Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 07. 17. 19:17

Felesleges töröltetned, de te tudod.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 07. 19. 17:55

Az igaz, hogy ha uninstallkor nem revoke-olom a cd kulcsom, akkor egy idő után letiltják és nem tudom Live-ra felmenni?
Csak azért kérdem, mert én már jópárszor nem csináltam meg, tulajdonképpen még sosem, ma is elfelejtettem win újratelepítéskor.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 07. 19. 23:29

Szerintem hülyeség, mert azt senki nem látja, hogy rajta van-e a gépeden a játék vagy sem, csak hogy aktiválva van. Olyan, mintha csak nem játszanál vele. Ha nem Revoke-olod azzal azt éred el, hogy ha legközelebb feltelepíted a játékot, akkor nem kell újraaktiválnod, bár szerintem kivétel a Windows újratelepítés, mert akkor eltűnnek a gépedről az aktivációs adatok és ha jól tudom a játék legálisan egyszerre csak egyszer lehet aktiválva, ami a deaktiválásig tart, bár pontosan nem tudom hogy van ez. De legközelebb inkább deaktiváld, így nem lesz belőle semmilyen galiba, és különben is, a játék elvégzi a folyamatot, neked talán csak egyet kell kattintanod hozzá.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 07. 20. 12:09

Na ez az, nekem is ez jutott eszembe. Az, hogy nem deaktiválom és úgy törlöm kb. ugyan az, mintha fenn lenne a játék, de nem játszanék. Csak annyit látnak, hogy aktiválva van, de a gépembe talán csak nem látnak bele, hogy telepítve is van-e.
Egyébként win újratelepítés után kérte a cd kulcsot, ugye tegnap volt szerencsém megtapasztalni.
Csak az a fura, hogy mindenhol írják,hogy lejár a kulcs, vigyázzatok, de sehol egy hivatalos leírás, hogy tényleg így lenne, vagy sehol egy ember, akivel már megtörtént.
Egyébként a revoke csak annyi, hogy elindítom az .exe-t, aztán "revoke activation online"-ra megyek, mivel van netem?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 07. 20. 16:54

Utánaolvasgattam ennek a revoke dolognak. Tényleg igaz, hogy 10 revoke nélküli törlés után ugrik a kulcs. Találtam egy-két embert, aki megjárta így.

http://www5.picturepush.com/photo/a/245 ... -11-67.jpg

Ez nagyon nem fer így, rá sem írják a dobozra vagy a kézikönyvbe. A fene tudja, hogy már hányszor szúrtam el. 5x minimum.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 07. 21. 13:05

az első gta amit kód nélkül végigvittem:2011. 7. 21. 14:02
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 07. 21. 13:36

Gratulálok. További tisztességes játékot. Csak így tovább.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2011. 07. 21. 14:48

[kozeprezar]Nem értem mért jó csalással végig játszani egy játékot... ha jobban belegondolsz szinte semmiért sem kell hajtanod, ha végigviszed nincs mire büszkének lenned.[/kozeprezar]

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 07. 21. 17:29

kösz Visali!most a 100-ra hajtok.a sa-t azért csináltam kódedal, mert bigsmoke vonatüldözős küldijét nem tudtam megcsinálni.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 07. 21. 17:54

Pedig az igencsak a játék elején van, nem olyan nehéz.

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2011. 07. 22. 09:10

Nagyon egyszerű a küldetés, csak az a lényeg, hogy ne a sinen menj, mert akkor az életbe nem fogja lelőni őket. Hanem csak jobb oldalt a sin mellett és igy a szembe jövő vonatra se kell figyelni.

Ha igy se jön be, akkor próbáld azt hogy előrehajtasz az első alagút végére és ott felmászol az alagut felé, majd amikor jön a vonat, ugorj rá, és öld meg saját magad őket...remélem tudtam segiteni :D
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 07. 22. 09:24

igen, én is valami ilyenen töröm a fejem :D
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 07. 22. 20:04

Itt kérdezek, mert itt szoktak válaszolni, más fórumokon meg nem.

- Hol tudom megnézni, hogy hányas patch van fenn a GTA IV-hez?
- Meg lehet valahogy nézni, hogy hányszor szúrtam már el a kulcsomat revoke nélkül?
- És, ha visszavonom a kulcsomat, hol tudom újra megadni?
- Az normális, hogy telepítettem a játékot, kérte a kulcsot, megadtam, feltelepült. Aztán amikor bemásoltam a korábbi mentett játékaimat és indítottam volna a Live-os profilommal, akkor megint kérte. Ez normális vagy nem így kellene lennie?
- És az normális, hogy a Live-os profilomban csak akkor gyűjti a pénzt, ha belépek valami ranked módba és ott elindítok egy játékot (ha éppen van másik játékos, mert nagyon ritkán találni). Mert ma csináltam olyat, hogy rácsatlakoztam egy ismeretlenre a Home-->Players menüben (valami Join valami volt), el is indult a játék, de hiába szereztem pénzt, nem írta hozzá a többihez. Pedig Team Deatmatch-ben is sokan voltunk és sok pénzem lett, meg Race-ben is sokan voltunk és ott is nyertem párat. Utána a menüben bal alsó sarokban nem is mutatta a pénzem, csak ha kiléptem és újra kapcsolódtam a Live-ra. Szerintem emiatt nem írta jóva a teamplayer achit sem, mert ilyen módon sikerült csak elegendő embert találni a Team Deatmatch-hez.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2011. 07. 22. 21:57

Hol tudom megnézni, hogy hányas patch van fenn a GTA IV-hez?
Ha internetkapcsolattal játszol (és ha jól tudom PC-s vagy), akkor a Live automatikusan leszedi a legfrisebb patch-eket.

A revoke-kal kapcsolatban fogalmam sincsen. A multiplayernél viszont csak akkor kapod a pénzt, és az achi-kat, ha ranked módban játszol :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 07. 22. 22:14

Ha be tudsz jelentkezni a LIVE-ba és játszani, akkor biztos, hogy a legújabb javítás van feltelepítve, másképp nem engedne játszani amúgy az operációs rendszeredtől függően az xlive frissítési mappában.

A deaktiválások számát sehol sem tudod megnézni, de ügyelhetsz rá, hogy legközelebb deaktiváld a játékot.

Minden telepítéskor ha van interneted automatikusan aktiválja magát a játék, neked csak a serial kódot kell beírni.

Nem normális, a mentéseknek minden verzióval kompatibiliseknek kellene lennie, bár elvileg szerintem ez akkor előfordulhat, ha a mentést más LIVE profillal játszottad.

Nem értem, milyen pénzre gondolsz. Player Match-ben és Ranked Match-ben is kapsz pénzt, amit ment a statisztika és a Social Club-on megnézheted, de a szintnövekedés és achievement szerzés csak Ranked Match-ben lehetséges, ahová nem lehet LIVE-on keresztül csatlakozni vagy felkérést küldeni. Mostanság a kooperatív módokat játszák Ranked-ban, vagyis a Bomb da Base II-t, a Hangman's NOOSE-t, a Deal Breaker-t kevésbé, illetve Team Mafiya Work meccseket szoktak indítani, de ha Rockstar Games Social Club Event van, akkor az Ranked-ban megy, akkor játszhatsz Team Deathmatch-ben és az utóbbi időben versenyezni is szoktak, ha jól tudom.

Válasz küldése