Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 16. 13:30

Cube Head írta:Szerintem a 100% konkrétan sz*rt sem ér. Örök lőszer, ami eltűnik, egy semmire se jó helikopter ami vagy ott van, vagy nincs. Nagyon bénák a jutalmak.
A helikopter tudtommal a 200 galamb lelövése után jár. Konkrét 100% jutalom csak az achi/trophy ill. az aligha végtelennek tűnő lőszer.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 16. 21:02

Ami vagy ott van, vagy nem

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 17. 05:53

Cube Head írta:Ami vagy ott van, vagy nem
Jó hát mondjuk én alapból nem vagyok az a helikopterezős típus, szóval ha ott is lenne, azzal sem törödnék. Egyszer hülyeségből térkép nélkül próbáltam megkeresni, mert végülis tudtam a negyedet, ahol van, de hát nem sikerült megtalálni. Innentől kezdve több energiát nem fordítok rá, mert helikopterrel gyilkolászni nem olyan móka..

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 17. 08:09

Meg azért ez az annihelator (vagy micsoda) nem a legjobb darab. Szarul lő, lassan, és semmire se lehet konkrétan használni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 17. 09:37

A GTA IV ruhatárában fel van sorolva egy orvosi egyenruha, amit nem tudom, hogy hogyan lehet megkapni! Segítene ebben valaki?
Ja, és tudom, hogy nem ide illik, de ha ruháknál tartunk, akkor az oldalon a GTA IV -es ruházatoknál kimaradt az egyik ruha:
Egy barna dzseki, fekete pulcsival, amin egy vörös, alatta egy szürke lambda van, és vörös garbó (Szóval más színekkel az alap felső :))

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 07. 17. 09:46

Üdv!Megcsináltad azt a küldetést(Alderneyben),amiben az egyik ellenséget kell megölni a kórházban úgy,hogy lekapcsolod a lélegeztetőgépről??Mert ha igen,akkor nem tudod megszerezni az orvosos ruhát,mert abban a küldetésben,mielőtt az ellenséghez bemennél a kórterembe,fel kell venned oldalt az öltözőben az orvosruhát,csak úgy tudod megszerezni,szóval,ha anélkül csináltad meg azt a küldit,hogy felvetted volna,akkor sajna a későbbiekben már nem lehet megszerezni. :(

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 17. 09:47

Basszus. :(
Mondjuk pont most kezdem előröl az egész játékot. Akit le kell kapcsolni az nem Jimmy P. testőre volt?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 17. 11:02

NoxiusEnterprise írta:A GTA IV ruhatárában fel van sorolva egy orvosi egyenruha, amit nem tudom, hogy hogyan lehet megkapni! Segítene ebben valaki?
Ja, és tudom, hogy nem ide illik, de ha ruháknál tartunk, akkor az oldalon a GTA IV -es ruházatoknál kimaradt az egyik ruha:
Egy barna dzseki, fekete pulcsival, amin egy vörös, alatta egy szürke lambda van, és vörös garbó (Szóval más színekkel az alap felső :))
Az említett küldetésnél. Ajánlatos felvenni még a gyilkosságot megelőzően, mert így nem cuppannak rád egyből a zsernyákok. Azt viszont nem tudtam, hogy azután már nem lehet megszerezni, én mindig felvettem. Akkor az viszont szívás. :D
Ha meg újból kezded, akkor mostmár tudod, hogy fel kell venned. Arecepciós pulttal szemben van egy kis öltöző, és ott az egyik szekrénynél látni fogod a ruhát, amire átöltözhetsz. (Lehet, hogy nem pont ott van, ezt emlékezetből mondtam el. Mindenesetre egy kis öltözőben van. Elég nehéz eltéveszteni, mert nincs sok öltöző a kórházban.)

Egyébként, ha jól tudom, akkor igen, Jimmy-vel van valamilyen kapcsolatban, azt hiszem Gravelli adja a megbízást, hogy keresztbe tegyen Pegorino bandájának. Ha jól emlékszem, akkor a testőre, igen. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 17. 12:46

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:A GTA IV ruhatárában fel van sorolva egy orvosi egyenruha, amit nem tudom, hogy hogyan lehet megkapni! Segítene ebben valaki?
Ja, és tudom, hogy nem ide illik, de ha ruháknál tartunk, akkor az oldalon a GTA IV -es ruházatoknál kimaradt az egyik ruha:
Egy barna dzseki, fekete pulcsival, amin egy vörös, alatta egy szürke lambda van, és vörös garbó (Szóval más színekkel az alap felső :))
Az említett küldetésnél. Ajánlatos felvenni még a gyilkosságot megelőzően, mert így nem cuppannak rád egyből a zsernyákok. Azt viszont nem tudtam, hogy azután már nem lehet megszerezni, én mindig felvettem. Akkor az viszont szívás. :D
Ha meg újból kezded, akkor mostmár tudod, hogy fel kell venned. Arecepciós pulttal szemben van egy kis öltöző, és ott az egyik szekrénynél látni fogod a ruhát, amire átöltözhetsz. (Lehet, hogy nem pont ott van, ezt emlékezetből mondtam el. Mindenesetre egy kis öltözőben van. Elég nehéz eltéveszteni, mert nincs sok öltöző a kórházban.)

Egyébként, ha jól tudom, akkor igen, Jimmy-vel van valamilyen kapcsolatban, azt hiszem Gravelli adja a megbízást, hogy keresztbe tegyen Pegorino bandájának. Ha jól emlékszem, akkor a testőre, igen. :)
Köszi az infó megerősítését :)
Ha a testőre, akkor Jimmy P. adja a megbízást, mert a testőr áruló volt, és köpött a zsaruknak (vagy az FIB -nek :)). NEked csak el kell menned, és meg kell ölnöd :P
Könnyebb, mint elvenni a babától a cumit :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 26. 18:20

Lenne megint egy kérdésem:
Hogy lehet a www.craplist.net oldalon megtalálni az utolsó barátnőt?
Mert egyszerűen el vagyok veszve...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 07. 26. 19:58

Nyisd meg a honlapot, azon belül kattints a "women seeking men"-re. Itt lesz egy olyan, hogy "party girl seeks man for NSA fun and blog material", erre kattints rá. Itt a legalján lesz egy felirat, erre kattintva fogsz tudni kapcsolatot kezdeni vele.
Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Mikor fog, és min keresztül randira hívni? Mert már megcsináltam a fentit, játszottam már 2-3 órát, és se e-mail(mint a többinél), se telefon, se sms.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 27. 10:33

Kösz az infót, sokat segített :)
Szerintem e-mailt fog küldeni, a többire azt hiszem átlag egy játékbeli napig kellett várni, de nem tudom biztosan.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 27. 17:58

NoxiusEnterprise írta:Kösz az infót, sokat segített :)
Szerintem e-mailt fog küldeni, a többire azt hiszem átlag egy játékbeli napig kellett várni, de nem tudom biztosan.
Én többel is felvettem a kapcsolatot, vártam hogy jelentkeznek, de csak a "LawChick" /Kiki volt hajlandó nem lesz*rni a fejemet. Igazából nem is érdekel, mert nem szerettem sose csajozni, unalmas. Viszont legalább "megismertem" azt a leányzót, és legalább jól lefikázta az elsó és egyben utolsó vele töltött randimat. Gagyiság számomra erre időt pazarolni. Végülis túl nagy bónuszokat nem adnak, főleg a Paris Hilton hasommása. Hát kell a fenének 50% kedvezmény a boltokba. Így is annyi zsém van, azt se tudom mire verjem el.

Szóval, ha nagyon kifogna rajtad, szerintem hagyd csak, mert nem is éri meg. Bár ez személyes vélemény.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 27. 19:14

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Kösz az infót, sokat segített :)
Szerintem e-mailt fog küldeni, a többire azt hiszem átlag egy játékbeli napig kellett várni, de nem tudom biztosan.
Én többel is felvettem a kapcsolatot, vártam hogy jelentkeznek, de csak a "LawChick" /Kiki volt hajlandó nem lesz*rni a fejemet. Igazából nem is érdekel, mert nem szerettem sose csajozni, unalmas. Viszont legalább "megismertem" azt a leányzót, és legalább jól lefikázta az elsó és egyben utolsó vele töltött randimat. Gagyiság számomra erre időt pazarolni. Végülis túl nagy bónuszokat nem adnak, főleg a Paris Hilton hasommása. Hát kell a fenének 50% kedvezmény a boltokba. Így is annyi zsém van, azt se tudom mire verjem el.

Szóval, ha nagyon kifogna rajtad, szerintem hagyd csak, mert nem is éri meg. Bár ez személyes vélemény.
E-mailt küldött, és már 100% -on van vele is, Kikivel is, és Carmennel is a kapcsolatom. Volt ma időm :D
Nem tudom, hogy hogy vagy vele, én mindennel spórolok, akármennyi pénzem van :D
1.) Körözéssel dacolva, sosem fizetek 5$ -t az átkelőknél.
2.) Csak Playboy lakása alatti komputert használom, illetve a másik Algonquini lakásban levőt, így spórolok 1$ -t.
3.) Nem kajálok sehol, és inkább megvárom, amíg Carmennél el lehet érni az élettöltést (1$ vagy 5$ spórolás).
4.) Akkor öltözöm igazán ki, ha használom Alex Chilton -50% -os bónuszát (Max. 1000$ megspórolva ;))!
5.) Csak azután veszek fegyvert, ha Jacob már ad olcsóbban. Eddig egyszer sem kaptak el a rendőrök, inkább küldetés közben veszem fel a fegyókat, és vadászom rájuk az egyik várostérképpel. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 27. 22:07

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Kösz az infót, sokat segített :)
Szerintem e-mailt fog küldeni, a többire azt hiszem átlag egy játékbeli napig kellett várni, de nem tudom biztosan.
Én többel is felvettem a kapcsolatot, vártam hogy jelentkeznek, de csak a "LawChick" /Kiki volt hajlandó nem lesz*rni a fejemet. Igazából nem is érdekel, mert nem szerettem sose csajozni, unalmas. Viszont legalább "megismertem" azt a leányzót, és legalább jól lefikázta az elsó és egyben utolsó vele töltött randimat. Gagyiság számomra erre időt pazarolni. Végülis túl nagy bónuszokat nem adnak, főleg a Paris Hilton hasommása. Hát kell a fenének 50% kedvezmény a boltokba. Így is annyi zsém van, azt se tudom mire verjem el.

Szóval, ha nagyon kifogna rajtad, szerintem hagyd csak, mert nem is éri meg. Bár ez személyes vélemény.
E-mailt küldött, és már 100% -on van vele is, Kikivel is, és Carmennel is a kapcsolatom. Volt ma időm :D
Nem tudom, hogy hogy vagy vele, én mindennel spórolok, akármennyi pénzem van :D
1.) Körözéssel dacolva, sosem fizetek 5$ -t az átkelőknél.
2.) Csak Playboy lakása alatti komputert használom, illetve a másik Algonquini lakásban levőt, így spórolok 1$ -t.
3.) Nem kajálok sehol, és inkább megvárom, amíg Carmennél el lehet érni az élettöltést (1$ vagy 5$ spórolás).
4.) Akkor öltözöm igazán ki, ha használom Alex Chilton -50% -os bónuszát (Max. 1000$ megspórolva ;))!
5.) Csak azután veszek fegyvert, ha Jacob már ad olcsóbban. Eddig egyszer sem kaptak el a rendőrök, inkább küldetés közben veszem fel a fegyókat, és vadászom rájuk az egyik várostérképpel. :D
Mamám! :D mi már az az 1$! Hát ez durva. 5$-t olykor én sem fizetem, mert lusta vagyok kivárni, de azért általában ki szoktam, mert meneküléshez meg nincs kedvem, akárhanyas szintről van szó. Hát mivel nekem ugyebár egyik barátnőm sem 100%, de még a képességeik sincsenek meg, így én megyek kajolni, de nagyon sok kajálda van, és az az 5$ igencsak semmiség a másfél millióhoz képest, több "törzshelyem" is van már, amiket így fejből vágok hogy merre vannak. A ruha akció szerintem tökre felesleges, mert mikor viszed a story módot, és kell pl. Roman esküvőjére menni, akkor biztos nem a szőke cicával foglalkozol, hogy neked akciósabb legyen az ing. Aztán meg már ki a fene akarna más öltönyt venni? Max unalomból, vagy hogy meglegyen neki az összes ruha.
A fegyveres opciót én is kihasználtam. Amikor nem elérhető, akkor megyek a fegyverboltba, de egyébként én is odamegyek, de csak azért, mert Jacob mindig a közelembe jön, míg a boltok fix helyen vannak, és olykor meglehetősen messze is kerülhetek tőlük. Pénznek itt is hólt nyoma.:D Csak TLAD-ban meg TBOGT-ben foglalkozom ezzel, mert ott azért nincs ennyi pénzem.

Ízlések és pofonok. Látom, te nem szeretsz "Parazolni" :)

Válasz küldése