OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 23. 23:21

Kiscserko írta:Luszie: Igazad lenne, de én nem látok semmit. Mi ez?! Tán varázslat?! Kiscserko mágussal találkozhattok holnap is, itt, a fórumon :D Amúgy köszönöm, ezt az egyet mindig elrontom az angolban, hogy did után nem rakom múltba. Végül is szinte mindenkinek a története "unalmas", de szerintem önmagának jó, hogy visszaemlékszik, kicsit nosztalgiázik a kezdetekre, valamint némely ember története, s eddigi aktivitása másoknak is érdekes lehet, legalább is én szeretek ilyeneket olvasgatni szabad időmben(ami mostanában igen sok van, ezt szerintem észrevettétek, hogy sokkal többet jövök most fel). Na meg az adminoknak lehet még érdekes, hogy az emberek hogyan találnak ide leggyakrabban. Megegyezhetünk abban, hogy a Google-ön való keresés a legfőbb ok az oldal terjedésére.
TheGTAKING: Igen, a Chicago nekem tetszett, néha kicsit zavaros volt, de azokon kívül, amiket annak idején meg is írtam, minden tetszett benne.
És ebből jön Luszie-nak megint: Ez meg egy korábbi beszélgetésünkre egy példa, hogy igaz, tényleg nem minden történetnek kell ugyanolyannak lennie.
Örülök, hogy tetszett, bár szerintem a folytatása is tetszeni fog, mert kb. még lesz egy 20 küldetés, és utána átváltok a Chicago 2-re, ami már tényleg egy teljesen kidolgozott történet lesz :D, remélem, hogy tetszeni fog.
Egyébként, eredetileg a Chicago olyannak készült, mint ahogy Kriss írta a Big City Storiest, de az a sok kritika, amit még kb. 2 éve kaptam, az már elégé az agyamra ment, és abbahagytam, aztán mikor csillapultak a kedélyek, visszatértem és elkezdtem újra írni, és ekkor már többeknek tetszett, mert akkor sokat fejlődtem és Nox is rengeteget segített :)
Amúgy, nekem a Big City Stories nagyon tetszik, mert hát a Chicago is olyan volt elsőnek, szóval szeretem az efféle írásmódot, bár a párbeszédes is nagyon jó :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2013. 01. 24. 14:37

Gtaking Hogy állsz az oldaladdal?
A szavazás úgy szól hogy bemutasd e az ùjat.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 24. 14:51

GTAfan írta:Gtaking Hogy állsz az oldaladdal?
A szavazás úgy szól hogy bemutasd e az ùjat.
Az egy nagyon régi oldal, és sajnos tönkre ment :(, de erről majd beszélek PÜ-ben.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 01. 27. 17:26

Luszie írta:Ezt tényleg mondják "to"-val is? mert így bazi hülyén hangzik. Én tuti "in"-t raktam volna bele. Úgy láttam mindkettő helyes.
Nekem is tetszik a kép. :) Szép munka!
A "Welcome to" helyes, úgy tudom, az használatosabb, én többnyire ezt látom. Figyeld meg a GTA-kban. :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 28. 14:00

FIGYELEM! Nagyon fontos lenne nekem!! Ha valaki tudna nekem segíteni megköszönném! Az 576.hu-ról szeretném meg rendelni a GTA SA-t PS2-re. Nem igazán vagyok otthon az ilyen rendelésekben,mert neten nem rendeltem még nagyon. Szóval azt szeretném megtudni,hogy a játéknak van e kiszállítási költsége vagy ingyenes? Ha van szállítási díj,akkor mennyibe kerül? A honlapon nem tudom,hogy hol lehet ezt megnézni,úgyhogy aki jártas a neten való rendelésbe,az kérem segítsen! Előre is köszönöm!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 28. 14:37

Stan98 írta:FIGYELEM! Nagyon fontos lenne nekem!! Ha valaki tudna nekem segíteni megköszönném! Az 576.hu-ról szeretném meg rendelni a GTA SA-t PS2-re. Nem igazán vagyok otthon az ilyen rendelésekben,mert neten nem rendeltem még nagyon. Szóval azt szeretném megtudni,hogy a játéknak van e kiszállítási költsége vagy ingyenes? Ha van szállítási díj,akkor mennyibe kerül? A honlapon nem tudom,hogy hol lehet ezt megnézni,úgyhogy aki jártas a neten való rendelésbe,az kérem segítsen! Előre is köszönöm!
Szia! Én nem az 576-ról szoktam rendelni, mert mikor utoljára onnan akartam hozatni, drágának minősítettem a szállítást. Innen szoktam rendelni, mert itt mindössze 1500 ft a szállítási. De ez egységes, szóval érdemes többet rendelni egyszerre. És átvételkor kell fizetni. Ha ügyesen adod le a rendelést, másnapra kihozzák, akár esik, akár fúj. Ha érdekel még valami, priviben részletezem. :) De ha kötöd az ebet a karóhoz, megnézem neked az 576-ot is vagy más helyeket. :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 28. 15:20

Köszönöm Hessa hogy megmutattad az oldalt. Ahogy látom innen sokkal érdemesebb mint az 576-ról,mert így akkor az egész össz-vissz csak 5590 Ft-t lenne és az 576-on a GTA SA már magában 5000 Ft. De azért a biztonság kedvéért kérlek (ha lesz időd) nézz utána,hogy mennyi a kiszállítási díj az 576-on. Ha már több mint 1000 Ft akkor nem is gondolkodom és megrendelem a supergamerről. Eddig a supergamer mellett döntök de jó ha tudom azt hogy mennyi az 576-on! Köszi a tippet :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 28. 15:38

Általában 990ft a szállítási költség!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 28. 15:39

Köszi :) Amúgy Rockstar69! Te szerinted melyikről lenne érdemesebb? Én a supergamer mellett lennék

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 28. 16:59

Meglestem. Pontosan 1050 Ft. Még nem rendeltem tőlük, de nekem bőven elég, ha a szokott helyemről intézem. Ott nincs kekeckedés semmi miatt. De döntsd el, mert a te pénzed. XD

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 28. 17:55

Már biztos! A supergamer-ről rendelem! Amúgy most akkor ez úgy van,hogy megrendelem pl holnap és szerdán meg vana játék? :) Amúgy csak annyi dolgom,hogy fel hívom őket,és mondom a címet,nem?? Vagy hogy működik a rendelés xD ? Hessa te hogyan szoktad?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 28. 18:27

Visali: Igen, jól tudod, valóban "Welcome to" nyelvtanilag a helyes, de ez megint egy olyan dolog, ami miatt két angol nyelvet különböztetünk meg egymástól: az amerikait és a britet. A britek általában finomabbak, többet használják a hagyományos, eredeti formájukban a kifejezéseket, míg az amcsik szeretnek szlengesebben, lazábban beszélni. Az, hogy melyik forma a használatosabb, az megint attól függ, hogy brit vagy amerikai angolt használunk. Nekünk talán brit angolt kellene gyakrabban használni, hisz ők a közelebbi szomszédaink, és a magyar iskolák nagy részében is a brit angolt tanítják jobban. Persze lehet amcsi szlenggel is beszélni ( "Chill out!" "Cool!" "I'm good", etc.), de ezt inkább USA-ban szokták használni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 28. 18:32

Mellesleg, már a brit angol is kezd elszlengesedni. Ugyanúgy gyorsulnak a beszédek, rövidülnek a szavak, és a régi jó formák kezdik elveszíteni a jelentőségüket.
A jövő nyelve nem a brit angol lesz, hanem az amerikai, ugyanúgy, ahogy a brit hagyománytisztelet is visszaszorul, legalább annyira, mint az ír, vagy a skót nyelvek. hamarosan talán a brit angol beolvad az amerikaiba?
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 28. 18:38

Stan98 írta:Már biztos! A supergamer-ről rendelem! Amúgy most akkor ez úgy van,hogy megrendelem pl holnap és szerdán meg vana játék? :) Amúgy csak annyi dolgom,hogy fel hívom őket,és mondom a címet,nem?? Vagy hogy működik a rendelés xD ? Hessa te hogyan szoktad?
Egyszerű. Felmész az oldalra, kiválasztod a játékot, amit szeretnél. Kosárba rakod. Az kivág egy oldalra, ahonnan folytathatod a vásárlást vagy a kifizetésre kattintva jöhet a bejelentkezés vagy regisztráció. Aztán megadod a címed, egy telefonszámot, leellenőrzöd, mit vettél és go. E-mail-ben még leOKÉzod, aztán már csak várnod kell. Általában délelőtt rendelem meg, mert akkor másnap 8 óra előtt kihozzák. Ha neked az korai, írd oda megjegyzésbe, hogy hány órára érjenek ki hozzád... :) De általában felhívnak előtte. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 28. 18:45

NoxiusEnterprise: Ott a pont! Ez meg a másik fele a dolognak!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése