[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2014. 11. 06. 19:15

Én egyáltalán nem bánom, hogy belekerült a játékba az új kameranézet, főleg, hogy a Rockstar (szokás szerint) mindent kidolgoz a lehetőségeikhez mérten. Szerintem egyes küldetéseken tényleg sokat fog dobni az FPS (például a lopakodós küldetéseken vagy Michael tripjén a Did Somebody Say Yoga-ban :D)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 07. 14:13

Ha már Visaliék OFF-oltak a FarCry-jal, akkor egy pár gondolat erejéig én is megengedem magamnak eme luxust. :D Én eddig csak a 3-mal játszottam X360-on. Szépen ki van dolgozva, a dzsungel és az állatok valóban jól le vannak modellezve és maguk az ötletek is jók, de a játék valami K*RVA NEHÉZ! Amivel nem is lenne akkora baj, mert kell a kihívás, de azért szerintem az sok mindent elárul, hogy én a legkönnyebb fokozaton is szenvedtem a végigjátszással, pedig nem ez volt az első FPS, amivel játszottam, hanem a sokadik. Az ellenfél mesterséges intelligenciája olyan szinten kifinomult, hogy az már túlzás. Elbújok a bozótosban, 5 km-re áll tőlem az őr, de kiszúr! Tényleg leginkább egy kínszenvedésnek tudnám leírni a játék legkönnyebb fokozaton történő végigjátszását. Amikor letettem a kontrollert a végén, megfordult a fejemben, hogy vajon milyen lehet a legnehezebb mód?! Amúgy a legnagyobb bajom az volt a FarCry 3-mal, hogy teljesen elveszi és elnyomja az Open World műfaj legnagyobb előnyét: a szabadságot. Jó, értem én, hogy ez egy túlélőjáték, aminek ez a lényege, de rohadtul idegesít, hogy a sztori végigjátszása után is csak úgy roskadozik a map az ellenfelektől, akik- révén, hogy szinte bárhonnan kiszúrnak, kilométerekről hajszál pontosan bemérnek és eltalálnak, valamint azonnal rád támadnak- teljesen elbasszák a játékot egy rövid idő után. Szerintem a sztori után bőven elég lett volna, ha csak a még nem elfoglalt bázisokon és környékükön lennének kalózok, majd ha elfoglaljuk az összes bázist, teljesen eltűnnek a szigetről, hogy legalább lélegezhessünk kettőt és utána már csak a vadak tudnának kinyírni. Persze nyilván vannak olyanok, akik kifejezetten azt szeretik, ha folyton vadásznak rá, általában nekem sem lenne bajom ezzel, csak ne egy Open World-be lenne ez így megvalósítva.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2014. 11. 07. 22:42

dani.szentgali írta: a sztori után bőven elég lett volna, ha csak a még nem elfoglalt bázisokon és környékükön lennének kalózok, majd ha elfoglaljuk az összes bázist, teljesen eltűnnek a szigetről, hogy legalább lélegezhessünk kettőt és utána már csak a vadak tudnának kinyírni.
Nálam pontosan ez történt, a végére eltűntek. Nem tudom, nálad miért nem.
Egyébként PC-n a közepes nehézséget is néha túl könnyűnek találtam. Valószínűleg arra jobban optimalizált az irányítás.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 08. 12:54

Jó, azért azt kihagytam, hogy a nehéz irányításhoz az is hozzátartozik, hogy a konzolom több, mint 6 éves és a legelső kontrollere rendesen elkopott. De nem tudom, nekem nem az irányítás volt a nehéz vagy az optimalizálatlan, hanem sokkal inkább az ellenfelek voltak legyőzhetetlenek. Mondjuk miután elértem a maximum életet, onnantól már valóban egy kicsit könnyebb lett a dolog, de még úgy is előfordult, hogy egy komolyabb tűzharcból én kerültem ki vesztesen. Amúgy az az érdekes, hogy nem tőled hallom először, hogy túl könnyű volt a játék még közepes nehézségen is, viszont az még elgondolkodtatóbb, hogy ezen személyek mindegyike PC-n játszott a játékkal. Ez alapján vagy én és a haverjaim voltunk elképesztően bénák mindkét konzolon, vagy tényleg van valami komoly különbség a konzolos és PC-s verzió harcrendszerében, amelynek köszönhetően PC-n túl könnyű, konzolokon meg kínszenvedés a játék.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 08. 18:22

Amugy valakinek feltűnt az, hogy a Paleto Score tervezésekor a tervben az áll, hogy északra mennek a moló fele, ahonnan hajóval menekülnek.. Na valaki nem tudja, hogy mi lett evvel a tervvel és akkor miért a csirkegyárba menekülnek?

Avatar
Atlas
CJ zoknija
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. 07. 30. 14:43
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Atlas » 2014. 11. 08. 21:02

Gonzales írta:Amugy valakinek feltűnt az, hogy a Paleto Score tervezésekor a tervben az áll, hogy északra mennek a moló fele, ahonnan hajóval menekülnek.. Na valaki nem tudja, hogy mi lett evvel a tervvel és akkor miért a csirkegyárba menekülnek?
Ha jól értelmeztem akkor Franklin azt mondta:a zsaruk elzárták a kikötőben az utat(gondolom hajókkal) és ezért lövöldözés közben találták ki az új "B" tervet, ahol a csirkegyáron keresztül mentek. Remélem tudtam segíteni. :) Amúgy a Paleto Bay -i küldetés után nektek is ott maradt a helikopter roncs a hotelnél? Nálam még mindig ég. :lol:

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 08. 21:18

Csirkét hogy lehet gyártani? :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 08. 21:49

Atlas írta:
Gonzales írta:Amugy valakinek feltűnt az, hogy a Paleto Score tervezésekor a tervben az áll, hogy északra mennek a moló fele, ahonnan hajóval menekülnek.. Na valaki nem tudja, hogy mi lett evvel a tervvel és akkor miért a csirkegyárba menekülnek?
Ha jól értelmeztem akkor Franklin azt mondta:a zsaruk elzárták a kikötőben az utat(gondolom hajókkal) és ezért lövöldözés közben találták ki az új "B" tervet, ahol a csirkegyáron keresztül mentek. Remélem tudtam segíteni. :) Amúgy a Paleto Bay -i küldetés után nektek is ott maradt a helikopter roncs a hotelnél? Nálam még mindig ég. :lol:
Na jó ezt gondoltam.. :D csak azt hittem, hogy van valami nyomos ok is.. De vagány volna, ha paleto score-ban lehetne approachingot választani

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2014. 11. 09. 18:07

Rockstar69 írta:Csirkét hogy lehet gyártani? :D
Amerikában minden lehetséges ;)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 09. 18:47

Az egy Cuckin' Bell üzem lenne a csirkegyár helyett. :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 09. 20:03

Amúgy valaki észrevette hogy megváltozott a minimap egy picit?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 09. 21:31

Az új verzióban?

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 09. 21:36


Rdinho10
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. 11. 10. 17:31

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rdinho10 » 2014. 11. 10. 17:33


Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 10. 19:28

De kicsit hülyeségnek tartom azt, hogy legtöbb esetben a fórumozok osztják meg a hirt, és az adminisztrátorok meg kirakják :D..

Válasz küldése