GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 05. 31. 20:57

Ha más lövi szét az autódat,akkor nem kell kifizetned. Ingyen visszakapod + aki szétlőtte,attól levon egy bizonyos pénzösszeget. ;)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 01. 14:55

Pl. -Az Insurgentért 16 rúgót vonnak le
-Adderért 12-õt
-Zentorno/Lectro 9000.
Csak õk járnak rosszul. (Kivéve ha van 19 millájuk allias Gonzales. És most gonosz voltam :D)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 01. 15:23

Az én "remek" kocsimért, amit vidéken szedtem össze 187$ -t vontak le attól, aki felrobbantotta. Kurumáért persze hatezret.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 06. 01. 16:37


Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 01. 20:13

ISTEN ÁLDJON MEG ROCKSTAR *-*
Végre van mit vegyek a pénzemre :D
Visszatér a Virgo is, az eggyik új autó is egy 54-es Mercedez SL lesz.. WÁÁ

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 06. 01. 21:40

Arminho írta:Nem tudom, hogy mennyire vannak hackerek a multiban, de nekem szinte mindig sikerül kifogni egy olyan session-t, ahol éppen egy drágalátos jómadár tevékenykedik. A mai eset itt van példának: megyek szépen nyugodtan az 50-es évekbeli Cascommal, mikor hirtelen felrobbanok. Ez nemcsak azért rossz, mert ki kell fizetni egy kisebb összeget a kocsiért, hanem mivel én max hangerőn szoktam a tévét bömböltetni, konkrétan összefostam magam a robbanástól. Szóval, respawnolok, és mi történik? A fejem fölött megjelenik az FIB-s UFO.
Hát, nem gyönyörű? -.-
Pár nappal ezelőtt pedig odajött hozzám egy játékos, és hirtelen elkezdtek potyogni az égből pénzeszsákok, darabonként 40 ezer dollárt rejtve. Persze, azt tettem, ami helyes. Összeszedtem a pénzt, így lett +300 ezer dollárom, aztán pedig tettem rá bounty-t, feljelentettem csalásért és tettem rá kick-et.
Voltak valakinek hasonló esetei? Mennyire gyakran találkoztok ilyenekkel? Titeket nem idegesítenek a hackerek?
Én PS 3-on is találkoztam már olyan játékossal, aki jeti , majd késôbb alien kosztümben feszítve csinált zéró gravitációt az egész session-ben...
Ezek után a meteorok, és fenyôfák felbukkanása meg sem lepett, nem is beszélve a hóemberbe öltöztetésrôl, ami alatt nem ruhát kell érteni, hanem egy kísértet szerû dolgot, ami a karakterem 75%-át eltakarta. :shock:
Bezzeg pénzszóró ôrültekkel nem találkoztam...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 01. 22:27

Gonzales írta:ISTEN ÁLDJON MEG ROCKSTAR *-*
Végre van mit vegyek a pénzemre :D
Visszatér a Virgo is, az eggyik új autó is egy 54-es Mercedez SL lesz.. WÁÁ

Ja, csak sajnos a Rockstarnak nem erőssége a Merdzsák modellezése, és ahogy látom ez most sem lesz másként. :(

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 03. 19:06

Embereket toborzok az All in Order, Loyality és a Criminal Mastermind kihívásokhoz. Most azonban szabad jelentkezés helyett lenne néhány feltételem.

Feltételek:
- Heavy Utility Vest és Bulletproof Helmet elmentve Outfit-ként
- Armored Kuruma vagy Insurgent
- heist közben hallgatás a leader-re (ebben az esetben rám), önfejűség mellőzése
- kommunikáció chat-en vagy headseten keresztül
- maximum golyóállómellény, snack az Inventory-ban a heistek előtt

Opcionális dolgok:
- 135-ös rang
- tapasztalat a már megcsinált heistekből
- headset
- sok szabadidő

Setup-ok, heistek előtt chat-en mindig megbeszéljük a tervet, és annak megfelelően cselekszünk. Ha valakit érdekel a dolog, az írja ki PSN ID-jét (persze, ha nincs rajta a barátlistámon), illetve azt, hogy mennyi %-ot kér a heistekből (25%-nál nincs több). Várok szívesen mindenkit, aki PS3-on játszik. :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 03. 19:13

Számithatól reám'.


Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2015. 06. 05. 09:04

Sziasztok. Tegnap vásároltam meg a gta 5-öt steamen, és ma bele is vágtam az onlineba. Játszottam kb fél órát, majd elmentem egy fodrászhoz. Ott megjelent egy férfi karakter ugyanolyan ruhákban és hajviselettel, mint az enyém (én nővel vagyok) és a levegőben nyomta a rúdtáncot a semmin. Majd az első jobnál, ahol ki kell rabolni egy boltot, valaki odajött hozzám és nekiállt ütni. Nem akartam így fél óra után rögtön másik playerek ellen hadakozni, ezért elfutottam, és beszálltam az autómba. Ez a valaki beszállt mellém, és elteleportált a város fölé, ahol valahogy kitoloncolt a verdából, aminek hatására ugye meghaltam. Aztán respawnoltam és ott volt mellettem, és az autómat vezette. Beültem mellé, amire ez a vadbarom csak úgy felrepült. Annyira nevettem, hogy először észre sem vettem, hogy valahogy rámoperált egy vécét, majd a "gonosz ikertestvéremet" (aki a fodrásznál megjelent) is. Ennek hatására gondoltam, hogy "köszikirály ennyi elég volt" majd kiugrottam az autóból, hogy megszabaduljak a szenvedéseimtől. A respawn után az ikertestvérem és a wc is rajtam maradt, ráadásul ez a kedves úriember, nekiállt pénzzel dobálni. Na mármost ezt a történetet két okból osztottam meg. Egyrészt mert vicces, másrészt pedig származhat nekem ebből problémám? Gondolok itt olyasmikre, hogy a R* kibannol a pénz miatt, vagy ilyesmi?

Képek: http://steamcommunity.com/id/keses/screenshots/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára A mocsok oltalmazója 2015. 06. 05. 11:23-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 05. 10:49

Szerintem nem lesz belőle bajod, max elveszik a pénzt.

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 06. 05. 16:12

Arminho írta:Embereket toborzok az All in Order, Loyality és a Criminal Mastermind kihívásokhoz. Most azonban szabad jelentkezés helyett lenne néhány feltételem.

Feltételek:
- Heavy Utility Vest és Bulletproof Helmet elmentve Outfit-ként
- Armored Kuruma vagy Insurgent
- heist közben hallgatás a leader-re (ebben az esetben rám), önfejűség mellőzése
- kommunikáció chat-en vagy headseten keresztül
- maximum golyóállómellény, snack az Inventory-ban a heistek előtt

Opcionális dolgok:
- 135-ös rang
- tapasztalat a már megcsinált heistekből
- headset
- sok szabadidő

Setup-ok, heistek előtt chat-en mindig megbeszéljük a tervet, és annak megfelelően cselekszünk. Ha valakit érdekel a dolog, az írja ki PSN ID-jét (persze, ha nincs rajta a barátlistámon), illetve azt, hogy mennyi %-ot kér a heistekből (25%-nál nincs több). Várok szívesen mindenkit, aki PS3-on játszik. :)
Nálam egyedül az idô okozhat problémát (esetleg), illetve én chaten kérnék utasításokat, de ezekkel együtt én is benne lennék. :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 05. 17:53

Valaki szeretné velem megcsinálni a rablásokat? Ki érne rá szombaton? Szombat 17:00 körül kezdenénk. A Humane Raidot teljesen megcsinálnák, és a rablásból mindenki 20%-ot kapna. Várom a jelentkezéseket! :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 05. 18:21

Gondolom nem a bátyád PC -je, igaz?

Válasz küldése