GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 04. 05. 18:56

Franklin írta:
VoorstedelijkeViking írta:Ne csináljátok már ezt, van ennek is egy határa. Hülye vadászat...
Valamit megkérdeztem, azért van a fórum. Nem igaz már it sem lehet kérdezni. :|
Nem ez a baj, olvasd a kérdésed utáni válaszokat és keresd az értelmüket. :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 04. 05. 19:38

WTF? Most ezért offoltatok tele két oldalt? o.O Szerintem meg csak vicces volt, ennyi.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 05. 20:10

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de vagány volna, hogyha kapnák még 1-2 heistet
Pl: Martin-tól, hogy raboljuk ki a Vangelico-t
Vagy Lestertől, hogy a Paleto Bay-i bankot pakoljuk ki.
De persze cseppett se ugy mint sztoriban.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 04. 05. 20:34

Ezekre nem sok esély van. Egyrészt nem lenne logikus kétszer egymás után kirámolni egy helyet, másrészt az Online épp a sztori előtt játszódik. Ha kirabolhatnánk ezeket a helyeket, mi maradna a Story Mode-ban? :)

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 04. 05. 21:04

Davekoma írta:
Franklin írta:
VoorstedelijkeViking írta:Ne csináljátok már ezt, van ennek is egy határa. Hülye vadászat...
Valamit megkérdeztem, azért van a fórum. Nem igaz már it sem lehet kérdezni. :|
Nem ez a baj, olvasd a kérdésed utáni válaszokat és keresd az értelmüket. :D
Ja már látom, bocsi. :D
Jó lenne ha több Heist lenne, mert ez az 5db nem sok minden. Persze élvezetes nem azzal van a baj. :$

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 06. 07:08

Visali írta:Ezekre nem sok esély van. Egyrészt nem lenne logikus kétszer egymás után kirámolni egy helyet, másrészt az Online épp a sztori előtt játszódik. Ha kirabolhatnánk ezeket a helyeket, mi maradna a Story Mode-ban? :)
Jólvan, de én azért elfogadnák egy olyat, hogy Martin beront a házamba, s aztán elkezd nagy idegességel magyarázni, s felvázolni a tervet a táblámra :D

Avatar
vunit12
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 19:59

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: vunit12 » 2015. 04. 06. 14:40

Srácok!
Ha egy házamat(6 jármű-férőhelyes) egy sima garázsra(10 férőhelyes) akarom cserélni,akkor a benne lévő autók is áttevődnek, vagy azok eltűnnek?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 04. 06. 14:52

Megmaradnak.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 06. 17:30

Tegnap sajnos nem tudtam játszani a többiekkel, mert a tesóim nézték a TV-t, viszont este 10-kor bekapcsoltam a PS-t, és gyorsan megcsináltam a Daily Objectiveseket. Eddig megcsináltam három napot. 28-ig kell megcsinálni, mert akkor sok lóvét fogok kapni. Ezt követően egy gyerek küldött nekem invitet a Fleeca Jobra. Elfogadtam. Most kivételesen nem én voltam a fúró, hanem nekem kellett figyelni a túszokat, utána pedig elmenekültünk. Végül megkaptam azt a trófeát, hogy nem szereztem semmiféle sérülést a rablás alatt és pénzt is kaptam. :D Most van 160000 dollárom. Ha a napokban megcsinálom a Humane Raidet, akkor több pénzem lesz. Szerintetek mire költsem majd a pénzemet? Új autókra, tuningra vagy fegyverfejlesztésekre, esetleg gyűjtsek tovább? Fegyverfejlesztésekből már csak a színezékek maradtak.

Ui: Ma reggel újra megpróbáltam egyedi rendszámtáblát csinálni. Hál' Istennek most működött! :D Mivel újrakezdtem a GTA V-öt harmadszorra, újra be kellett jelentkeznem az SC-mre, és a rendszer felajánlotta, hogy csináljak egy rendszámtáblát. ROBERT98 felirattal készítettem egyet, és most fogom feltenni a járgányaimra. A kérdésem viszont az lenne, hogy ezeket az egyedi rendszámtáblákat a sztoriban is tudom-e használni, vagy csak az Online-ban?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 06. 18:24

Gyűjts tovább! 160 ezer dollárból nem nagyon lehet nagyszabásúan költekezni.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 04. 06. 19:09

Arminho írta:Gyűjts tovább! 160 ezer dollárból nem nagyon lehet nagyszabásúan költekezni.
Minden rohadt drága.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 06. 20:18

Én 1 millió 300 ezer dollárral rendelkezek, gyüjtők a Savage-re.
Szerintem Nikita teis gyűjts valamilyen heistes járműre mert nagyon királyak!
Amugy ma nagyon élveztem az online-t mert két player életét is megkesereitettem, mivel egyiköjűk se tudta leszedni a bounty-mat :D
Szerk: Bocsánat Nikita, hogy mennem kellett, de tudod.. Anyum még szépen mondta :D
Ui: csinálhatnád könnyebre is azt a pályát, mert szinte lehetetlen ellopni onnan egy motrot. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 07. 08:01

Hogyan működnek a rablások? Itt arra gondolok, hogy hogyan lehet elindítani őket, hogyan tudsz belépni egy rabolni készülő csapatba (hülyén hangzik a kérdés, persze). Úgy, ahogyan egy jobba is belépsz az Online -ban?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 07. 08:28

Legalább 12-es szintűnek kell lenned. Lester felhív, hogy találkozzatok a raktáránál. Ott elmondja, hogy lesznek rablások. Kis idő elteltével megint felhív, hogy elkezdheted az első rablást. Ha van egy high-end apartmanod (luxusapartman), akkor egy kis külön tervező szobában el tudod kezdeni a rablást. Innentől tök ugyanolyan, mint a küldetés. Meghívhatsz embereket, nehézséget állíthatsz be, stb. Egy új funkció: eldöntheted, hogy milyen ruhában akarod megcsinálni a küldetést, pl. öltöny, bőrdzseki, gettós vagy csak sima egyszerű mindennapi. Minden rablásnak vannak előkészületei, mint pl. a menekülő verda megszerzése vagy valami fontos kellék ellopása. Ezeket nem fontos egyszerre megcsinálni, hagyhatod nyugodtan pihenni a rablást, a játék elmenti a haladásaidat. Ha megcsináltál minden előkészületet, akkor jöhet a finálé. Itt beállíthatod, hogy kinek milyen szerepe legyen, vagyis ki legyen a sofőr, a fegyveres, a hacker, stb, valamint azt is, hogy ki mennyi %-ot kapjon a nyert összegből. Fontos, hogy ha te vagy a leader, a rablás előtt be kell fizetned a kapható összeg 10%-át, mint előkészületi költség. Ha nem te vagy a leader, akkor semmi teendőd nincs, csak várni a vezető hívását a rablásra. Egy rabláson belül persze nem muszáj ugyanazokkal végigcsinálni mindent, lehet cserélgetni az embereket. Körülbelül ennyi lenne dióhéjban egy rablás menete.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 07. 08:30

Oké, köszi :)

Válasz küldése