GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 11. 18:28

Akkor vajon a VineWood-i bank kirablásával kapjuk meg a Casco-t meg az új motorokat?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 11. 20:23

Most, hogy kipróbáltam majdnem az összes újítását a frissítésnek, leírnám véleményemet.
Az első dolog ami már idegesítő, hogy még mindig nem lehet felmenni. Elég gáz, hogy már majdnem két nap telt el, és még mindig kétszer-háromszor kell próbálkoznom, hogy elindítsak bármilyen játékmódot vagy hogy egyáltalán felmenjek az Online-ra! Aztán, ha sikerült felküszködni magamat, akkor pedig az zavar meg, hogy percenkét tíz meghívást kapunk a rablásokhoz. Persze, mindenki akar játékosokat toborozni, de akkor kérdem én: miért jó, hogy miután elkezdtük a küldetést, egyből kilép valaki, és az egész brigád bukja az egészet, és még újból sem lehet kezdeni a missziót?! Ezért kéne valamelyik hétvégén összeállni, és megcsinálni annyi rablást, amennyit csak tudunk. Na, akkor most magukról a heistekről. Kínkeservesen sokáig tart, míg előkészítjük magát a rablást, és mire már csinálhatnánk a finálét elmegy a kedvem tőle, vagy a kitartásom, mert tízpercenként ledob a szerverről. A pénz is kevés. Sokkal jobban megéri, ha megcsinálok 4-5 jól fizető küldetést. Ugyanannyi pénz, egyedül is lehet (a legtöbbet) és még időt is spórolok, ha nem bénázok.
Összefoglalva, nem sikerült olyan jól ez az update, mint amennyire vártam, sok az átgondolatlanság a dolgokban, és van még mit javítania a Rockstar-nak.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 11. 20:57

A Caso a második, börtönös rablás után lesz elérhető.

Hát amilyen kellemesen csalódtam az első heistnél, utána annyira felbaszott a többi. Az első heist még jó volt, mert nem volt túl ragozva és két embernek kell megcsinálni és nem is volt túl nehéz. A börtönös küldibe belepróbáltam párszor, de vagy meghalt valaki, vagy kilépett. Elég szar ez így. Elég nehéz 4 ember szabadidejét összehangolni. Idegenekkel meg felejtős... Kilépnek, balafaszkodnak stb.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 11. 21:05

Amugy amikor a heistek előtt kiválasztjuk a ruhánkat, akkor csak azokat használhatjuk, amelyeket megvettük?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 11. 21:16

Nem. Sőt, utána nem tarthatod meg a ruhákat, mert "bizonyíték".

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2015. 03. 11. 21:55

Az gáz, ha az első rablás végén a helikorper nem tud felvenni, mert nincs rajta az a kis mágnes cucc ?! :D xD Btw., 2 és fél óra alatt nem tudtuk megcsinálni a heistet a sok kifagyás, bugolás meg minden szar miatt..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára asd14asd 2015. 03. 12. 00:33-kor.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 11. 22:50

Na, ma kipróbáltam a rablásokat. Megcsináltam az első két előkészületi missziót, de a Fleeca rablást már nem tudtam ez a bugos szar rendszer miatt! -.- Beinvitáltam egy játékost, és miután elfogadta, rámentem, hogy kezdjük el ketten a küldetést, erre a végtelenségig töltött az a szar, és elbasztam mindent. :( Nem töltött be már vagy 10 perce, ezért kiléptem. Ugye még holnap meg tudom csinálni a Fleeca rablást, attól függetlenül, hogy kiléptem, mert nem töltött be? Nagyon meg szeretném csinálni, mert rohadt jó! :D Nagyon tetszik nekem ez a frissítés! Remélem, holnap fogok tudni játszani Arminhóval, Stannal és UnNarratorral, meg a többiekkel. Sajnos ma elhúztam az időt, mert a legelső mentésemben (C opció) megvettem a DLC-s autókat és fegyvereket, mert majdnem egy éve nem játszottam az első végigjátszásomban, és sok DLC-s cucc nem volt meg. Aztán újrakezdtem harmadszorra a GTA V-öt, hogy majd legyen egy olyan mentésem is, ahol a B opciót választottam. Abban csak az első két küldit csináltam meg, utána pedig elkezdtem a rablásokat Online-ban. :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 03. 12. 10:21

Tipp: Ha nem akar betölteni valamit a GTA Online, húzd ki a net kábelt/kapcsold le a netet. Akkor elvileg nem szankcionál a rendszer, és gyorsabb visszalépni, mintha a konzolt kapcsolnád ki/be, vagy újraindítanád az egész játékot.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 12. 14:28

Nem lesz egy részletes cikk, az újdonságokról?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 12. 15:45

Lehet, hogy hamarosan lesz egy, csak fel kéne fedezni az újdonságokat.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 12. 18:17

Az nem ma lesz. Még mindig nem lehet felmenni az Onlne-ra, csak harmadik-negyedik próbálkozásra. Ha meg végre el is indítok egy Heist-ot, akkor meg valamelyik idióta játékos kilép. Ezért kellene megcsinálni közösen a rablásokat.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 03. 12. 20:06

Szerintem is, hétvégén csinálhatnánk egy GPEC Heist event-t.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 12. 20:41

Szörnyű ez az állapot. Egyszerűen nem lehet elkezdeni egyetlen küldetést sem. Másfél óráig próbálkoztunk a srácokkal, de vagy lefagyott vagy bebugolt vagy egyszerűen csak ledobott a netről. Undorító! Ne próbáljátok ki!

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 03. 12. 20:43

Én azért adnék még egy utolsó (nagyon utolsó) lehetőségét. Szerintem hétvégére már jobb lesz a helyzet, bár igaz, hogy ez az állapot tarthatatlan. A Rockstar elméletileg egy vérprofi cég majd 20 éves tapasztalattal,ezzel ellentétben úgy viselkednek mint egy amatőr indie fejlesztőcsapat (megjegyzem nem először).

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 12. 21:06

Persze, mindenképpen kap majd újabb lehetőséget az Online. Már holnap is. Viszont meg kellene szervezni akkor, hogy mikor játszunk. Én a szombat késő délutánt, vagyis az 5-6 órát javaslom. Én előbb fel fogok menni, hogy lássam, érdemes-e megpróbálni. Még azt kérdezném, hogy ki jön, és mikor jó neki. Esetleg megadhatnánk a PSN ID-nket is. Az enyém: LakatosArmin. Szombat délután/este és vasárnap délelőtt ráérek.

Válasz küldése