OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 10. 11. 10:46

brenor írta:Kis OFF:

Hessa te tényleg lány vagy? :) Csak azért kérdezem, mert kicsit furcsa, hogy egy lány gta-zik, ami nem baj csak kicsit érdekes. :) Mikor fogott meg téged a gta világa és miért?
Jaja, tényleg csaj vagyok. :P És nem olyan fura, hogy jányok is játszunk mindenféle számítógépes játékkal. A Barbie már rég nem divat, nekem nem is volt. XD Lehet ezért imádok kockulni. XD Mikor ragadott meg? Talán még a Commodor 64-esem idején, de lehet korábban a tv játékaimnál, de az fix, hogy akkor csúcsosodott a szenvedély, mikor első PC-m kaptam. :D És a második játékom a GTA III volt. (Mielőtt megkérdeznéd, az első Max Payne első tragédiája volt.) És hogy miért fogott meg? Jó kérdés. Talán mert elég antiszociális és koraérett gondolkodású voltam, hogy a pia, a cigizés és diszkó hidegen hagyjon. XD Viszont a játékokban mindig is jó voltam. :) :D

Ha már csajok. Luszie, veled mi a helyzet? Hogy kaptál rá GTA-ra?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 11. 15:02

Hessa: nemrég olvasgattam a blogotokat, vannak benne vicces videók :D Sajnos az eventekhez nem tudok csatlakozni, ps3-am van. A kérdés az lenne, hogy terveztek-e még olyan multi-gameplay videót?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 11. 15:35

brenor írta:Kis OFF:

Hessa te tényleg lány vagy? :) Csak azért kérdezem, mert kicsit furcsa, hogy egy lány gta-zik, ami nem baj csak kicsit érdekes. :) Mikor fogott meg téged a gta világa és miért?
Szerintem egyáltalán nem furcsa, mert ez a játék nem csak férfiaknak van... Én is lány vagyok pl. És hidd el, ez a lányoknak is ugyanolyan élvezeteket nyújt. :)
Hessa írta: Ha már csajok. Luszie, veled mi a helyzet? Hogy kaptál rá GTA-ra?
Hmm, nem is tudom. Talán akkor, mikor osztálytársamék (fiúk) nagy GTA fanok voltak, és akkor én is megismerkedtem a játékkal, mert világéletemben a fiús lányok közé tartoztam, így lány spanjaim nem igen voltak. A legelső rész, amivel komolyabban játszottam -annó PS2-n, bátyám haverjánál, mert nekünk akkor még se gép, se PS2 nem volt- az a csodálatos GTA SA volt. Akkor tudtam, hogyha egyszer lesz gépünk, nekem ez a játék kell... :D Aztán mikor lett is, osztálytársamtól megszereztem a VC-t, meg a III-t is, és akkor azokat is kitoltam, és mivel bátyám is nagy GTA őrűlt, így PS2-n is kitoltam az SA-t (VC-t, III-t nem szereti). Aztán mikor vett PS3-t, vett hozzá (azaz inkább ajándék volt) a GTA IV, így azzal is nyomattuk. De mivel én jobban játszom mint ő (ez így szokott lenni, ő csomó játékhoz béna/bénább) így abból a 4-5 végigjátszásból talán ő egyet vitt végig, de ebben sem vagyok biztos. Meg mikor csinálgattam 100%-ot, akkor is mindig mikor hazajött a melóból kérdzete, hogy "Na ma mennyi %, Juca?" (Ez a nevem, azaz inkább bece.) Meg nekem több időm is van rá, tekintettel arra, hogy én tanuló vagyok, ő meg dolgozik napi 12 órákat.
Szóval valahogy így... :)
Magával ragadott hogy ebben a környezetben mindent lehet, de asszem nem csak engem.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 11. 19:40

Emellett mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Van párkapcsolatotok? :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 11. 19:43

brenor: Csajozunk,csajozunk :D :D :D Én is beszállok :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 11. 19:46

brenor írta:Emellett mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Van párkapcsolatotok? :)
Gépezek, tanulok. & van. :)

De ne offoljunk. :)

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 11. 19:49

dani.szentgali írta:brenor: Csajozunk,csajozunk :D :D :D Én is beszállok :D
Csak nyugodtan :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 11. 19:53

Csak vigyázzunk,nehogy jobban csurogjon lányok után a nyálunk,mint a GTAV után :D :D :D Na de hagyjuk az offot+ a hölgyeket se hozzuk kellemetlen helyzetbe :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 10. 12. 11:12

Esküszöm, inkább úgy érződik, mintha ti fiúkák lennétek zavarban. XD
Nem tudom. Luszie hogy van vele, de én régóta vagyok egy kisebb GTA közösség tagja és megtanultam kezelni a közeledést. :P
Szabadidőmben mit csinálok? Hát a számítógépes játékok nem a szabadidő részei? XD Pasim jelenleg nincs, de az én személyiségem kevés pasi viseli el. XD Olvass vissza a kommenteimet és megtudod, miért... XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 12. 15:55

Hessa írta: Nem tudom. Luszie hogy van vele, de én régóta vagyok egy kisebb GTA közösség tagja és megtanultam kezelni a közeledést. :P
Én is megtanultam kezelni, csak nem GTA miatt, hanem más MMORPG-k miatt :) Vagy online játékokon.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 12. 19:37

Luszie írta:
Hessa írta: Nem tudom. Luszie hogy van vele, de én régóta vagyok egy kisebb GTA közösség tagja és megtanultam kezelni a közeledést. :P
Én is megtanultam kezelni, csak nem GTA miatt, hanem más MMORPG-k miatt :) Vagy online játékokon.
Én ki nem néztem volna belőled, hogy lány vagy! :D De tényleg! XD Mert a lányok általában csak odáig jutnak el, hogy trollkodnak, de küldetéseket nem nagyon csinálnak.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 10. 12. 20:10

Szerintem nem furcsa, hogy lányok is GTA-znak :). Anno az én lány unokatestvéreim is GTA-ztak a San Andreasban és végig is játszották :).
Amúgy Hessa elsőnek én sem tudtam kinézni belőled, hogy lány vagy :D.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 10. 12. 20:42

Luszie írta:
brenor írta:Emellett mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Van párkapcsolatotok? :)
Gépezek, tanulok. & van. :)

De ne offoljunk. :)
Miért ne offolnánk az Off topicban? :P

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 10. 12. 20:55

scoobydooesben10fan írta:
Luszie írta:
brenor írta:Emellett mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Van párkapcsolatotok? :)
Gépezek, tanulok. & van. :)

De ne offoljunk. :)
Miért ne offolnánk az Off topicban? :P
Ezek a Grand Theft Auto IV - Általános társalgóban voltak, onnan helyeztem át őket.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 10. 12. 22:22

Visali: És milyen jó, hogy áthelyezted! XD
TheGTAKING: Hát belőlem nem sokan nézik ki, hogy csaj vagyok. Főleg azok nem, akik már játszottak velem free modban... XD
Ma is szembesítettem egy ismerőst nemi identitásommal és olyan sokkot kapott, hogy szerintem most sem dolgozta fel. XD Főként, mivel Max Payne 3 multiban nem kicsit köröztem le! (Jelenleg 4millió xp felett vagyok.)
Rockstar69: Én személy szerint 12x vittem ki a GTA IV-t. :P De azért valljuk be, rengeteg olyan férfi játékos van, aki nem csinálja meg a küldetéseket egyáltalán. :P Szóval itt sem lehet általánosítani. :P

Válasz küldése