űtött nekem, olyan király játék lett)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 23. 08:52

De akkor még csatoljanak mellé valamit, ha VC lenne.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 07. 23. 10:58

Liberty Cityt remélem nagyon sok időre kilövik, hiszen ahogy már fentebb is elhangzott, egy csomó GTA ott játszódott. Jó, az is tény, hogy egy GTA3-mas LC-t nem lehet összehasonlítani egy GTAIV-s LC-vel, de NY GTA-beli mását már szinte mindenhogy megmutatták, és így számomra már unalmassá vált, még a különbségek ellenére is. Vice City nem lenne rossz ötlet. Az tény, hogy a GTA3-mas éra két VC-ben játszódó részében elég kicsi volt sajnos, de ha jobban belegondolunk, a GTAIV-s HD Liberty City is sokkal nagyobb lett, mint amekkora a GTA3-ban és az LCS-ben volt. Ugyanez elmondható a GTAV-ös LS-ről is, jóval nagyobb lett maga a város, mint a SA-ban. Szóval logikus, hogy ha az eddigi újra kiadott városokat is jócskán felnagyították régi verzióikhoz képest, akkor a GTAVI-ban(?) újragondolt Vice Cityvel sem kivételeznének, hisz Miami is jóval nagyobb a valóéletben, mint amekkora a VC-ben és a VCS-ben volt. Plusz ahogy írták már páran, akár az is elképzelhető, hogy Florida egy részét is megkapnánk VC köré, ahogy a GTAV-ben is megkaptuk Kalifornia egy részét LS-hez. És így bizony már elég nagy és érdekes területet kapnánk az aligátoroktól hemzsegő Everglades mocsárral meg Miami újragondolt, részletes és nagy játékbeli másával. Az új város ötlete sem hangzik rosszul, kell a változatosság, de én még amondó vagyok, hogy korai lenne egy teljesen új várost keresni és átnevezni, valamint megalkotni. Előtte még jó lenne, ha minden eddigi fontos GTA-városnak adnának egy "új lehetőséget", például egy teljesen új város előtt illene még készíteni egy HD-s San Fierro-t, Las Venturas-t, Vice City-t, valamint én még mindig álmodok egy GTA Unitedről, amelyben az összes eddigi klasszikus GTA-város HD verzióját beleraknák (HD-s LC, LS, VC, SF, LV) és ezzel megalkotnák az eddigi leghatalmasabb játékterületű GTA-t, amelyben az 5 város és a hozzájuk tartozó vidék/szigetek között repülővel és hajóval is lehetne utazgatni. Egy ilyen húzás szerintem mindenképp jól jönne egy új város beiktatása előtt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 23. 12:21

dani.szentgali írta: valamint én még mindig álmodok egy GTA Unitedről, amelyben az összes eddigi klasszikus GTA-város HD verzióját beleraknák (HD-s LC, LS, VC, SF, LV) és ezzel megalkotnák az eddigi leghatalmasabb játékterületű GTA-t, amelyben az 5 város és a hozzájuk tartozó vidék/szigetek között repülővel és hajóval is lehetne utazgatni.
Ez már azért egy kicsit túlzás lenne. Így is az SA-ban rengeteg időt vett el az, hogy eljuss Los Santosból San Fierroba. Túl sok lenne a bejárható terület. Vszont 15 sikeres GTA rész után szerintem nem lenne túl korai egy új város, de döntse el ezt inkább a Rockstar.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 23. 14:57

Azért vett el sok időt mert nem lehetett taxi-zni, Gta V-ben is sok idő ha elakarsz jutni délről keletre (Gettóból-Paleto Bay-be)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése