Segítség

Viták az 1980-as évek hangulatát visszaidéző nagysikerű epizódról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 18. 21:14

Köszi, remélem is.

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2012. 07. 27. 15:49

Én úgy tudom hogy az utolsó küldetéshez késznek kell lennie a Vercetti "Cop Land" missziónak és a Print Works első kettő missziójának. Illetve ezeken kívül még 5 küldetést adó épület megvásárlása és küldetéseinek elvégzése szükséges. Ha ezek megvannak elérhetővé válik a Print Works harmadik küldetése és csak ezután jön az utolsó "Keep your Friends Close" küldetés.
Tehát a Print Works megvétele fontos elsősorban. A maradék 5 épület bármelyik lehet de nem kell hogy a Malibu Club is benne legyen. Anélkül is megkapjuk a végjáték küldijeit. Egyrészt tapasztaltam másrészt ha a story-t nézzük Lance-nek semmi köze nincs a Malibu Club küldetéseihez neki inkább a Print Works-höz van köze amit ugyebár megis kell venni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 27. 19:21

Nemohalacska írta:Én úgy tudom hogy az utolsó küldetéshez késznek kell lennie a Vercetti "Cop Land" missziónak és a Print Works első kettő missziójának. Illetve ezeken kívül még 5 küldetést adó épület megvásárlása és küldetéseinek elvégzése szükséges. Ha ezek megvannak elérhetővé válik a Print Works harmadik küldetése és csak ezután jön az utolsó "Keep your Friends Close" küldetés.
Tehát a Print Works megvétele fontos elsősorban. A maradék 5 épület bármelyik lehet de nem kell hogy a Malibu Club is benne legyen. Anélkül is megkapjuk a végjáték küldijeit. Egyrészt tapasztaltam másrészt ha a story-t nézzük Lance-nek semmi köze nincs a Malibu Club küldetéseihez neki inkább a Print Works-höz van köze amit ugyebár megis kell venni.
A sztriptízbár, a filmstúdió és a Malibu klub nem kell, de a többi igen, sőt, a hajójavító, a fagyigyár, meg az autószalon jövedelemmel kell.
Ha jól emlékszem, akkor ennyi.

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2012. 07. 27. 21:37

Lehet van benne némi csavar. Szerintem a sorrend mindegy. Itt a jövedelem a lényeg hisz azokhoz mennek a Print Works harmadik küldetésében tökmindegy melyik bizniszedhez. Arra viszont jól emlékszem hogy az egyik végigtolásom során a fagyigyárat legutoljára vettem meg mégis megvolt a final misszió.
Na de mostmár kíváncsi lettem így letesztelem elkezdek vele játszani és az említett épületeket fogom utoljára megvenni. :D

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2012. 07. 28. 23:16

Na leteszteltem. Nem szükséges sem a hajógyár sem az autószalon. Tehát álláspontom nem változott ugyanaz mint tegnap. Vagyis a Print Works kell a többi pedig mindegy melyikek lényeg hogy a Print Works-ön kívül még öt biznisz meglegyen a jövedelmeikkel együtt.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 30. 21:43

NoxiusEnterprise írta:
Nemohalacska írta:Én úgy tudom hogy az utolsó küldetéshez késznek kell lennie a Vercetti "Cop Land" missziónak és a Print Works első kettő missziójának. Illetve ezeken kívül még 5 küldetést adó épület megvásárlása és küldetéseinek elvégzése szükséges. Ha ezek megvannak elérhetővé válik a Print Works harmadik küldetése és csak ezután jön az utolsó "Keep your Friends Close" küldetés.
Tehát a Print Works megvétele fontos elsősorban. A maradék 5 épület bármelyik lehet de nem kell hogy a Malibu Club is benne legyen. Anélkül is megkapjuk a végjáték küldijeit. Egyrészt tapasztaltam másrészt ha a story-t nézzük Lance-nek semmi köze nincs a Malibu Club küldetéseihez neki inkább a Print Works-höz van köze amit ugyebár megis kell venni.
A sztriptízbár, a filmstúdió és a Malibu klub nem kell, de a többi igen, sőt, a hajójavító, a fagyigyár, meg az autószalon jövedelemmel kell.
Ha jól emlékszem, akkor ennyi.
Érdekes, nekem sokszor a sztriptízbár után adta be az utolsó küldetést

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 31. 17:07

Nemohalacska írta:Na leteszteltem. Nem szükséges sem a hajógyár sem az autószalon. Tehát álláspontom nem változott ugyanaz mint tegnap. Vagyis a Print Works kell a többi pedig mindegy melyikek lényeg hogy a Print Works-ön kívül még öt biznisz meglegyen a jövedelmeikkel együtt.
Köszi, hogy megnézted. Amúgy mit lehet csinálni vele hogy ne fagyon le? Az a fos narancssárga tokos CNG.HU-s kiadás van meg. Mikor felakarom patch-elni azt a hiba üzenetet írja ki amit akkor szokott mikor nem eredeti a játék.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 31. 17:26

Szerintem a Gamemania sorozatban újra kiadott GTA Vice City már eleve patchelt, de egyébként nyugodtan írhatsz egy e-mailt a CNG-nek, vagy fel is hívhatod őket.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 08. 01. 13:09

Oké, de amúgy másnak is szar ez a kiadás, nem csak nekem.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 06. 15:46

Mekkora esély van arra, hogy 32 MB-os videokártyával minimum grafikán a GTA III és a VC folyamatosan fusson probléma nélkül?

A GTA III-nál még talán van rá esély, mert ott minimálisan akad, de a VC igen reménytelen. Sokáig ekkora videókártyám lesz, mert elromlott az 512-s, és ezt kaptam ismerőstől. Azt mondta vinni fogja minimum grafikán a VC-t is szépen, de tévedett! Esetleg valami ötlet, amivel meg lehetne bütykölni a rendszert? Már, ha van ilyen beállitási lehetőség, amivel sokat javul a dolog, vagy mindenképpen jobb videókártya kell? (Azt hiszem én magam is tudom a választ, de ha van ilyen kiskapu, azt örömmel meghallgatnám.)

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 06. 15:52

Luszie írta:Mekkora esély van arra, hogy 32 MB-os videokártyával minimum grafikán a GTA III és a VC folyamatosan fusson probléma nélkül?

A GTA III-nál még talán van rá esély, mert ott minimálisan akad, de a VC igen reménytelen. Sokáig ekkora videókártyám lesz, mert elromlott az 512-s, és ezt kaptam ismerőstől. Azt mondta vinni fogja minimum grafikán a VC-t is szépen, de tévedett! Esetleg valami ötlet, amivel meg lehetne bütykölni a rendszert? Már, ha van ilyen beállitási lehetőség, amivel sokat javul a dolog, vagy mindenképpen jobb videókártya kell? (Azt hiszem én magam is tudom a választ, de ha van ilyen kiskapu, azt örömmel meghallgatnám.)
Nincsen semmilyen kiskapu, max csak annyi, hogy mindent a lehető legalacsonyabbra veszel, beleértve a felbontást is.

A hardver le tud adni egy adott teljesítményt, annál többet nem (illetve de hogyha tuningolsz, de egy olyan kártyát én nem igen tuningolnék, gondolom nem valami acélos a hűtése, no meg nem is lehet benne nagy tuningpotenciál).

Egyébként mi a kártya pontos típusa? Mert ezzel hogy 32Mb-os nem igen tudtunk meg oly sokat róla (olyan mintha azt mondtak volna hogy van egy elsőkerék hajtású autód, no de abból van több száz típus is :D ).

Használtan már lehet venni egész kedvező áron videókártyát, esetleg nézz szét, vannak jó vételek.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 06. 16:12

MaximusFTW írta:
Luszie írta:Mekkora esély van arra, hogy 32 MB-os videokártyával minimum grafikán a GTA III és a VC folyamatosan fusson probléma nélkül?

A GTA III-nál még talán van rá esély, mert ott minimálisan akad, de a VC igen reménytelen. Sokáig ekkora videókártyám lesz, mert elromlott az 512-s, és ezt kaptam ismerőstől. Azt mondta vinni fogja minimum grafikán a VC-t is szépen, de tévedett! Esetleg valami ötlet, amivel meg lehetne bütykölni a rendszert? Már, ha van ilyen beállitási lehetőség, amivel sokat javul a dolog, vagy mindenképpen jobb videókártya kell? (Azt hiszem én magam is tudom a választ, de ha van ilyen kiskapu, azt örömmel meghallgatnám.)
Nincsen semmilyen kiskapu, max csak annyi, hogy mindent a lehető legalacsonyabbra veszel, beleértve a felbontást is.

A hardver le tud adni egy adott teljesítményt, annál többet nem (illetve de hogyha tuningolsz, de egy olyan kártyát én nem igen tuningolnék, gondolom nem valami acélos a hűtése, no meg nem is lehet benne nagy tuningpotenciál).

Egyébként mi a kártya pontos típusa? Mert ezzel hogy 32Mb-os nem igen tudtunk meg oly sokat róla (olyan mintha azt mondtak volna hogy van egy elsőkerék hajtású autód, no de abból van több száz típus is :D ).

Használtan már lehet venni egész kedvező áron videókártyát, esetleg nézz szét, vannak jó vételek.
Mármint arra gondolsz, hogy AGP-s vagy PCIE-s -e vagy a pontos "márkája"?

Öhm, a kártya PCIE-s (ha jól tudom.) és a márkáját/nevét nem igazán tudom. Minden esetre nem egy márkás db-ról van szó.

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 06. 16:25

Luszie írta:
MaximusFTW írta:
Luszie írta:Mekkora esély van arra, hogy 32 MB-os videokártyával minimum grafikán a GTA III és a VC folyamatosan fusson probléma nélkül?

A GTA III-nál még talán van rá esély, mert ott minimálisan akad, de a VC igen reménytelen. Sokáig ekkora videókártyám lesz, mert elromlott az 512-s, és ezt kaptam ismerőstől. Azt mondta vinni fogja minimum grafikán a VC-t is szépen, de tévedett! Esetleg valami ötlet, amivel meg lehetne bütykölni a rendszert? Már, ha van ilyen beállitási lehetőség, amivel sokat javul a dolog, vagy mindenképpen jobb videókártya kell? (Azt hiszem én magam is tudom a választ, de ha van ilyen kiskapu, azt örömmel meghallgatnám.)
Nincsen semmilyen kiskapu, max csak annyi, hogy mindent a lehető legalacsonyabbra veszel, beleértve a felbontást is.

A hardver le tud adni egy adott teljesítményt, annál többet nem (illetve de hogyha tuningolsz, de egy olyan kártyát én nem igen tuningolnék, gondolom nem valami acélos a hűtése, no meg nem is lehet benne nagy tuningpotenciál).

Egyébként mi a kártya pontos típusa? Mert ezzel hogy 32Mb-os nem igen tudtunk meg oly sokat róla (olyan mintha azt mondtak volna hogy van egy elsőkerék hajtású autód, no de abból van több száz típus is :D ).

Használtan már lehet venni egész kedvező áron videókártyát, esetleg nézz szét, vannak jó vételek.
Mármint arra gondolsz, hogy AGP-s vagy PCIE-s -e vagy a pontos "márkája"?

Öhm, a kártya PCIE-s (ha jól tudom.) és a márkáját/nevét nem igazán tudom. Minden esetre nem egy márkás db-ról van szó.
Nem. Az AGP illetve PCI-Express csak a csatolófelületet jelenti, nem a márkáját. A márka az hogy Asus, Gigabyte, MSI, stb. És akkor ugye még van a grafikus chip gyártója, ami lehet nVidia vagy ATI (pontosabban AMD).

Egyébként szerintem AGP-s a kártyád, nem nagyon láttam még 32Mb RAM-mal felvértezett PCI-Expresses kártyát.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 08. 06. 16:33

Alaplapon nincs esetleg integrált VGA? Még azok is erősebbek, mint egy 32Mb-os kártya. Ha tudod az alaplap típusát, annak is utána lehet nézni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 06. 18:34

MaximusFTW írta:
Nem. Az AGP illetve PCI-Express csak a csatolófelületet jelenti, nem a márkáját. A márka az hogy Asus, Gigabyte, MSI, stb. És akkor ugye még van a grafikus chip gyártója, ami lehet nVidia vagy ATI (pontosabban AMD).

Egyébként szerintem AGP-s a kártyád, nem nagyon láttam még 32Mb RAM-mal felvértezett PCI-Expresses kártyát.
Akkor az, bocsi. Nem tudom.
totyak írta:Alaplapon nincs esetleg integrált VGA? Még azok is erősebbek, mint egy 32Mb-os kártya. Ha tudod az alaplap típusát, annak is utána lehet nézni.
Fú, ez egy igen jó kérdés. Az a baj, hogy nem értek hozzá egyáltalán. Ezeket hol lehet megnézni?

Válasz küldése