GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 18. 09:42

Az baj hogyha Reportolni akartam 1 hackert de a Ps befagyott?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 18. 09:48

Miért lenne baj?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 18. 13:26

Ugy értem, hogy ez szakmai probléma vagy a hackerek csinálják?

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 06. 18. 14:02

VoorstedelijkeViking írta:Lester illetve Trevor. Oda kell menni, jön egy cutscene és azután ők is adnak feladatokat, illetve Lester esetében a Heistok elérhetővé válnak.
és ez mikor jelenik meg? (Nem a Heistes "L" betűre gondolok)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 18. 14:46

Valamikor. Mármint egyszer biztosan megjelenik.
Ettől független téma: Ma nagy sikeresen megoldottuk három (két újdonsült és egy "régi") barátommal kétszer egymás után a Prison Break végét. Mármint az egyikükét és az enyémet is. Egyébként ez jó akció volt, elsőre ment mind a kettővel (ami azért öröm, mert amikor legutóbb próbáltam random emberekkel akkor az egyik srác tizenkétszer rontotta el), és ismét pozitív lett az egyenlegem (millió, és kettőezerszázezer [kétszázezer]). De azért a nap csúcspontja az ezeket követő mészárlás volt. Először egymást gyilkoltuk le egy párszor, és aztán barátságos meccs alakult ki a kétségkívül fasiszta és túlkapásokkal, erőszakkal operáló rendőrök illetve köztünk, békés rendszerető lakosok között. Ez a mészárlás olyan jól sikerült, hogy tíz percnyi aktív lövöldözés után (eközben Kekesi barátom bérelt harci helikoptert szabadított rám véletlenül) azon vettük észre magunkat, hogy igazi GTA -t játszunk: legalább öt-hat másik játékos gyűlt oda és lőtt mindenre, ránk, rendőrökre, más játékosokra. Volt ott egy csaló is, de még az sem volt olyan zavaró, mert legalább nem ufókkal bombázott minket. Összességében egy igazán produktív és vicces játék volt, mindig ilyennek kéne lennie - persze csalók és minigunok nélkül.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 06. 18. 14:51

Bocsi a helikopterért. :D Amúgy igen, ilyen jó rendőrmészárlást utoljára a GTA IV multijában sikerült rendezni, de tényleg ilyennek kéne lennie mindig. Emlékszem, hogy az IV multijában semmi nem volt mégis hosszú órákra lekötött, itt pedig csak a pénzszerzés körül forog minden, úgyhogy néha jó egy kicsit bohóckodni. :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 06. 18. 16:17

Rockstar69 írta:
totyak írta:Gyerekek, komolyan, miért nem kapom meg a Heist-okat? Van high-end házam, vettem egy autót is, 17-es a rangom, de semmi. Mi maradt ki, mit csináljak?
El mentél a térképen az L betűhöz?
VoorstedelijkeViking írta:Ezek gondolom ruhák, fegyverek és esetleg autóra minták meg hasonlók, nem? Van bennük más is (néhány új munka, esetleg egy-két új autó)? És most a periodikus tartalmakra gondolok.
Van a Roosevelt, a Monster truck, meg az az amcsi festéses motor. De ezeket singleplayerben kitudod próbálni.
Nincsenek betűk, nem jelentek meg a térképen.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 18. 17:13

Telefonon sem hívtak?

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 06. 18. 19:27

VoorstedelijkeViking írta:Telefonon sem hívtak?
Nem. Nem értem mit nem csinálok jól.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 18. 20:25

Franklin írta:
VoorstedelijkeViking írta:Lester illetve Trevor. Oda kell menni, jön egy cutscene és azután ők is adnak feladatokat, illetve Lester esetében a Heistok elérhetővé válnak.
és ez mikor jelenik meg? (Nem a Heistes "L" betűre gondolok)
10-20-as szintek körül szoktak lenni, amikor kicsi szintû vagy mind ketten behivnak magukhoz. Teis kellett legyél náluk

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 06. 18. 20:25

Ne aggódj, én 40-es karaktert vittem át PS3-ról, és egy jó darabig nem hívott fel Lester :).

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 19. 10:37

Oké, kövi kérdésem:
Játszottam valami küldetést (nem vagyok biztos benne, hogy volt ott más is a crewból, később leírom, hogy miért tartom fontosnak ezt megemlíteni), mindegy is, hogy mit, és az a lényeg, hogy NPC -k lőttek engem elég erőteljesen, de mindenesetre túléltem a dolgot. És ugyanúgy, ahogy a különböző értékek nőni szoktak (shooting, stealth, stb.) megjelent a karakterem gyönyörű arcképe, és alatta villogva a rubrikában, hogy Max. Health 40/100.
Na akkor ez mit jelent? Tényleg tud nőni az összes életem mennyisége? Hogyan lehet ezt növelni, és ami még fontosabb, ennek van valami köze a csapathoz?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 19. 11:35

Ez mindössze annyit jelent, hogy karaktered több lövést tud benyelni, nagyobb sérüléseket képes túlélni. Pontosan nem tudom, hogy ezt hogy lehet növelni, talán a stanima, strength és a tüdő kapacitás stat magassága határozza meg a max élet mértékét. Ez a csapatra semmilyen hatással nincs, mindössze a karaktered bír ki több sérülést.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 06. 19. 14:45

Lenne pár kérdésem:

1 Hogy lehet kapucnit felvenni? Mert nem találom, de már láttam több videóban is.

2 Melyik a legjobb motor a játékban? (legyen gyors és könnyen kezelhető)

3 Milyen szuperautókat érdemes megvenni? (Zentorno megvan most, az Enity FX ami tetszik, de nem tudom, hogy megéri e az árát)

Előre is köszi a válaszokat. :)

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 06. 19. 16:30

kekesi írta:Lenne pár kérdésem:

1 Hogy lehet kapucnit felvenni? Mert nem találom, de már láttam több videóban is.

2 Melyik a legjobb motor a játékban? (legyen gyors és könnyen kezelhető)

3 Milyen szuperautókat érdemes megvenni? (Zentorno megvan most, az Enity FX ami tetszik, de nem tudom, hogy megéri e az árát)

Előre is köszi a válaszokat. :)
1. Kapucnit nekem csak bizonyos maszkokkal (símaszk, a múmiára emlékeztetô szallag-maszkok, illetve a LTS update-el érkezett taktikai maszkok) sikerült a fejemre varázsolni, plusz ugye a Heist update kapucnis pulcsijai.
2. A Lectro motort eddig csak utasként használtam, de a PSJ heist alatt használható, nitró szerû extra-kakaó a honlapról vásárolható verzióban is adott (Föld hívja Arminhot :D). Nekem egy Hakucho-m van, szerintem kellôen gyors, jól is néz ki, a hangja is szuper.
3. Mondjuk a legdrágább autó, de bátran ajánlom az Adder fedônevû verdát: kb. úgy megy, mint a meszes (nem egyszer nyomtam már le vele széttuningolt Zentornokat, motortuningok nélkül, közepes fékkel), visszafogott kinézetû, de mutatós darab. Szerintem megéri a millás vételárat. Ajánlanám még a Monroe-t (szerintem alulkezelt kocsi a játékban, közepes tuniggal nagyon jó kis darab, bár nem Zentornok ellen), a Z-Type-t (szintén kis tuningolással, fôleg féket illetôen, de meglepôen gyors tud lenni, plusz az egyik legelegánsabb darab), és a Stinger GT-t (kicsit lassabban gyorsul, de aztán jó iramot diktál). Ezeket tapasztalat alapján mondhatom. :cool:

Válasz küldése