Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 01. 16:11

Rockstar69 írta:Nem 21 és fél?
Nem. Most vagyok 19 és fél. Idén decemberben 27-én leszek kereken 20 éves és ha minden jól megy és nem bukok félévkor vagy évvégén matekból, akkor 2017-ben kicsivel kevesebb, mint 20 és fél évesen fogok érettségizni. Valószínűleg az oldalon lévő adatlapom téveszthetett meg, mert az most tévesen azt mutatja, hogy 20 éves vagyok. Pontosabban azt, hogy már elmúltam 20. Ez nem tudom miért van, mert én jól adtam meg a születésnapomat. Régen mintha Visali kolléga említett volna valami olyat, hogy azért számolja tévesen a rendszer, mert nagyon az év végén van a szülinapom, de régen volt már és eddig nem is igazán volt jelentősége, így nem foglalkoztam vele. Szóval a lényeg, hogy mindig eggyel fiatalabb vagyok annál, mint amit az adatlapom mutat, tehát most még csak 19 és fél vagyok, idén decemberben leszek 20 és jövő ilyenkor érettségizek, tehát 20 és fél évesen lesz meg az érettségim, ha minden jól megy. :)

Bud Spencer miatt nekem is szomorú most a hangulatom. :( Imádtam, fantasztikus színész volt. Szinte az összes filmjét láttam, de a kedvenceim egyértelműen a Terence Hill-lel közösen készült filmek voltak. Nagyon jól és hitelesen adták elő a közös filmjeiket, talán azért mert a való életben is nagyon jó barátok voltak mindig is. Sajnálom, hogy elment, de örülök egy kicsit annak, hogy most már egy jobb helyen van és odafent a mennyekben is kioszt pár nagy pofont. Szóval nyugodj békében Bumburnyák!!! :( :( :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 01. 17:05

Én is 2017-ben fogok érettségizni, azaz jövőre. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 01. 17:33

dani.szentgali írta:
Rockstar69 írta:Nem 21 és fél?
Nem. Most vagyok 19 és fél. Idén decemberben 27-én leszek kereken 20 éves és ha minden jól megy és nem bukok félévkor vagy évvégén matekból, akkor 2017-ben kicsivel kevesebb, mint 20 és fél évesen fogok érettségizni. Valószínűleg az oldalon lévő adatlapom téveszthetett meg, mert az most tévesen azt mutatja, hogy 20 éves vagyok. Pontosabban azt, hogy már elmúltam 20. Ez nem tudom miért van, mert én jól adtam meg a születésnapomat. Régen mintha Visali kolléga említett volna valami olyat, hogy azért számolja tévesen a rendszer, mert nagyon az év végén van a szülinapom, de régen volt már és eddig nem is igazán volt jelentősége, így nem foglalkoztam vele. Szóval a lényeg, hogy mindig eggyel fiatalabb vagyok annál, mint amit az adatlapom mutat, tehát most még csak 19 és fél vagyok, idén decemberben leszek 20 és jövő ilyenkor érettségizek, tehát 20 és fél évesen lesz meg az érettségim, ha minden jól megy. :)

Bud Spencer miatt nekem is szomorú most a hangulatom. :( Imádtam, fantasztikus színész volt. Szinte az összes filmjét láttam, de a kedvenceim egyértelműen a Terence Hill-lel közösen készült filmek voltak. Nagyon jól és hitelesen adták elő a közös filmjeiket, talán azért mert a való életben is nagyon jó barátok voltak mindig is. Sajnálom, hogy elment, de örülök egy kicsit annak, hogy most már egy jobb helyen van és odafent a mennyekben is kioszt pár nagy pofont. Szóval nyugodj békében Bumburnyák!!! :( :( :(
Ja értem. Nem tudtam ezt a dolgot.
NikitaDragovich írta:Én is 2017-ben fogok érettségizni, azaz jövőre. :D
Én is. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 01. 17:58

Te is? Tényleg? :o De hát te nem 1995-ben születtél? Vagy szakma után elmentél 2 évre, hogy legyen érettségid?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 01. 20:56

Ja. Olyan jól variálták a dolgokat, hogy csak szakmát kaptam, érettségit nem.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 07. 03. 13:27

10/10

Ma voltan piacon és sikeresen szereztem egy számomra kincset érő könyvet. Volt kint egy könyvárus, aki használt és új könyveket is árult egyaránt. Én nem túlzottan szeretek olvasni, csak olyat olvasok el ami igazán érdekel, viszont anya nagyon szeret olvasni, úgyhogy szóltam neki, hogy menjünk oda. Erre mit találok, egy "Warcraft: Klánok Ura" című könyvet. Már régóta be akartam szerezni egy Warcraft könyvet és amikor megláttam az árát, nem hittem a szememnek, 550Ft volt a könyv, igaz, hogy használt, de nagyon szép állapotú. Egyből megvettem. Itthon kíváncsiságból utána néztem, hogy mennyiért is árulják ezt a könyvet, 3000Ft volt a legolcsóbb helyen. Alig hittem el, hogy ilyen olcsón hozzájutottam egy ilyen könyvhöz. Asszem elég gyorsan ki lesz olvasva :D

U.i.: Ráadásul anya is vett pár könyvet, ezért még azt az 50Ft-ot is elengedték az árából. XD
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 03. 17:08

Rockstar69 írta:Ja. Olyan jól variálták a dolgokat, hogy csak szakmát kaptam, érettségit nem.
Na igen. Ezért ne menjen az ember szakközépiskolába. Bár a gimi is szar, mert az meg csak egy sima érettségit ad, amivel nem mész túl sokra ha nem vesznek fel egyetemre vagy fősulira. Szarul van megoldva ez az egész.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 07. 22. 09:19

10/10

Ma vírust kapott a gépem és törölt egy indításhoz fontos rendszerfájlt, de szerencsére le tudtam törölni a vírust és sikeresen kijavítottam a károsodást. :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 22. 10:37

Gratulálok az informatikai szaktudásodhoz! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 07. 22. 11:01

Őszintén megmondva, nagy részét netről lestem, hogy hogyan is kéne :lol:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 22. 11:22

Nem baj az. Ahogy infótanárom is mindig mondani szokta: A smart person doesn't always know the answer. A smart person knows where to find it. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: MateL » 2016. 07. 25. 13:41

9/10
Hétvégén kint voltam a ringen, és bár nem volt túl izgalmas a futam, kaptam pár autogramot:
Maurizio Arrivabene, Sebastian Vettel, Toto Wolff, Niki Lauda, Helmut Marko, Christian Horner, Adrian Newey, Monisha Kaltenborn, Franz Tost, Claire Williams, Gene Haas, Guenther Steiner, Szujó Zoltán, Sergio Perez, Nico Hülkenberg, Romain Grosjean, Jenson Button, Nico Rosberg, Rio Haryanto, Daniel Ricciardo, Daniil Kvyat, Max Verstappen, Marcus Ericsson, Carlos Sainz, Felipe Massa.
Csak azért 9, mert szénné égtem közben és most mindenem fáj. Szombaton meg bőrig átzam. :D

..No meg egy üzleti vacsorán is voltam. :lol:
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 25. 14:02

Fasza lehetett :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 07. 27. 16:36

5/10

Ma jött meg az új egerem, viszont olyan vírus költözött az új gépemre, hogy újra kell telepítenem az egészet. -.- Ez a vírus elvileg már 2 hete rajta van kb.

Szerk:
10/10

Egész napos küzdések árán, de elmúlt a veszély már véglegesen. Most segítséget kértem egy informatikus ismerősömtől.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 08. 09. 18:01

Csak a szokásos... Napról napra jobban utálom magam.
je

Válasz küldése