Segítség

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 19. 11:43

Mindenképp tedd fel a legújabb patchet (1.1.2.0) és a videókártyádnak megfelelő legfrissebb drivert. Milyen videókártyád van? Ha túl gyenge, akkor az a gond.

Robb20
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 07. 18. 15:22

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Robb20 » 2012. 07. 19. 15:21

Eddig kétszer próbáltam felrakni, mindkétszer ez volt. Most Geforce GTX 460 SE van, de most, hogy mondjátok, amióta ez van még nem próbáltam asszem, úgyhogy lehet hogy a régi kártyát nem komálta :/ 4 GB RAM-om van, meg négymagos procim, úgyhogy a rendszerkövetelmények simán megvannak, legfrissebb driver is van azt hiszem, akkor marad a patchelés aztán majd meglátjuk.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 20. 01:00

Próbáld meg. Egyébként a Second Edition kártyákkal kapcsolatban én óvatosságra intelek, mert eltér az eredetitől, és optimalizálási gondok lehetnek. Én a GTA San Andreas-nál anno a régi gépemmel azzal szívtam meg, hogy ATI Radeon 9200SE kártyám volt, ami hibát eredményezett, és bugosak voltak a járókelők, nem jelentek meg, hol foltokban, hol telejsen eltűntek. Most esett le, hogy hasonló volt a helyzetem, de a két eset nem függ össze, mivel a te kártyád újabb a játéknál, futnia kellene vele minden gond nélkül. Ha nem, feltétlenül írja Rockstar Support-nak.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 27. 18:39

Lenne néhány sztorival kapcsolatos kérdésem.
A GTA IV -ben Ray azt mondja Nikónak (Isaac megölése után), hogy Johnny felszívódott a pénzzel. Tehát akkor az alapjáték Johnny Klebitz -e nem egy olyan ember, mint a TLAD -ban?
A másik, hogy az egyik motoros, akit megölünk, az James Fitzgerald?
A harmadik pedig, hogy el tudná mondani valaki a gyémántok teljes történetét érthetően? Mert nekem zavaros.
Előre is köszönöm.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 28. 12:28

NoxiusEnterprise írta:Lenne néhány sztorival kapcsolatos kérdésem.
A GTA IV -ben Ray azt mondja Nikónak (Isaac megölése után), hogy Johnny felszívódott a pénzzel. Tehát akkor az alapjáték Johnny Klebitz -e nem egy olyan ember, mint a TLAD -ban?
A másik, hogy az egyik motoros, akit megölünk, az James Fitzgerald?
A harmadik pedig, hogy el tudná mondani valaki a gyémántok teljes történetét érthetően? Mert nekem zavaros.
Előre is köszönöm.
1. Mit értesz azalatt hogy "nem olyan" ? De ugyanarról a személyről van szó. :) Mivel a TLAD-ban lopják el Johhny-ék Ray pénzét.. tudod el is rabolja Ray Jimet a pénzért cserébe.
2. Dehogyis. James-t/Jim-et nem ők ölik meg, hanem Ray emberei. Van egy kicsit hosszabb hajú tag a bandában, azt hiszem őt kell megölni, de nem tudom már a nevét. a játék első bejátszában benne van, szerintem ő lesz az.
3. Hmmm. Hát érthetően lehet nem tudom...sőt, azt hiszem nem is tudom elmagyarázni sehogy sem, valamennyire vágom a sztorit, de vannak itt olyanok, akik jobban értették biztos, mert én csomó bejátszást eltekertem, aztán nem teljesen állt össze a kép. :D Azt mondjuk tudom, hogy a gyémántok elvesztek, és a TBOGT-ben derül ki, hogy egy csöves találta meg őket, mikor Luis meglöki a játék végén a parkban. Azt hiszem ezeket a gyémántokat a zsidókkal akartuk elüzletelni abban a Múzeumban, de nem jött össze.. vagy áááh, nem tudom, de a zsidóknak is van köze hozzá :D A lényeg hogy a gyémántok elvesztek, de igazából a kukás zsákokban voltak, mert ugye Jhonny a TLAD-ban oda rejtette őket. Számomra az zavaros, hogy akkor Niko-val miért nem találtuk meg. Mindegy, már régen játszottam a játékkal, nem tudom.. Szóval bocsi. De majd jön Totyak, vagy valaki más, és elmesélik részletesen. (Amit én is kíváncsian olvasok majd el, mert ez történet engem is érdekel)

Remélem azért tudtam segíteni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 08. 28. 12:52

Luszie írta:Számomra az zavaros, hogy akkor Niko-val miért nem találtuk meg.
A "Taking in the Trash" nevű küldetésben nekünk felvenni őket!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 28. 16:39

Rockstar69 írta:
Luszie írta:Számomra az zavaros, hogy akkor Niko-val miért nem találtuk meg.
A "Taking in the Trash" nevű küldetésben nekünk felvenni őket!

Igen, de a kukás csávóka végül elcsórja a gyémántokat, és vissza kell szerezni tőle. (Így már emlékszem rá. :D) Aztán megint nem tudom mi lett a sorsa a gyémántoknak.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 28. 17:41

Luszie írta:Igen, de a kukás csávóka végül elcsórja a gyémántokat, és vissza kell szerezni tőle. (Így már emlékszem rá. :D) Aztán megint nem tudom mi lett a sorsa a gyémántoknak.
Amennyit én tudok:
A szakács eladja Tony -nak, azt ellopják Johnnyék. Elrejtik a szemétbe, onnan veszi el Niko. Luca, és még három szemetes ellopják, Niko visszaadja Raynek. A múzeumban Isaac elveszi Mori hideg halott ujjai közül, de tőle Luis veszi el, amíg Johnny (a pénzzel) és Niko önmagában lövöldöznek Tony embereivel. Eztán kezdik el üldözni mindhármukat Isaac emberei (Luist levegőben, a másik kettőt a földön). Packie és Niko elrabolják Graciet (Johnny felszívódik a pénzzel), akiért cserébe megkapják Tonytól a gyémántokat.
Majd Bulgarin embere a szemetes tetejére ejti, így kerül valahogy a Happiness Islanden a kukába, ahol kapowitz megtalálja.
Valami ilyesmi :D
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 28. 18:07

A vége nem stimmel. Luis ellopja a gyémántot Bulgarin-tól, amit elejt, amikor visszarepül a Meadows Park-ba, ott veszi fel Kapowitz.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 29. 06:26

Igen, az a Park nem Happiness Island-on van. Tudod, ott van középen egy hatalmas "geoid" vagyis a földünk. Az Algonquin-ban van.

De úúúúh. Még, hogy nem érted a történetet. :D Tisztára vágod végig.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 29. 11:45

Luszie írta:Igen, az a Park nem Happiness Island-on van. Tudod, ott van középen egy hatalmas "geoid" vagyis a földünk. Az Algonquin-ban van.

De úúúúh. Még, hogy nem érted a történetet. :D Tisztára vágod végig.
Viccelsz? Átnéztem MahaloGrandTheftAuto által feltöltött összes GTA -s videót, hogy megtudjam oO
Ugyanis én is átugrottam egy csomó klipet :(
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 02. 10:36

Luszie írta:1. Mit értesz azalatt hogy "nem olyan" ? De ugyanarról a személyről van szó. :) Mivel a TLAD-ban lopják el Johhny-ék Ray pénzét.. tudod el is rabolja Ray Jimet a pénzért cserébe.
Teljesen más személyiségnek tűnik :D
A Iv -ben olyan, mint egy bőrmellényes favágó-chopperes, aki nem ért a harchoz: Kb. semmit nem csinál a Blow Your Cover -klipjében sem, a múzeumban pedig csak felmarkolja a pénzt, és elfut :)
A TLAD -ben pedig egy Niko kaliberű chopperes harcost látunk, aki nagyon céltudatosan gyilkol, rabol, és szerez pénzt :)
Így értem, hogy más személyiség.
Nekem az sem passzol össze, hogy a TLAD -ban visszamegy Rayhez, míg a IV -ben Isaac megölése után Ray azt mondja, hogy Johnny felszívódott. nem értem :(
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 02. 19:28

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:1. Mit értesz azalatt hogy "nem olyan" ? De ugyanarról a személyről van szó. :) Mivel a TLAD-ban lopják el Johhny-ék Ray pénzét.. tudod el is rabolja Ray Jimet a pénzért cserébe.
Teljesen más személyiségnek tűnik :D
A Iv -ben olyan, mint egy bőrmellényes favágó-chopperes, aki nem ért a harchoz: Kb. semmit nem csinál a Blow Your Cover -klipjében sem, a múzeumban pedig csak felmarkolja a pénzt, és elfut :)
A TLAD -ben pedig egy Niko kaliberű chopperes harcost látunk, aki nagyon céltudatosan gyilkol, rabol, és szerez pénzt :)
Így értem, hogy más személyiség.
Nekem az sem passzol össze, hogy a TLAD -ban visszamegy Rayhez, míg a IV -ben Isaac megölése után Ray azt mondja, hogy Johnny felszívódott. nem értem :(
Van benne valami. A GTA IV-ben úgy nézett ki, mint egy sima utcai karakter. Mármint úgy értem, hogy nem volt benne semmi különleges, nem volt olyan karakteres.
Gyenge napok vannak...

Robb20
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 07. 18. 15:22

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Robb20 » 2012. 09. 16. 11:48

NoxiusEnterprise írta:A másik, hogy az egyik motoros, akit megölünk, az James Fitzgerald?
Igen, az egyik motoros, akit a metróban üldözünk és megölünk Nikoval, az Jim.
NoxiusEnterprise írta:A harmadik pedig, hogy el tudná mondani valaki a gyémántok teljes történetét érthetően? Mert nekem zavaros.
http://gta.wikia.com/Diamonds Itt elég részletesen le van írva az egész sztori. A heroinos üzletelés is hasonló, az is feltűnik mindhárom részben.

Ui: kösz srácok a korábbi segítséget, frankón müxik mindkét kieg, hamarosan a végére érek :)

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 10. 23. 09:43

Gamestore-ról rendeltem meg a game-t Xbox-ra Október 11-én. Akkor azt mondták nincs raktáron, írtam már 4 e-mailt, hogy mivan már, de nem válaszoltak :S

Válasz küldése