[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 21:47

Igaz. Bocsesz!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 12. 06. 21:49

Luszie írta:
Mr.Vercetti írta: az még hagyján,de engem a küldetés után, amelyikben meghalt az esküvőn, még fel is hívott,valami olyasmivel,hogy "azt hitted meghaltam,mi?" valószínűleg magdi anyus szindrómája van

Micsoda???? Azt hittem ez csak nálam volt!! Nagyon hát borzogató volt :D
De az nem a küldetés után volt, hanem a storymód kiakasztása után. Legalábbis nekem kb a sztori mód végig vitele után kb 1 héttel hívott, egy szerdai napon (mert akkor lehetett vele randizni) és akkor szólt hogy "azt hitted meghaltam mi?" Hát durva volt... :D
engem meg kb. 3 nappal az esküvős küldetés után kísértett :lol: ez akkor valami meglepetés horror volt a játékban :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 06. 22:38

Látom,nem én vagyok az egyedüli a Kate-s dologban.Engem is hívott,miután meghalt,aztán visszahívtam,hogy randizzunk,hátha,de nem vette fel,ezért maradtak a kurvák XD.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 22:46

Tökmindegy, hogy megmarad vagy sem, vele soha nem lesz mennyország érzeted. Ennyit Kate-ről, és a forró ejszakákról. XD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 06. 22:52

bodom26:XD.Amúgy szerintem a GTAIVes csajok tök csúnyák voltak.A sztori alatt megismert két hölgy számomra nagyon unalmasan csúnyák voltak,vagyis Michel unalmasan csúnya,Kate meg őrülten csúnya volt.Az internetkávézós csajok közül még volt egy-kettő,akikre rá lehetett mondani, úgy ahogy szépek voltak kicsit,de ők sem voltak olyan jók.Szóval nem csodálom,hogy ezt a komolyabb barátnőzést kivették a játékból,mert nem voltak olyan jók a csajok.Bár a kiruccanás a barátokkal,egy piálás vagy kajálás,egy bowling vagy darts parti,vagy akár egy közös sztripklubozás,azért ezek hiányozni fognak az 5ből,őszintén meg kell mondjam.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 07. 00:35

Lehet majd ugyanúgy haverozni, csak a csajozást vitték ki. Például említették, hogy Michaellel felhívhatjuk Franklint, hogy jöjjön teniszezni, vagy kiruccanhatunk valahova fiunkkal. Szóval lesznek ilyen lehetőségek, de lesz egy nagy különbség. Nem fog egy részeg, dagadt szerencsejáték függő ember kétpercenként bowlingozni hívni.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 07. 08:05

Hát igen, Kate-re a legmegfelelőbb jelző az, hogy banya. Tipikus banya feje van. Kinézett vagy 48-nak, és talán ő a legprűdebb nő a világon. Volt egy ízlése Niko-nak meg kell hagyni! :lol: 10/1
A többi csaj még hagyján.Az Interneten volt vagy két három ribi, aki egészen jól nézett ki. Hát persze, hogy nem lehetett velük randizni!

Kiscserko: "kiruccanhatunk valahova fiunkkal" Melyik R* játékban volt még ez?! :D
A RDR-ben is nagyon tetszett, hogy lehetett a családdal foglalkozni! Nagyon jó volt elmenni vadászni a kölökkel, még akkor is, hogy azok csak küldetések voltak. :)
Erre mit csinál a R*?! Kiírtja az egész családot! És ezzel elkúrják a játékélményemet! -.-

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 07. 08:25

bodom26: Szerintem meg pont, hogy hatalmasat dobott az RDR-en a befejezés
dani.szentgali írta:bodom26:Szóval nem csodálom,hogy ezt a komolyabb barátnőzést kivették a játékból,mert nem voltak olyan jók a csajok.Bár a kiruccanás a barátokkal,egy piálás vagy kajálás,egy bowling vagy darts parti,vagy akár egy közös sztripklubozás,azért ezek hiányozni fognak az 5ből,őszintén meg kell mondjam.
Tudtommal a barátokkal való szórakozás megfog maradni a V-ben. Rossz is lenne, ha kivennék, mert a IV-ben az volt az egyik legjobb dolog.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 07. 08:34

Igen ezt sokan mondták már nekem. A sztori az tényleg hatalmas volt!
Csak én szeretek a sztori után is játszani hülyülni, sőt, nagyon szetetek.
Úgy, mint a GTA-nál.
De a RDR-nél ez nem kivitelezhető. Legalábbis számomra. Már írtam a RDR topic-ba, hogy ezzel lehet csak én vagyok így, az egész világon.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 07. 10:13

Cseszneki írta:Tudtommal a barátokkal való szórakozás megfog maradni a V-ben. Rossz is lenne, ha kivennék, mert a IV-ben az volt az egyik legjobb dolog.
Igen meg fog maradni... Talán jobb is, mondjuk én nagyon unalmasnak tartottam. Remélem nem lesz olyan monoton mint eddig volt. A 100% miatt megcsináltam, de amúgy majdem végiguntam magam rajta...
Ebből azért számítani (szeretnék) valami újításra, valami komplexebb/kiszámíthatalanabb dologra. Ne legyen minden tali ugyanolyan, mert monoton.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 12. 07. 14:03-kor.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 07. 10:40

bodom26 írta:A trailerben Franklin-nek, kije volt az a feka csaj?
Hát remélem nem, mert az alapján amit láttam belőle már most ellenszenves. Rosszul vagyok az ilyen bantuhangú rusnya néger nőktől. Remélem valami lényegtelen szereplő lesz és pár küldetés után meg is hal.
Luszie írta:Talán jobb is, mondjuk én nagyon unalmasnak tartottam. Remélem nem lesz olyan monoton mint eddig volt. A 100% miatt megcsináltam, de amúgy majdem végiguntam magam rajta...
Én viszont nagyon élveztem Dwayne és Kate kivételével mindet. Főleg a beszélgetések miatt

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 07. 10:59

Lehet a testvére, mondjuk a nővére. Akkor viszont lehet, hogy adódnak majd gondok. Úgy, mint Roman esetében. Vele is csak a baj volt. Állandóan bajba került, de nekem ez volt a jó! :D

Nem bánom, hogy lezajlott a VC 10. évfordulójának a "megünneplése." Így már lehet jövőhéten lesz valami új információ az V-ről.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 07. 11:02

Ja tényleg,el is felejtettem,hogy az 5ben is lehet majd bulizni a haverokkal! :D Kösz srácok,hogy szóltatok,mert már el is felejtettem! :$
Ja,jó lenne,ha a következő hetekben megint kapnánk némi hírmorzsát.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 07. 14:32

Arra leszek kíváncsi, hogy Michael milyen különböző tevékenységeket csinálhat majd a nejével azon kívül, hogy ordít hozzá, veszekszik vele, és viszont. Vagy Franklin csajával, ha az a feka nő a barátnője. Trevor és a nők, az tiszta sor.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 07. 16:02

Cseszneki írta:Én viszont nagyon élveztem Dwayne és Kate kivételével mindet. Főleg a beszélgetések miatt
Szerintem gyakran ismétlődnek. Szóval nem volt bennük sok izgalom. Kate-nél még esetleg... De Dwayne... mikor először olvassa az ember akkor egyébként felettébb érdekes, akkor meg is tetszett Dwayne jelleme, miszerint ő nem akar rosszfiú lenni, és hogy kisiklott az élete, de már nem nagyon tud mit tenni, stb-stb..azért Dwayne-ből nem néztem volna ki ezt.. :)


Franklinnek nem hiszem hogy lesz csaja, mert alapból a csajozás funkciót is kiveszik a játékból így szerintem nincs értelme barátnőt még sztori szinten sem beépíteni, mert akkor már magától értetődne hogy csajozás funkciót is be kellene rakni hozzá.

Lezárt