OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 11. 25. 00:01

Köss bele valamelyik ismert YouTubeosba. A legtöbb magyar videós például Herby hátán kapaszkodott fel. Aztán csinálj igénytelen kihívás videókat, vlogokat, reakció videókat, stb. A videók címét csakis csupa nagybetűvel írd ki, az indexkép pedig legyen félrevezető, és legyen rajta rólad egy kép, amin olyan fejet vágsz, mint egy kötözni való bolond. Így eléred a YouTube pöcegödrét, ahol a 12 évesek, vagyis a nézők 90 százaléka tartózkodik.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 11. 25. 05:49

Rockstar69 írta:Köss bele valamelyik ismert YouTubeosba.
Nem vagyok egy kötekedő típus. :$
Rockstar69 írta:Aztán csinálj igénytelen kihívás videókat, vlogokat, reakció videókat, stb. A videók címét csakis csupa nagybetűvel írd ki, az indexkép pedig legyen félrevezető, és legyen rajta rólad egy kép, amin olyan fejet vágsz, mint egy kötözni való bolond.
Na az ilyen videókra mondom azt, hogy nincs pofám megcsinálni. A vlog még oké meg talán a reakció videó is, de a többi felsorolásban leírt dolog nagyon nem az én stílusom. Tudom, sokan ezzel futnak be, de én olyan dolgot szeretek csinálni, amihez nem úgy ülök neki, hogy "na b*szunk össze valami sz*rt". Köszi amúgy a tippeket, mert sajnos a magyar youtube-on tényleg ez megy, de én ilyenben nem nagyon akarok részt venni.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 11. 25. 10:33

Nem vagyok egy nagy szakértő a dologban, viszont néhány tippel tudok szolgálni. Elsősorban, ahogy a többiek is írták, érdemes lenne keresned egy olyan kreatív témát, ami lehetőleg egyedi és sok ember érdeklődését kelti fel. Hogy mi legyen a téma, abban nem igazán tudok segíteni, de a lehetőségek tárháza elég nagy. Egy dolog, amit tudok javasolni: a gameplay videókkal nem nagyon fogsz befutni. Ez egy olyan téma, amit rengetegen művelnek, és tényleg csak nagyon kevés embert húz ki a hírnév a YouTube pöcegödöréből. Másfelől megközelítve, gameplay-ekre, reakcióvideókra általában olyan embereknél kíváncsi a nép, akit már ismernek valahonnan, és kíváncsiak a véleményére. Ha ennek ellenére mégis maradni szeretnél a gameplay vonalánál, azt tudom tanácsolni, hogy a videóidat rövidítsd le egy kicsit, mert a 20-30 perces hosszúság elég sok. A mai rohanó világban az embereknek nincs se nagyon idejük, se kedvük ilyen hosszú dolgokat végignézni. Egy rövidebb, pörgősebb tartalom többet ér, mint egy hosszú, vontatott videó, ahol 5-10 percenként történik valami. Most nem kifejezetten a te videóidra gondoltam, ez inkább általánosítás. A másik pedig, hogy a játékok területén belül is tudsz alkotni egyedülállót, nem szükséges tartanod magad a klisés gameplay videókon. Például, láttam, hogy vannak videóid, amikben egyes Overwatch karakterek történeteit meséled el. Szerintem ez egy tök jó ötlet, és láthatóan több megtekintés van rajtuk, mint a többi videóidon. Aztán a minőségen mindig lehet javítani. Nekem a facecam eléggé kicsi, valamint a hangminőség sem túl jó egyes videóidban. Tudom, ez már pénzkérdés, de a gameplay videók sajnos ezt megkövetelik, ha minőségit akarsz csinálni. Nagyjából ennyi dologgal tudok szolgálni, sok szerencsét a videózáshoz.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 25. 11:43

Az a baj, hogy sajnos tényleg egyre inkább a hülyék kapnak népszerűséget a YouTube-on. Ha híres akarsz lenni, többnyire neked is baromságokat kell feltöltened. Fél éve én is bele akartam vágni a YouTube-ozásba, vagyis a videózásba, de igen hamar rájöttem, hogy nincs sok értelme. Egyrészt régi konzolom van, régi játékokkal, amiknek már nincs nézettsége. Másrészt videófelvevőm sincs hozzá, ezért csak egy-két játékba beleépített videófelvevő programot tudtam használni, amik csak max fél perces videókat tudtak felvenni. Abban reménykedtem, hogy az új laptopom elég erős lesz majd ahhoz, hogy tudjak rajta normálisan játszani meg videókat felvenni, de sajnos tévedtem, mert még játék sem fut rajta, nemhogy még alatta egy videofelvevő program. Úgyhogy én azonnal letettem a YouTube-ozásró. :D

Neked meg én is csak ugyanazt tudom ajánlani, mint a többiek. Ha híres akarsz lenni, akkor vagy legyél extrakülönleges, vagy válaszd a semmivel sem könnyebb, viszont általad is undorítónak vélt módszert, és kössél bele minden nagyobb YouTube-osba, hátha így sikerül növelni a nézettséged. De ha hosszabb távú céljaid lennének ezzel a videózással, akkor sajnos le kell tenned róla, mert ez nem Amerika, Magyarországon pedig sokkal kevesebb embernek jön be ez a videózás. Persze vannak jó videósók vagy videóscsapatok (pl.: Otherworld), akik közismertté váltak és komolyabb bevételekre meg hatalmas nézettségre tettek szert, de szerintem ez egy túl rizikós dolog. Sajnálom, hogy nem nézik elegen a videóidat, de el kell tudni fogadni azt is, hogy nem mindenkinek jön be a videózás. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 11. 25. 14:07

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.
Arminho írta:Például, láttam, hogy vannak videóid, amikben egyes Overwatch karakterek történeteit meséled el. Szerintem ez egy tök jó ötlet
Sokat gondolkoztam, hogy ezen az ágon futnék tovább, hogy egyes játékok karaktereinek a történetét vagy magának a játéknak a történetét mesélném el és a gameplay-eket kicsit a háttérbe szorítanám. Szerintem egyenlőre ez a terv, aztán meglátjuk, hogy mit hoz a jövő.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 25. 14:29

Sok sikert! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2016. 11. 26. 12:54

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... g2GFll7t5y
311 fontos videó. Csak úgy. Túl sok szabadidő ellen.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 26. 20:32

Az első videó alapján érzem az iróniát... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 28. 19:41

Hello mindenki!

A minap épp azon gondolkoztam, hogy lehet kéne nekem egy normális headset a telefonomhoz, hogy azon hallgathassak zenét. Lehet, hogy már jövő hétre mikulás alkalmából meglepném magam vele, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy valaki tud-e olyan jó minőségű, de lehetőleg 10k-nál nem több headsetet, ami jól szól és esetleg még bluetooth-os is? Köszi előre is a választ mindenkinek! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 11. 29. 16:55

Konkrét típust nem tudok mondani, de nézegesd meg a Skullcandy, Sony és Philips termékeit. Ezeknek elég jók az ár-érték arányuk.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 29. 20:43

Én vettem most áprilisban Philips fülest, 4000-4500-ért. Szépen szól, jól néz ki, praktikus... Viszont a jack dugónál MÁR megtört, szóval csak az egyik fele szól, vihetem szervizbe. Ebből tanultam: miután ezt kicserélik, és elromlik annyira, hogy már nem adnak majd újat, inkább veszek 10-15 ezerért egy olyan strapabíró fülest, ami sehol nem törik meg, mintsem valami összetákolt sz*rt, ami nem bírja a mindennapos használatot.

Szerk: Am idén a Samsungommal is így jártam. Párom kicsit figyelmetlen volt, és az előző Samsungomat tönkrevágta még augusztusban. (Amit nagyon szerettem.) Vettünk egy jobbat -ami ugyanúgy nem felsőkategóriás, de azért erős telefon... Hát, elég nagy kiábrándulás. Okosnak okos, a kamerája is szép.. De ez az Android...Egy 15 ezer ft-os telefonnál elnéztem, hogy folyton lefagy.. De egy 2 hónapos 60 ezer ft-os telefonnál..... Vicc!
Ezt is vinni kell am szervizbe. :D de nem emiatt, mert persze emiatt körberöhögnének. Ki-be kapcsol olykor random magától... Villogásnál ugyanezt csinálja. Néha nem lehet ki/bekapcsolni....és szerintem még a képernyőjén is van egy kisebb törés. Amit csak sötét színeknél lehet látni, és nem én csináltam. Hihetetlen.

Eddig nem volt bajom a Samsunggal. De hogy ez is mekkora csalódás... Csak menne már tönkre, biztos beújítok valami új márkával. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 11. 30. 08:19

Nekem két Samsung okos telefonom volt idáig és jók is voltak, kb. fél évig, aztán jöttek a rosszabbnál rosszabb problémák, míg végül annyira hibásak voltak, hogy cserélni kellettek. (Az egyik egy "Y" volt (a régebbi modell), a másik egy Core Plus). Aztán jött a váltás. Egy éve van meg az LG Spirit-em és még most sem mutat durva hibákat. Néha kicsit belaggol, de az android betegség. Most ez is le lesz cserélve, de nem hibásodási okból, mert ahogy az előbb írtam, komolyabb baja nincs.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 02. 11:47

Köszi a válaszokat! :) Én is Skullcandy-ben vagy Sonyban gondolkodom, majd meglátom a későbbiekben, hogy mi lesz belőle. :) Mindenesetre nem a legdrágább, legkiválóbb minőségű fejhallgatóra vadászok, ami jelenleg az elsők között van a piacon, csak egy jó vezetéknélküli headsetet szeretnék, hogy kényelmesebb legyen, illetve, hogy ne törjön meg a kábel és ne romoljon el, mint Luszie-nál. Meg egy ideje már egyre inkább a bluetooth-os, vezetéknélküli cuccok a preferáltak nálam, mert nem szeretem a kábeles megoldást. Egyrészt könnyebben elromlik, másrészt zavaró tud lenni elég könnyen, harmadrészt pedig sokkal praktikusabb, ha valaminek nincsen vezetékes-dugeszolós megoldása. :D Úgyhogy a vezetéknélküli egér után be akarok szerezni egy vezetéknélküli headsetet is.

Hát igen, okostelefon-vásárlásnál sajnos egyre gyakoribb jelenség, hogy a magas árcédulákkal ellátott készülékek tudják csak az elvárható teljesítményt nyújtani a felhasználók számára. A középkategóriások pedig nem elég jók, vagy egy ideig azok, csak utána hamar elromlanak. Én kicsivel több, mint fél éve vettem egy felsőközép-kategóriás telefont (nem csúcskategória!!!), ami eddig elég jól bírja. Remélem ez még sokáig kitart. Amúgy majd ha megengedhetem magamnak, pár év múlva szívesen kipróbálnék egy csúcskategóriás modellt is. Eddig voltak már alsó és középkategóriás készülékeim minden mennyiségben, kíváncsi vagyok arra is, hogy mit tud egy igazi nagyágyú. Ettől függetlenül én szerencsére elégedett lehetek a viszonylag újnak minősülő középkategóriás telómmal. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 03. 12:45

Off-nak is az off-ja következik. Black Friday miatt megvettem Steam-en a Heroes VII Collectors' edition-t (valami ilyesmi neve van.) Megvan a játék, sikerült mindent elintézni, viszont nekem még életemben nem volt steam-em, szóval néhány dolog nem világos. A GYIK nem túl megfelelő erre, úgyhogy aki rendszeres használója és haszonélvezője, válaszolna néhány kérdésemre?

1.Úgy vettem le a dolgot, hogy azzal az accommal, amire vettem a gamet, bármilyen gépre felrakhatom a játékot, akárhányszor. Ez így van?
2.A második kérdésem az elsőből következik: Egyszerre több gépre fel lehet telepítve ugyanaz a steam-es játék?


Köszi a válaszokat. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 12. 03. 19:35

Ha jól tudom, akkor fel lehet telepíteni másik gépre is. A másik gépen belépsz a játék könyvtáradba, rányomsz az adott játékra, indítás és akkor elkezdi feltelepíteni.
Ha jól tudom, akkor így van, de ha hülyeséget írtam, akkor bocsi.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése