[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 18. 01:29

Egyet kell értenem. Most az MP3 DLC miatt nem fognak írni, de ha van egy csepp üzleti érzékük, még a GTA IV event előtt dobnak némi morzsát nekünk. Ugyanis azzal megdobják a hangulatot, ami jót tesz az eventnek is. Tehát 22.-e és 25.-e között bedobhatnának valamit. :D De ez persze csak spekuláció. Viszont nagyon jó lenne. :D Meg azért jobban is nézne ki, mint a február 23.-i event időpont. :S

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2013. 01. 18. 07:59

Van egy olyan érzésem, hogy a játék április 29.-én fog megjelenni a GTA IV megjelenésének évfordulóján ami esetünkben egy hétfői nap lesz.. Nem akarok összefüggéseket gyártani de vicces lenne mert pont V év köz lenne a két megjelenés között :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 18. 11:36

dabidas:A R*ra nem jellemzőek az évfordulók,ők nem szoktak évfordulókra semmit sem csinálni.Egy teljesen átlagos napon is megjelenhet,mert hiába lenne vicces a két nagy epizód között pont 5 év,a R* nem csinál ilyen évfordulókra semmilyen eseményt.
Kiscserko:Én is egyetértek veled,most,hogy megint itt van egy MP3 DLC,tuti nem fognak GTAVös infókat kidobni,mert GTAV infók mellett tényleg mindenki szarna az MP3ra.Mondjuk az MP3nak már majdhogynem mindegy lenne,nagyon hamar elkezdett hanyatlani,ez is mutatja,hogy a GTA a R* igazi erőssége/fejőtehene.
Szerintem is úgy lesz,hogy most egy darabig nem kapunk infót,de sokkal kevesebbet kell majd várni,mint amennyit anno amikor az első TRAILER és az első (nyári helikopteres) screenshotok közötti óriási infószünetben kellett,hisz most már közel vagyunk a megjelenéshez.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 18. 12:11

MP3 hanyatlik? XD Voltál fenn mostanság? Többen vagyunk, mint valaha... :P A hanyatlás majd akkor indul meg igazából, ha már kijött a GTA V. Addig tuti gurul a szekér. Főképp, hogy a R* ad majd némi motivációt. :P

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 18. 12:32

dani.szentgali írta:dabidas:A R*ra nem jellemzőek az évfordulók,ők nem szoktak évfordulókra semmit sem csinálni.Egy teljesen átlagos napon is megjelenhet,mert hiába lenne vicces a két nagy epizód között pont 5 év,a R* nem csinál ilyen évfordulókra semmilyen eseményt.
Kiscserko:Én is egyetértek veled,most,hogy megint itt van egy MP3 DLC,tuti nem fognak GTAVös infókat kidobni,mert GTAV infók mellett tényleg mindenki szarna az MP3ra.Mondjuk az MP3nak már majdhogynem mindegy lenne,nagyon hamar elkezdett hanyatlani,ez is mutatja,hogy a GTA a R* igazi erőssége/fejőtehene.
Szerintem is úgy lesz,hogy most egy darabig nem kapunk infót,de sokkal kevesebbet kell majd várni,mint amennyit anno amikor az első TRAILER és az első (nyári helikopteres) screenshotok közötti óriási infószünetben kellett,hisz most már közel vagyunk a megjelenéshez.
GTA III 10-Year Anniversary Edition, GTA Vice City 10-Year Anniversary Edition!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 01. 18. 14:38

dabidas írta:Van egy olyan érzésem, hogy a játék április 29.-én fog megjelenni a GTA IV megjelenésének évfordulóján ami esetünkben egy hétfői nap lesz.. Nem akarok összefüggéseket gyártani de vicces lenne mert pont V év köz lenne a két megjelenés között :)
Nem valószínű, a GTA IV megjelenése worldwide volt, és emlékszem,h ogy valamikor egy interjúban elmondták, hogy nem feltétlenül éri meg egy ilyen megjelenést elintézni. Amerikában a videojátékok rendszerint kedden jelennek meg, (ritkán hétfőn), és pénteken Európában. Ritka esetben közelebb hozzák az európai megjelenést szerdára.
Kiscserko írta:...Szóval james jönni fog nemsokára a reklámozás, nekünk meg csak egy dolgunk van, várni és figyelni a híreket. Szerintem az MP3 DLC után pár nappal lesz, hogy addig ne vonja el a figyelmet. Kijönne a borító, akkor mindenki sz@rna a DLC-re.
Az elmúlt időszakban összehangolták a GTA V és a Max Payne 3 marketingjét, nem zárja ki egyik a másikát, olvasd vissza a híreket.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 18. 15:10

Rockstar69 írta:
GTA III 10-Year Anniversary Edition, GTA Vice City 10-Year Anniversary Edition!
Szerintem ő nem ilyen jellegű évfordulókra gondolt, hanem napra pontos évfordulókra.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 01. 18. 15:39

Az a ház,amiben Franklin a csajával/húgával/mindkettő beszélget 0:48-nál,az vajon az a ház,amelyik az 1. trailerben van amikor Michael mondja,hogy: "So,I bought a big house"? Ha Franklin ilyen házban lakik,akkor nem is biztos,hogy egy gettóban élő bandázós főhősről van szó :D bár ő pont hogy ki akar kerülni ebből a bandázós életből

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 18. 15:48

Lehet olyan házra/közegbe vágyik, ahol Mickey van. Lehet Franklin Mickey-hez viszonyít, vagyis ahol ő él az már neki getto. :D Telhetetlen egy ember!

"csajával/húgával/mindkettő" XDDD

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 18. 18:29

Igen néztem, amikor naponta váltották egymást a hírek GTA/MP téren. Szerintem azért a DLC előtt nem fognak kiadni semmit. A borítót az utána való napokra gondolom, így lehet, hogy az egyik nem zárja ki a másikat, de így mindkettőre mindenki figyelne. Azért egy GTA hírtől úgy bezsonganak néha az emberek, hogy utána nem érdekelné őket egy Max Payne. És még valószínűbb Hessa spekulációja, hogy a DLC és az Event között jön ki. Akár az is előfordulhat, hogy a borító utáni hirtelen megugrott oldallátogatói észreveszik az Eventet, így többen tudnak majd róla, és egy kis GTA nosztalgiázásra is vágyhatnak az infó után. Én 100%, hogy a DLC és az Event közt adnám ki.

És egy másik kérdés: Az a GTAV multi tanácskozásos e-mail címre még meddig lehet küldeni, és mi a pontos e-mail cím?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 18. 19:16

Luszie:Igen, Rockstar69 valóban félreértett,én úgy értettem,hogy napra pontos dátumokra nem szoktak csinálni semmit.Meg úgy is,hogy 10 éves évfordulókra szoktak csak ilyesmiket csinálni,5 évesekre nem.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 18. 20:44

Brit fogadóirodákban 50x-es szorzó van áprili 29-re, úgyhogy szerintem nem akkor jön. :D De viccet félre, szerintem május lesz a GTA-s hónap.

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 01. 18. 20:54

Szerintem március :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 18. 21:16

Én májusra gondolnék, 10en valahanyadikán.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 19. 12:07

Szerintem is májusban vagy minél később fog majd valamikor megjelenni,hisz a R*nak a minőség mellett már a lassúság és a (minél jobb eredmény elérésének érdekében lévő) időhúzások is a névjegyükké váltak.

Lezárt