GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 06. 18:07

Mi a PSN neved? Felveszlek a barátlistámra.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 06. 20:32

Valahogy ugy érzem, hogy ő xboxos :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 02. 06. 20:56

UnNarrator a neve és PS-s, nézzünk profilt srácok. :)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 06. 21:09

Oh, elnézést. Erre nem gondoltam.

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 02. 07. 13:09

Ps3-as vagyok, egy szép lassan, de biztosan fejlesztgetett karakterrel. :)
Mivel közelednek a heistek, gondoltam ide is felregisztrálom magam.
Ha egy csapatnak szüksége lenne egy meglehetôsen szófukar (nincs mikrofonom...), de a végletekig megbízható, és harcbéli taktikázásban, tervezésben erôs tagra, aki még a GTA világában is hisz a betyárbecsületben, ezennel felajánlom szolgálataim. :ninja:

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 07. 13:15

Szép beszéd :D

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 02. 07. 13:28

Gonzales írta:Szép beszéd :D
Köszönöm, úgy véltem, ennyi idônyi magányos farkas stílusú játék után valami ideillô stílusú bemutatkozás a minimum. :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 18. 18:26

Vegyél fel PSN-en,én szívesen játszanék veled,ha fent vagy. :D sokszor én is csak egyedül mászkálok,mert haverok nem igen érnek rá.. :D

Amúgy az ID-m: Stansteve38

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 18. 21:21

Ilyen gyorsan még Gonzales-zel sem haverkodtam össze, mint UnNarrator-ral. Szinte napi szinten játszunk, de egy-másfél óránál nem többet. Engem csak egy dolog akaszt ki benne: folyton porig aláz minden játékmódban. :D

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 02. 18. 23:39

Arminho írta:Ilyen gyorsan még Gonzales-zel sem haverkodtam össze, mint UnNarrator-ral. Szinte napi szinten játszunk, de egy-másfél óránál nem többet. Engem csak egy dolog akaszt ki benne: folyton porig aláz minden játékmódban. :D
Köszönöm dícsérô szavaid, haver, jó volt olvasni. :)
A porig alázást kicsit túlzásnak érzem, mivel pl. a mai, extrém versenyáradatból egyiket sem ismerted (velem ellentétben), úgy meg képtelenség elsôre hibátlanul teljesíteni. Az én elsô találkozásom az ominózus motoros pályával a tiednél sokkal hosszabb, és röhejesebb volt. Legyél nyugodtan büszke a teljesítményedre!
Az elsô deathmatch-ünket is te nyerted emlékeim szerint, méghozzá fölényesen, és a saját pályádon is csak a Sniper-mániám gyôzött leginkább. Fenn szeretném tartani a jogot, hogy féljek tôled összecsapás esetén. :cool:
Plusz az általad készített (amúgy szuper nyugodt) versenyek tesztelésekor tanusított anti-zsenialitásom is figyelemreméltó volt. :P

A kellôen idegtépô versenyekre amúgy várok mindenkit, aki hozzám, és Armin kollégához hasonlóan elszánt, elszállt, és türelmes ! :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 19. 19:00

Arminho írta:Ilyen gyorsan még Gonzales-zel sem haverkodtam össze, mint UnNarrator-ral. Szinte napi szinten játszunk, de egy-másfél óránál nem többet. Engem csak egy dolog akaszt ki benne: folyton porig aláz minden játékmódban. :D
Amielőtt elolvastam volna Narrator kommentjét a porig alázos dolgot azt hittem rám érted :Dmondjuk rám is igaz :lol:

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 02. 20. 19:18

Gonzales írta:
Arminho írta:Ilyen gyorsan még Gonzales-zel sem haverkodtam össze, mint UnNarrator-ral. Szinte napi szinten játszunk, de egy-másfél óránál nem többet. Engem csak egy dolog akaszt ki benne: folyton porig aláz minden játékmódban. :D
Amielőtt elolvastam volna Narrator kommentjét a porig alázos dolgot azt hittem rám érted :Dmondjuk rám is igaz :lol:
Akkor ezt most tekintsem kihívásnak? :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 20. 19:44

Ahogy akarod :D :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 20. 21:51

Nem értem, mi a francnak kell ilyen rohadt kicsi betűvel írni, hogy még véletlen se tudjam elolvasni.
Trollkodástól eltekintve... pár frissítéssel ezelőtt a Rockstar kicsit megvariálta a küldetésekért járó pénz mértékét. Most úgy néz ki, hogy minél több ideig csinálunk egy küldetést, annál több pénzt kapunk. Idáig nincs is gond, mert ez egy jó ötlet. De a kedves játékosoktól kérdem: mi a szarért jó, hogy 10-15 perceket pazarlunk egy egyszerű "drogleszállítós" küldetésre, csak azért, hogy 2-3 ezer dollárral többet kapjunk?! -.- Kezd elegem lenni, hogy minden második küldetés közben ordibálok a headseten keresztül a többi játékosnak, hogy fejezze már be azt a kiberakott missziót! Most már tényleg az van, hogy elkerülöm a játékosokat az Online-ban, mert freemode-ban mindig megölnek, még akkor is, ha nem csináltam semmit, küldetésekben szívatnak, versenyeken kilökik a kocsimat, egyszerűen nem hagynak nyugodni sehol! Ajánlom, hogy hozzanak ezek ellen valami újítást, mert kiborulok! :@

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 21. 08:29

A missziókért járó pénzt jól elbaszták szerintem. A Rockstar nem gondolja át a dolgokat, hogy minek mi lesz a következménye. A versenyes dolgot egyébként már javították a non-contact lehetőséggel.

Válasz küldése