Általános társalgó

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 08. 12:58

ÁÁÁÁÁÁÁ a jó öreg San Andreas. :D Már nagyon tolnám PS4-en, szerintem ha megtudom mennyi ösztöndíjat kapok, akár le lesz akciózva akár nem, akkor is megveszem! :D :lol: :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 12. 26. 10:10

A járműves mellékküldetések közül több is meg van könnyítve.

-A tűzoltósnál az égő autók nagyon közel vannak egymáshoz, egy szint teljesítése nagyjából 1 percet vesz igénybe.
-A mentősnél szintén nagyon közel rakja egymáshoz a betegeket. Érdemes már a játék legelején megcsinálni, mivel nincs nagy forgalom a DE-ben, ezért nem kell attól tartani, hogy a mentő megadja magát a 12. szintre a belvárosban.
-A taxis is könnyebbnek tűnt, bizonyára azért, mert ha nem talál a játék utast, akkor nem ketyeg az óra.

Egyébként a 555 We Tip küldetés sok esetben bugos. Bátyám most pl. elakadt, mert hiába veszi fel a courier ruhát, nem jelenik meg neki a sárga jelölő a térképen, hogy álljon be a többi parkolóinas mellé. Olvasgattam erről, sokaknál előjön ez a bug. (illetve kétféle bug van erre a küldetésre vonatkozóan). Ha minden igaz, helyreáll a játék, miután Caesar-t lerázod a heti rablásos feladatnál... meglátjuk.

Felháborító, hogy konkrétan kivihetetlen a játék néhány bug miatt.
"Whatever." (Ryder)

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 01. 16:30

Köszi az infót, ennek igazán örülök. Minél könnyebb, számomra annál jobb. :D

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2022. 01. 01. 21:48

A három rész közül biztosan ez a legkönnyebb ,mert az eredeti játékok közül is ez az. Bátyám most éppen viszi az DE SA-t, és már San Fierro végénél van, komolyabb elakadás nélkül - pedig ő ezekben a játékokban annyira nem ügyes. Szóval ha neki minden probléma nélkül megy az előrehaladás, akkor neked is biztosan menni fog.
"Whatever." (Ryder)

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 03. 15:42

Luszie írta:
2022. 01. 01. 21:48
A három rész közül biztosan ez a legkönnyebb ,mert az eredeti játékok közül is ez az. Bátyám most éppen viszi az DE SA-t, és már San Fierro végénél van, komolyabb elakadás nélkül - pedig ő ezekben a játékokban annyira nem ügyes. Szóval ha neki minden probléma nélkül megy az előrehaladás, akkor neked is biztosan menni fog.
Ismét köszi az infót. Ha neki is megy, miközben hozzám hasonlóan ő is béna az eredeti részekben, akkor tuti, hogy nekem is jobban menne ez, mint az eredetiek. Így viszont sajnos előbb-utóbb tényleg meg kell vennem, bármennyire sem támogatom a Remastered Trilógiát, ha végre egyszer végig akarom játszani a trilógiát (márpedig akarom). Vagy az lesz, hogy megvárok egy rendes PS store leárazást (ami nem 16k-ra, hanem annál azért jóval lejjebb viszi majd a játék árát), vagy pedig keresek tavasszal Pesten egy jó árban lévő eladó dobozos kiadást, aminek az a plusz előnye is meglenne, hogy ha esetleg itt is elakadnék, vagy csak szimplán mégsem tetszene, vagy megunnám előbb-utóbb, egyszerűen tovább tudnám adni és így csak minimális összeget buknék rajta. Köszi még egyszer a segítséget a véleményekkel, tapasztalataid leírásával! :)

Bence (Visali)
Vinewoodi sztár

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2022. 01. 16. 13:28

Pedig annyit, mint a repülőiskolával és a Freefall küldetéssel kevés játékban szívtam anno. :D Mentségemre szóljon, hogy akkor még PC-n játszottambillentyűzettel.

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2022. 01. 19. 09:27

Hát a Freefall egyesek szerint a legnehezebb küldetés a játékban, szóval nem csodálom. :)

Egy 10 évvel ezelőtt én is szívtam mindkettővel. A DE-ben egyébként nem tudom, hogy ezek feltétlen könnyebbek-e, mert egyelőre csak néhány küldetést csináltam meg... bizonyára valamelyest azok is könnyebbek lettek.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése