Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 01. 13:32

10/1000000000! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Elsőre átmentem a KRESZ vizsgán! :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 01. 13:40

Gratulálok!
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 01. 13:41

Köszönöm szépen! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 01. 14:48

De azért gondolom a kocsi egyben van, az oktató még ép és a város sem K.O.-os, igaz? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2015. 06. 01. 15:49

Gonzales írta:De azért gondolom a kocsi egyben van, az oktató még ép és a város sem K.O.-os, igaz? :D
KRESZ vizsgán nem szokás autóba ülni.
Dani neked viszont gratulálok! :D Nekem sajnos nem sikerült elsőre, még 2 éve. Rohadt izgulós vagyok és olyan kérdéseket rontottam el, amiket simán tudtam.. nem is értem, hogy nyomhattam félre. 2 héttel később már érdekes módon szinte nem is izgultam.. meg is látszik, 2 hibám lett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára asd14asd 2015. 06. 01. 20:55-kor.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 01. 19:57

Na dani gratulálok,akkor jöhet a verda :lol: :D én csütörtökön tettem le a KRESZ-t és nekem is elsőre ment :D azt mondom ünnepeljünk !!!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 02. 13:34

Gonzales írta:De azért gondolom a kocsi egyben van, az oktató még ép és a város sem K.O.-os, igaz? :D
Nem tudom, kint mi a helyzet, de nálunk a KRESZ vizsga egy számítógépen elvégezendő elméleti tesztsoros vizsga, amit még azelőtt kell megcsinálni, mielőtt kocsiba ülünk. Szóval még csak az elméleti részt tettem le, kocsiba csak hétfőn ülhetek, akkor kezdem ugyanis a gyakorlati részt. De reméljük, hogy a forgalmi vizsgáig (és azon sem) a vezetések alkalmával egyben marad majd a kocsi, az oktató, és Budapest sem úgy fog kinézni, mintha atombombát dobtak volna rá. :D Mindenesetre megpróbálok úgy vezetni, hogy közben ne okozzak tömegkatasztrófát. :D :lol: :P
asd14asd írta:
Gonzales írta:De azért gondolom a kocsi egyben van, az oktató még ép és a város sem K.O.-os, igaz? :D
KRESZ vizsgán nem szokás autóba ülni.
Dani neked viszont gratulálok! :D Nekem sajnos nem sikerült elsőre, még 2 éve. Rohadt izgulós vagyok és olyan kérdéseket rontottam el, amiket simán tudtam.. nem is értem, hogy nyomhattam félre. 2 héttel később már érdekes módon szinte nem is izgultam.. meg is látszik, 2 hibám lett.
Köszönöm a gratulációt, én is gratulálok! :) Ha valóban olyan izgulós vagy, akkor mi ketten nagyon hasonlítunk, ugyanis én is az iszonyúan izgulós emberek csapatát erősítem, emiatt én is sokszor rontok el bizonyos dolgokat ( az én esetemben ez főleg az iskolára jellemző, ott nagyon sok mindent elrontok a vizsgadrukk miatt). Nem baj, hogy nem mentél át rögtön elsőre, néha rosszabb napja van az embernek. Nekem azért szerencsém is volt, mert három egypontos kérdés kivételével az összesre szinte azonnal tudtam a választ, mert rengeteget gyakoroltam az utóbbi hetekben és megmaradt bennem szinte az összes helyes válasz. Ettől függetlenül örülök, hogy sikerült az elsősegélynyújtó vizsga után ezt is letenni, így már csak a vezetés gyakorlása és a forgalmi vizsga van hátra. Remélem, jól fog menni az is. :)
Stan98 írta:Na dani gratulálok,akkor jöhet a verda :lol: :D én csütörtökön tettem le a KRESZ-t és nekem is elsőre ment :D azt mondom ünnepeljünk !!!
Kösz Stan, én is gratulálok neked! :D Akkor reszkethetnek az utak, mert nemsokára jön két újabb GTA-ban edződött gyorshajtó! XD :D :D :D :lol: :lol: :lol: :P :P :P Persze azért eleinte vezessünk óvatosan, nehogy megbukjunk a forgalmi vizsgán. :) Aztán majd, ha megvannak a papírok és a saját verda, lehet nyomni ezerrel! :D :D :D Sok sikert a vezetéshez, és néha találd meg a féket is! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 02. 18:57

Értem. Kicsit õsszekevertem, de azért majd emlékezz arra amit irtam. :P :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 23. 07:09

Köszönöm dani,neked is ugyanezt kívánom :D ma megyek először forgalomba,eddig volt rutin,szóval vigyázat :P

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 23. 09:44

Én kint vagyok a forgalomban már egy ideje. :D Csak a legelső alkalommal voltam gyakorlópályán, szóval az oktatóm elég hamar beledobott a mély vízbe. :D :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 23. 09:50

Nekem ez lesz a 4.alkalmam :D de most esik az eső:/ szóval kicsit fosok xd

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 06. 23. 11:03

Engem legelső alkalommal még a rutinpálya előtt végigvezettetett a környező falvak közötti úton egy nagy körben. Hatalmas vihar volt, végig kerülgettük a leszakadt ágakat és a tűzoltókat. Ennél rosszabb nem lehet. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 23. 14:08

MateL írta:Engem legelső alkalommal még a rutinpálya előtt végigvezettetett a környező falvak közötti úton egy nagy körben. Hatalmas vihar volt, végig kerülgettük a leszakadt ágakat és a tűzoltókat. Ennél rosszabb nem lehet. :D
Nem tudom, hogy csak a kommented hangulata kapott el, vagy inkább a másfél óra GTA Online -os Siege Mentalityt okoljam, de esküszöm, hogy ezt olvastam: "végig kerülgettük a leszakadt ágakat és a halott tűzoltókat."
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 14. 12:42

10/10 = Szombaton megcsináltam az összes napi küldetést a GTA Online-ben (500000$ kaptam és majdnem 3 szintet fejlődtem), vasárnap kiplatináztam a Beyond: Two Soulsot (Már öt platinám van: Assassin's Creed 2, Uncharted 2, GTA V, InFamous 1 és Beyond: Two Souls), tegnap pedig kaptam egy új lapot, mert a régi már nagyon rossz volt. :D Ez Lenovo laptop! :D Sőt, a régi laptopról levettük a fontos dokumentumokat (köztük volt a következő regényem prológusa) és átettük az új laptopra. Hál' Istennek, nem veszett el az új regényem! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 07. 15. 20:23

Grat a sok játékhoz és az új laptophoz ;) .

10/10

Unokatesóméknál töltöttem 3 napot, ma jöttem haza, de nagyon jól el voltunk :cool:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése