Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Rockstar69
Főzelékes Feri

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 03. 26. 22:39

Szia!

Ha nincs semmi fontos adat a gépen, akkor én elsőnek megpróbálnám formázni a HDD-t. Ha jól rémlik a PS3-on van ilyen opció.
Gyenge napok vannak...

zsombormaki
Pogo, a majom

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 03. 26. 23:10

Szia!

Azt próbáltam , először sima gyári factory resetet, de látszott ,hogy az nem teljes mert néhány dolog a volt tulaj cuccai közül fent maradt. Na akkor próbáltam formázni, akkor igaz ,hogy teljesen olyan lett mint amilyennek egy gyárinak kell lennie de a gta 5-nél érdekes módon még mindig ezt csinálja. Lehet ,hogy a géppel van valami gond?

Köszi

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 03. 27. 08:29

Más játékot próbáltál telepíteni? Az is lehet, hogy a lemezzel van valami.
Gyenge napok vannak...

zsombormaki
Pogo, a majom

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 03. 27. 12:06

A többi játék működik. A lemez igaz használt de nem tűnik karcosnak. Mondjuk igaz, ettől még lehet adatvesztés például. Mert elég régiek ezek a lemezek is már.

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 03. 27. 16:51

Rákerestem, úgy látom gyakori probléma, de sehol nem találtam rá megoldást. A legtöbb helyen a rendszer visszaállítást és újbóli telepítést ajánlják, amíg nem működik. Vagy probáld meg másik lemezzel, ha tudsz szerezni valahonnan. Mindjárt megnézem nekem felmegy-e.

Szerk: Kipróbáltam, nekem felrakta gond nélkül.
Gyenge napok vannak...

zsombormaki
Pogo, a majom

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 03. 27. 17:55

Köszi, megpróbálom megint gyári beállítások után felrakni aztán meglátjuk....

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 04. 08. 13:21

zsombormaki írta:
2021. 03. 26. 15:02
Sziasztok!

Valaki tapasztalta már esetleg amivel én két napja szerencsétlenkedem? Beszereztem újra egy ps3 gépet és bár elég lassú de azért más baja nincsen (A többi játéknál) úgytűnik. Viszont a gta 5 egyszerűen nem akar feltelepülni, ha csak simán elindítom megáll az install 504/ valahánynál,a netes megoldás pedig annyit segít ,hogy kb 1200-ig felmegy a 8600 valamennyiből. Eszerint töröljem a gépen fennlévő összes fájlt és rakjam újra, de hát az se tölti fel rendesen. Az összes updatet leszedtem de így meg megint megáll 504-nél. :D Szóval szerintetek meglehet ezt oldani valahogy? (Amúgy gondolom néztek ,hogy mi a retket akarok 2021-ben ps3-on ezzel, csak 1-2 trófea hiányozna és gondoltam akkor már itt is megcsinálom a platinát de a drága R* / Sony erősen gátol ebben egyelőre.)
Tekintve, hogy a GTA5 sztori módja kb. semmit nem fejlődött tartalom szempontjából a PS3-mas verzióhoz képest, és grafikailag is max csak élesebb lett jó néhány textúra, így a GTA5-öt szerintem szinte semmivel sem nagyobb vagy jobb élmény PS4-en játszani mint PS3-mon, szóval egyáltalán nem "nézek", mert ha a sztori módról van szó, azt kb. mindegy, hogy a régi vagy az új platformon játszod, óriási különbségeket többnyire nem lehet felhozni a két verzió között. Persze a GTA Online más tészta, hiszen ott már régóta nem támogatott a PS3-mas verzió, de sztori mód szempontjából nincs sok különbség. Szóval teljesen érthető, hogy még 2021-ben is PS3mon tolod a GTA5-öt, hiszen az arra a gépre lett tervezve. Ha engem kérdezel, sokkal kevésbé érthető az, aki pl. PS5-re harmadjára is megveszi a játékot, ami a reklámkampány ellenére jó eséllyel semmi érdemleges újdonságot nem fog tartalmazni, hiszen a játék motorját úgysem cserélik ki, anélkül viszont egy 2013-mas játékot akárhogy políroznak, pimpelgetnek, akkor sem fog már újnak hatni még grafikában és fizikában sem, a térkép, történet meg minden egyéb meg ugyanolyan lesz mint 13-ban volt, szóval én sokkal inkább ezt nem értem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése