OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 26. 20:38

Sziasztok!
Fogy az időm, ugyanis hamarosan új laptopot kell vásároljak, úgyhogy itt lenne egy olyan laptop, amit kinéztem magamnak. Kérlek, aki jártas a témában, az véleményezze a specifikációk alapján a kicsikét:
https://www.laptopszalon.hu/laptop_note ... 17912.html

Előre is köszi mindenkinek a segítséget! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 26. 20:46

Hmmm.... Ahogy elnézem ez egy fekete laptop. Remélem eléggé részleteztem a specifikációkat, szivesen máskor is!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 02. 26. 20:48

Ne már, én is ezt akartam elsütni. Mellesleg, korrekt kis laptopnak tűnik, feltéve, ha nem komoly gamerkedésre akarod használni. Még az ára is egész jó.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 26. 21:13

Van néhány ismerősöm, aki kisebb-nagyobb buherálással (pl. az alap 4 giga ramot 8-ra bővíti) kicsit fel tudja húzni a cuccost. Nyilván nem a legújabb játékokat akarom futtatni rajta, de szerintem a régebbiek egész jól elmennének rajta. Néztem You Tube-on egy videót, amin a csávó High beállítások mellett egész stabil 30 fps-sel játszott a GTA 5-tel. Persze mielőtt megveszem, lehetőség szerint élesben is kipróbálnám a delikvenst, de ha a You Tube-os videó meg a specifikációk nem holmi parasztvakítások, akkor elég esélyes, hogy két hét múlva már ezen a kis drágaságon fogok írogatni nektek a fórumon.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 02. 27. 08:47

Ezek az U processzorok nagyon trék. Én nem igazán vennék ilyet.
je

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 27. 09:48

DIKK, nekem is hasonló laptopom van. Az enyém is Lenovo. :D Szerintem vedd meg; megéri. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 27. 11:57

Thelostduck írta:Ezek az U processzorok nagyon trék. Én nem igazán vennék ilyet.
Hát nem tudom... az igaz, hogy valóban nem a legerősebb/legjobb proci, de néztem néhány összehasonlítást más, hasonló kategóriás laptopok prociával, és ennek a laptopnak voltak a legjobb eredményei (ezen az árkategórián belül). Meg amint már mondtam, nem egy atomerőművet akarok venni ilyen áron, nekem bőven jó ez is. Nyilván nem a legújabb játékokat akarom vinni full HD-ben Ultra beállítások mellett. Egy erős-közepes laptopot szeretnék, ami elvisz egy-két régebbi (két-három éves vagy annál korábbi) játékot viszonylag szép grafikával és játszható FPS számmal (nem célom a stabil hatvanas képkocka/másodperc elérése, bőven elég a 30 is), valamint főként inkább sulis dolgokra kéne (átlag dolgokra, például gyors böngészés, letöltések, multimédiás dolgok, videók/filmek nézése, eceterá). Szóval szerintem az én nem túl nagy igényeimet kielégítené ez a gép, de köszönöm szépen a tanácsot, még kb. két hét van a vásárlásig, addig még gondolkozok azon, amit mondasz, nézegetek még más gépeket is hasonló vagy max kicsivel drágább kategóriában és majd kiderül, mi lesz. :)
NikitaDragovich írta:DIKK, nekem is hasonló laptopom van. Az enyém is Lenovo. :D Szerintem vedd meg; megéri. ;)
Tényleg?? Én is így gondolom. :D Mondjuk még gondolkozok rajta, mert még van egy kis időm a végleges döntésig. :) Annyi kérdésem lenne még hozzád, hogy a te hasonló specifikációkkal rendelkező laptopod azért elvisz néhány játékot viszonylag tűrhető grafikai beállításokkal, élvezhető FPS számmal (anélkül persze, hogy a gép károsodna/bemondaná az unalmast)?? Köszi előre is a választ! :)

Szerk.: Ja, és még valami! Vezeték nélküli (bluetooth), akkumulátoros, USB-s töltős egeret tudnátok ajánlani/javasolni? Kb. tízezer jó magyar pénzt adnék ki érte, talán egy-két ezressel többet, például 15 ezret, de az már nagyon a keret vége.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 02. 28. 09:32

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Böngészőm szokott olyat csinálni, hogyha pl. van egy oldal, amiről mutat egy link egy másik oldalra, arra ha rányomok elkezd betölteni a másik oldal, de 2-3 másodperc múlva csak fehér képernyő látszódik és egy kis reklám van felül és hiába frissítem az oldalt, mindig ugyan az a 2-3 másodperc, aztán fehér képernyő reklámmal. Nem minden oldalnál van így csak egy párnál. Volt olyan is, hogy idáig működött rendesen a link, aztán pár nap után nem. Ez az oldalnak, vagy a böngészőnek a hibája? (az oldalt nem nevezném meg mert "túlzottan ingyenes")

Remélem nagyjából érthető, amit leírtam, de másképp nem bírtam kifejezni magam :$
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 02. 28. 10:21

Kriss X írta:Egy kis segítséget szeretnék kérni. Böngészőm szokott olyat csinálni, hogyha pl. van egy oldal, amiről mutat egy link egy másik oldalra, arra ha rányomok elkezd betölteni a másik oldal, de 2-3 másodperc múlva csak fehér képernyő látszódik és egy kis reklám van felül és hiába frissítem az oldalt, mindig ugyan az a 2-3 másodperc, aztán fehér képernyő reklámmal. Nem minden oldalnál van így csak egy párnál. Volt olyan is, hogy idáig működött rendesen a link, aztán pár nap után nem. Ez az oldalnak, vagy a böngészőnek a hibája? (az oldalt nem nevezném meg mert "túlzottan ingyenes")

Remélem nagyjából érthető, amit leírtam, de másképp nem bírtam kifejezni magam :$

Erre gondolsz?
http://adf.ly/1XarK8
Ott van a jobb felső sarokban, hogy skip.

Kérem az adminokat, hogy ne tekintsék cseles marketingnek, amit folytatok. Csupán szemléltetés céljából csináltam a linket. Nem akarom a fórum közösségét aljas módon kihasználva elérni a 100.000 megtekintést az 5 dollárért. Ha mégis összejön, a gtaplace-nek adományozom.
je

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 28. 11:20

dani.szentgali írta: Tényleg?? Én is így gondolom. :D Mondjuk még gondolkozok rajta, mert még van egy kis időm a végleges döntésig. :) Annyi kérdésem lenne még hozzád, hogy a te hasonló specifikációkkal rendelkező laptopod azért elvisz néhány játékot viszonylag tűrhető grafikai beállításokkal, élvezhető FPS számmal (anélkül persze, hogy a gép károsodna/bemondaná az unalmast)?? Köszi előre is a választ! :)
Hát, az a vicces, hogy amióta megvan a laptop - 2015 júliusa -, azóta egy játékot sem töltöttem rá. :D Azért nem, mert a laptopomon írom a regényemet, és addig, amíg nincs kész a regényem, addig nem is fogok tölteni rá játékot. Majd ha befejezem, akkor letöltöm rá mondjuk a San Andreast. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 28. 13:28

NikitaDragovich írta:
dani.szentgali írta: Tényleg?? Én is így gondolom. :D Mondjuk még gondolkozok rajta, mert még van egy kis időm a végleges döntésig. :) Annyi kérdésem lenne még hozzád, hogy a te hasonló specifikációkkal rendelkező laptopod azért elvisz néhány játékot viszonylag tűrhető grafikai beállításokkal, élvezhető FPS számmal (anélkül persze, hogy a gép károsodna/bemondaná az unalmast)?? Köszi előre is a választ! :)
Hát, az a vicces, hogy amióta megvan a laptop - 2015 júliusa -, azóta egy játékot sem töltöttem rá. :D Azért nem, mert a laptopomon írom a regényemet, és addig, amíg nincs kész a regényem, addig nem is fogok tölteni rá játékot. Majd ha befejezem, akkor letöltöm rá mondjuk a San Andreast. :D
Értem. Azért köszi a választ! :) Nézegettem pár videót, ezek alapján egész jól visz játékokat az általam kiszemelt Lenovo. Mondjuk amint mondtam, nem elsősorban gamerkedés céljából veszek új gépet, csak úgy vagyok vele, ha már itt a lehetőség, akkor kihasználnám és egy olyan gépet vennék, ami azért ha nem is gamer laptop, de legalább elvisz néhány játékot. :) Egyébként még megnézek néhány gépet, hátha találok egy kicsit jobbat nem sokkal nagyobb összegért.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 02. 28. 16:42

NikitaDragovich írta:
dani.szentgali írta: Tényleg?? Én is így gondolom. :D Mondjuk még gondolkozok rajta, mert még van egy kis időm a végleges döntésig. :) Annyi kérdésem lenne még hozzád, hogy a te hasonló specifikációkkal rendelkező laptopod azért elvisz néhány játékot viszonylag tűrhető grafikai beállításokkal, élvezhető FPS számmal (anélkül persze, hogy a gép károsodna/bemondaná az unalmast)?? Köszi előre is a választ! :)
Hát, az a vicces, hogy amióta megvan a laptop - 2015 júliusa -, azóta egy játékot sem töltöttem rá. :D Azért nem, mert a laptopomon írom a regényemet, és addig, amíg nincs kész a regényem, addig nem is fogok tölteni rá játékot. Majd ha befejezem, akkor letöltöm rá mondjuk a San Andreast. :D
Nem értem.
je

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 02. 28. 17:49

Thelostduck írta:
Kriss X írta:Egy kis segítséget szeretnék kérni. Böngészőm szokott olyat csinálni, hogyha pl. van egy oldal, amiről mutat egy link egy másik oldalra, arra ha rányomok elkezd betölteni a másik oldal, de 2-3 másodperc múlva csak fehér képernyő látszódik és egy kis reklám van felül és hiába frissítem az oldalt, mindig ugyan az a 2-3 másodperc, aztán fehér képernyő reklámmal. Nem minden oldalnál van így csak egy párnál. Volt olyan is, hogy idáig működött rendesen a link, aztán pár nap után nem. Ez az oldalnak, vagy a böngészőnek a hibája? (az oldalt nem nevezném meg mert "túlzottan ingyenes")

Remélem nagyjából érthető, amit leírtam, de másképp nem bírtam kifejezni magam :$

Erre gondolsz?
http://adf.ly/1XarK8
Ott van a jobb felső sarokban, hogy skip.

Kérem az adminokat, hogy ne tekintsék cseles marketingnek, amit folytatok. Csupán szemléltetés céljából csináltam a linket. Nem akarom a fórum közösségét aljas módon kihasználva elérni a 100.000 megtekintést az 5 dollárért. Ha mégis összejön, a gtaplace-nek adományozom.
Nem erre gondoltam, hanem van egy olyan oldal, ahol az új filmeket meg lehet nézni moziminőségben és ott rákattintok, hogy tovább a videóra és akkor történik az, amit leírtam.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 29. 15:31

Thelostduck: Mit nem értesz?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 02. 29. 16:11

NikitaDragovich írta:Thelostduck: Mit nem értesz?
Addig minden tiszta, hogy írod rajta a regényedet, (sok sikert hozzá btw) de miért van az, hogy nem tűröd meg a videojátékokat a laptopon a mű befejezéséig? Minden idődet lefoglalja a regény, és nem tudsz játszani Zavar az asztalon a San Andreas parancsikonja? Félsz, hogy letöltenél a játékkal együtt egy vírust, ami miatt kiszivárogna az írásod megjelenés előtt? Esetleg félsz, hogy elcsábítana a játék, és nem tudnál koncentrálni az Ifjú Róbert Bock és végzet templomára? (Csak találgatás. Fogalmam sincs, hogy mit írsz. Ha beletrafáltam, akkor pacsi.)
je

Válasz küldése