[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 14. 10:33

Én úgy tudom hogy nem egyszer voltak már. Idén viszont nem mennek majd.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 14. 11:00

A R* kint szokott lenni az E3-makon, de a GTAIV kivételével mindig csak nézelődtek, nem mutattak be semmit. Viszont ha az E3-mon nem is fognak mutatni semmit, biztosan lesz rá valami kontrájuk, ahogyan a hirtelen jött képekkel is rákontráztak a Battlefield 4-re. Azt nem tudom, hogy idén mennek-e, de engem csak akkor érdekel, hogy mennek-e vagy sem, ha mutatnak/mondanak valamit a GTAV-ről.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 14. 15:49

Nosza mit találtam! :D
http://trollfesz.cc/fun/148413

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 14. 15:56

Ilyet már én is akartam! Történetet írni róla minimum.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 04. 14. 16:05

Luszie írta:Nosza mit találtam! :D
http://trollfesz.cc/fun/148413
Ez nagyon nagy , de remélem ilyen GTA sose lesz :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 04. 14. 16:21

Mike1 írta:
Luszie írta:Nosza mit találtam! :D
http://trollfesz.cc/fun/148413
Ez nagyon nagy , de remélem ilyen GTA sose lesz :)
Hááát... Mondjuk több fantázia lenne benne, mint ilyen Los Angeles-es sablonvárosba tenni a GTA V-öt, New York (Liberty City) után Los Angeles a legtöbbször feldolgozott város, már végtelenül unalmasak... :roll: Bár ilyen Vatikános GTA biztos nem lesz :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 14. 16:32

A GTA-k terén Miami(Vice City) a legtöbbször feldolgozott város NY(Liberty City) után.:)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 14. 16:56

Szerintem ő nem a GTA-k terén gondolta, hanem úgy mindent összevetve (filmek, sorozatok, játékok). Nekem amúgy semmi bajom sincs se NY-al, se LA-vel. Kifejezetten örülök, hogy az összes GTA város közül pont LS-ba jövünk vissza, mert bár nem igazán szerettem a SA-t, de LA-t nagyon bírom, kíváncsi vagyok, mit sikerült a városból kihozniuk.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 14. 17:16

Tudom, hogy nem arra gondolt, csak gondoltam leírom, hogy mindenki tudja! :D
Én imádom L.A.-t, alig bírom már kivárni, Szeptember 17. de messze vagy.:)

UPDATE: Elkészítettem a GTAV borítóját GTAIV: THE COMPLETE EDITION stílusában.
http://www.kephost.com/images4/2013/4/1 ... jjplvb.jpg
Remélem tetszik! :D

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 04. 14. 17:34

Hát az ilyen stories-ok nem nagyon számítanak, mert azzal nem kapunk új pályát, csak egy "Episodes from Vice City"-t. Miami-t ritkán dolgozzák fel mindent összevetve. LA és NYC a kedvenc városaim voltak nekem is, de már nagyon unom, hogy mindig itt játszódnak a filmek/játékok stb...

Ha már a complete edition-nél tartunk, arra azért kíváncsi leszek, milyen lesz a GTA V DLC-je, merem remélni, hogy minimum egy Episodes from Liberty City szintű DLC-t kiadnak hozzá, és azt is, hogy abba (azokba) már csak egy főhős lesz, mert aztán már egy városnyi ember lesz főhősökből.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 14. 17:45

Én arra tudnék gondolni, hogy a DLC -k keretein belül valamely főhős egyedül szerepelhetne még egyszer. Tehát mondjuk Franklin egyedül egy DLC -ben. De persze lehetne egy viszonylag hosszú játék is, egy főhőssel.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 04. 14. 18:08

Engem igazából eddig nem zavart, ha ugyanazt a várost kaptuk egy új részben, mint korábban. Legalább már képben voltam, hogy mi merre van. Persze nem azt akarom mondani, hogy nem jó a megújulás, mikor centiről-centire fedezi fel az ember a várost, de nálam nem alapfeltétel. Nem is tudom, hogy gondolkodik-e egyáltalán a Rockstar abban, hogy kilépjen ebből a három városból, ami már a GTA 1 óta elkíséri a sorozatot. Szerintem nem nagyon. Már eddig is azt gondoltam és tartom is hozzá magamat, hogy véleményem szerint a V után jönni fog egy vagy két EfLC szintű kiegészítő, amikben San Andreas másik két városában garázdálkodhatunk. Illetve gondolom jönni fog egy V szintű új rész Ps Vita-ra, mert az ugye kötelező.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 14. 18:43

Mr.Vercetti írta: Hááát... Mondjuk több fantázia lenne benne, mint ilyen Los Angeles-es sablonvárosba tenni a GTA V-öt, New York (Liberty City) után Los Angeles a legtöbbször feldolgozott város, már végtelenül unalmasak...
Szerintem pont ezért mert "sablonos" pont ezért jó. Amúgy én nem tartom unalmasnak. Ha "lejárt lemez"-nek tartaná a R* is, akkor nyílván lecuppant volna ezekről a városokról, de mint tudjuk nem így történt. Ezek a városok örökzöldek, azért játszódik itt annyi meg annyi játék. Nem pedig Kukutyinban játszódik, amit a kutya sem ismer, hanem ugye LA-ban, NY-ban, Miami-ban, amikről minden embereknek vannak asszociációi, mert igen híres nagyvárosoknak számítanak. Ellenben egy noname város az teljesen más. Főleg ha azt is nézzük, hogy létező, híresebb városnál van viszonyítási alap is, hogy "jéé, a Empire State Building tényleg így néz ki a valóságban is" meg nem tudom én. Oké, Kukutyin épületeivel és "híres" helyeivel is el lehetne ezt végezni, de azért más.
Vatikános GTA-t meg nem akarok, és ne is legyen. A két dolog nem összeegyeztethető számomra, még akkor sem, ha tudjuk hogy az egyház sem az aminek látszik, de ebbe most ne menjünk bele.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 04. 15. 12:49

Internet szerte az a pletyka kering, hogy egy bizonyos Jeff Wincott nevezetű egyén is szerepelni fog a GTA V-ben, aki egy Casey nevű figurát alakít majd. Őszintén szólva én nem ismerem ezt az embert, de mindenhol azt írják, hogy elég jó színész és ért a harcművészetekhez, szóval lehet, hogy valami ilyen témában formálja meg Casey-t (vagy legalább is a hangját kölcsönzi neki).

Az IMDB-n meg lehet nézni az adatlapját, illetve állítólag Twitteren is rákérdeztek és megerősítette a dolgot.
http://www.imdb.com/name/nm0934637/?ref_=fn_al_nm_1

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 15. 15:26

Igen, ezt mintha már valaki megosztotta volna az egyik hírnél kommentben, vagy maga a hír volt ez, pontosan nem emlékszem már, de arra emlékszem, hogy valaki már mondott/megosztott valamit erről a Jeff Wincott-ról meg a GTAV béli lehetséges szerepléséről. Ám azt, hogy valami Casey nevű szereplőnek fogja kölcsönözni a hangját (egyéb tulajdonságait?), azt most hallom először. Mint ahogy korábban is írtam, remélem jó munkát végez majd. :)

Lezárt