[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 28. 12:53

Luszie írta:
bodom26 írta:Remélem a pool-t meg a bowling-ot sem veszik ki. Na azokkal is hosszú órákat töltöttem el.

A virtuális lovit viszont megreformálhatnák, ha lesz megint a játékban. Túl könnyen jöttek a százmilliók$$$ Jobb, ha egy kicsit megdolgozol a pénzért. Több kihívás.
Viszont, ha a való életet nézem, ott nem baj, ha fordítva van :D
Én mindkettőt utáltam. A billiárddal viszont sokkal több időt töltöttem el, mert az alapból egy hosszabb idejű játék. Hacsak az ellenség, vagy te nem bénázol, akkor akár háromnegyed órás is lehet egy menet, ha nem több.
Egy normális pókernek pedig én is örülnék, szerintem viszontlájuk majd a kaszinókat. :)
A pool nekem nagyon bejött. A való életben is sok partit lejátszok a haverokkal. Bár az igaz, hogy ők jobban megízzasztanak, mint a raszták a játékban. :) A bowling meg egynek jó volt, viszont az életben az is sokkal jobb.
A kaszinók amit mondtál, az kötelező lenne. :) Lehet egy napomat is eltölteném ott pókerrel :)
A telefon remélem marad. Nagy állatság lenne, ha kivennék. Bízom benne, hogy az új szereplők is ismerik Alex Graham Bell-t :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 28. 12:58

bodom26 írta:
A pool nekem nagyon bejött. A való életben is sok partit lejátszok a haverokkal. Bár az igaz, hogy ők jobban megízzasztanak, mint a raszták a játékban. :) A bowling meg egynek jó volt, viszont az életben az is sokkal jobb.
A kaszinók amit mondtál, az kötelező lenne. :) Lehet egy napomat is eltölteném ott pókerrel :)
A telefon remélem marad. Nagy állatság lenne, ha kivennék. Bízom benne, hogy az új szereplők is ismerik Alex Graham Bell-t :D
Nekem nem jött be, gépen nem jó biliárdozni szerintem, meg az szerintem nem nagyon lett jól megcsinálva. Meglököd a golyót és rossz helyre pattan el, nem úgy mint a valóságban.

A telefont tuti nem veszik ki. Sőt kinézem azt is a játékból, hogy a főhősnek értinóképernyős telefonja lesz, de remélem nem, mert azok a telefonok folynak a csapból is. Hiába "divat".
Főleg ha Apple lenne neki, és azzal próbálna tájékozódni :lol: Hmm, asszem eltévedne.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 28. 13:03

Luszie írta:
bodom26 írta:
A pool nekem nagyon bejött. A való életben is sok partit lejátszok a haverokkal. Bár az igaz, hogy ők jobban megízzasztanak, mint a raszták a játékban. :) A bowling meg egynek jó volt, viszont az életben az is sokkal jobb.
A kaszinók amit mondtál, az kötelező lenne. :) Lehet egy napomat is eltölteném ott pókerrel :)
A telefon remélem marad. Nagy állatság lenne, ha kivennék. Bízom benne, hogy az új szereplők is ismerik Alex Graham Bell-t :D
Nekem nem jött be, gépen nem jó biliárdozni szerintem, meg az szerintem nem nagyon lett jól megcsinálva. Meglököd a golyót és rossz helyre pattan el, nem úgy mint a valóságban.

A telefont tuti nem veszik ki. Sőt kinézem azt is a játékból, hogy a főhősnek értinóképernyős telefonja lesz, de remélem nem, mert azok a telefonok folynak a csapból is. Hiába "divat".
Főleg ha Apple lenne neki, és azzal próbálna tájékozódni :lol: Hmm, asszem eltévedne.
Igazad van, a biliárd meg a bowling tényleg rossz volt. Én a dartsot szerettem, illetve az EFLC -s léghokit, azok visszajöhetnének, illetve jobb irányíthatósággal akár a biliárd és bowling is. Meg persze valamennyi szerencsejáték, bár én soha nem játszottam SA -ban velük.
Ki tudja, talán a V-ben fogok.
Az érintőképernyős mobilon már én is gondolkodtam (Mármint hogy az lesz-e a főszereplőnek), de remélem nem. Nekem is az van, de jóval nehezebb kezelni, mint a régi Nokiámat, illetve jóval nagyobb helyet is foglal (kb. duplája). De ízlések és pofonok.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 28. 13:29

szerintem okosabbak lesznek a telefonok! Például én örülnék neki ha megtudnám nézni az e-mail-eket a telefonomon és nem kellene folyamatosan autóznom,taxiznom a kávézóba 1 üzenetért!
A játékokból nekem a darts nem tetszett mert túl könnyű volt! Ne vegyék ki mert ha MEGINT kötelező lesz a randi meg az ilyesmi akkor az a leggyorsabb játék!
De örülnék ha meghívhatnám több haveromat is AZ ÉN LAKÁSOMRA EGY póker partira...kicsit sims-esnek hangzik de ha belegondolunk hogy mennyi beszólást vicces történeteket mondhatnának el...egy élmény lehetne :D remek easter-egg lehetőség :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 28. 13:29

Nekem érintőképernyős telóm van (Sony Ericsson WT19i) és szerintem nagyon jó. Tesómnak régen valami szar érintőképernyős Samsung-ja volt és azt tényleg rossz volt kezelni, de az újabbak jók. Én annak örülnék a legjobban, ha lehetne videókat meg fényképeket készíteni a telefonnal és ki lehetne másolni az XMB menübe. De úgy se lesz benne ilyen, mert a Rockstar nem figyel az ilyenekre. Meg az lenne a jó, ha lehetne rajta rádiót hallgatni. Meg azt szeretném még, ha az XMB menüből lehetne bemásolni zenéket a rádióba, mint PC-n. A GT5-be ezek benne vannak, tehát meglehetne csinálni, de úgy se fogják! :(

insanity06: Ja, az szerintem is jó lenne! Amúgy a GTA IV-be PlayboyX házába lehet hívni a haverokat biliárdozni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2012. 10. 28. 13:35-kor.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 28. 13:34

de miért vagytok fennakadva az érintőképernyős telefon dolgon? :D
komolyan mi különbség lenne...ne szívassatok már...egyszer nem kellett használni a gombokat a gta4-be...így is úgy is a nyilakat fogjátok használni(konzolok)....semmi különbség nem lenne....
komolyan aaaaa de fárasztóak vagytok -.-

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 28. 13:36

insanity06 írta:de miért vagytok fennakadva az érintőképernyős telefon dolgon? :D
komolyan mi különbség lenne...ne szívassatok már...egyszer nem kellett használni a gombokat a gta4-be...így is úgy is a nyilakat fogjátok használni(konzolok)....semmi különbség nem lenne....
komolyan aaaaa de fárasztóak vagytok -.-
Kellet használni! Segélyhíváskor, kódok beírásakor!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 28. 13:38

én nem használtam csalásokat szóval az kilőve :D segélyhívásokat meg minek? :D rendőrt hívni magamra? :D mentőst is minek? :D sokat mentettem és visszanyertem az életerőm :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 28. 13:40

Rockstar69 írta:Nekem érintőképernyős telóm van (Sony Ericsson WT19i) és szerintem nagyon jó. Tesómnak régen valami szar érintőképernyős Samsung-ja volt és azt tényleg rossz volt kezelni, de az újabbak jók. Én annak örülnék a legjobban, ha lehetne videókat meg fényképeket készíteni a telefonnal és ki lehetne másolni az XMB menübe. De úgy se lesz benne ilyen, mert a Rockstar nem figyel az ilyenekre. Meg az lenne a jó, ha lehetne rajta rádiót hallgatni. Meg azt szeretném még, ha az XMB menüből lehetne bemásolni zenéket a rádióba, mint PC-n. A GT5-be ezek benne vannak, tehát meglehetne csinálni, de úgy se fogják! :(

insanity06: Ja, az szerintem is jó lenne! Amúgy a GTA IV-be PlayboyX házába lehet hívni a haverokat biliárdozni!
Ja az k**va jó volt mikor a s.a.-ban "saját rádióm" volt, tele vandál brutál metállal :D
Csak az volt szar, hogy ha betettem saját zenét vagy tetkót, bugos lett tőle a játék, mert írott volt.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 28. 13:48

insanity06 írta:én nem használtam csalásokat szóval az kilőve :D segélyhívásokat meg minek? :D rendőrt hívni magamra? :D mentőst is minek? :D sokat mentettem és visszanyertem az életerőm :D
Ha 100%-ra hajtasz akkor szerintem segélyhívások elég praktikusak. Pl. nincs a közelbe járőrkocsi felhívod őket és ellopod azt. Én csináltam ezt, meg szórakoztam a segélyhívásokkal. De egyébként én inkább ettem, minthogy elmenjek menteni, mert mentőhelyből minden városrészen egy, jó esetben 2. Kajáldából meg 500, kevesebbet kell furikázni. Jobban megéri enni.
insanity06 írta:de miért vagytok fennakadva az érintőképernyős telefon dolgon? :D
komolyan mi különbség lenne...ne szívassatok már...egyszer nem kellett használni a gombokat a gta4-be...így is úgy is a nyilakat fogjátok használni(konzolok)....semmi különbség nem lenne....
komolyan aaaaa de fárasztóak vagytok -.-
Észrevettem már, hogy te túlreagálod a dolgokat. Fel lett hozva az érintőképernyős telefon, írt rá pár ember, és te már kikeltél magadból, hogy fárasztóak vagyunk... -.- :lol: Ennek nem tudom, mi értelme.
De amúgy igazad van, mert ez az érintőképernyős telefon téma már csak a "hab a tortán".

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 28. 13:57

így van :D Túlszoktam reagálni a dolgokat, de csak azokat amiknek értelmét tényleg nem látom :D ez esetben is ezt tettem xD és most is ezt fogom tenni:
Az a szemét PcGuru már kirakta hírben azt amit ide a GtaPlace (ez eddig okés)
de minek kell nekik úgy kezelni ezt az infót mintha tutira 100% "hót-ziher" lenne a dolog? Ez is csak egy olyan dolog hogy lehet igaz lehet nem! De ők már kirakták az adatlapkora a megjelenési dátumot,platformokat minden mást -.-

(sajnálom hogy túlreagálom de ha feszült vagyok akkor írok xD)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 28. 14:15

insanity06 írta:így van :D Túlszoktam reagálni a dolgokat, de csak azokat amiknek értelmét tényleg nem látom :D ez esetben is ezt tettem xD és most is ezt fogom tenni:
Az a szemét PcGuru már kirakta hírben azt amit ide a GtaPlace (ez eddig okés)
de minek kell nekik úgy kezelni ezt az infót mintha tutira 100% "hót-ziher" lenne a dolog? Ez is csak egy olyan dolog hogy lehet igaz lehet nem! De ők már kirakták az adatlapkora a megjelenési dátumot,platformokat minden mást -.-

(sajnálom hogy túlreagálom de ha feszült vagyok akkor írok xD)
Ja én is azt néztem. Gondolom azért, mert többen rákattintanak. Elég amatőr dolog... Amúgy látom fent vagy ott is! :D
insanity06 írta: én nem használtam csalásokat szóval az kilőve segélyhívásokat meg minek? rendőrt hívni magamra? mentőst is minek? sokat mentettem és visszanyertem az életerőm
Küldetés közben én se használok csalást, csak freeroam-ba

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 28. 14:29

Sajna fent vagyok ott is! De csak azért mert a múltkori sz*rságot amit összehordtak egyszerűen nem bírtam szó nélkül hagyni...ahogy ezt is!
ezzel mit értek el? A konzolosok meg a pc-esek most elkezdtek vitatkozni, holott az egész képen egy karton papírra ragasztott kép van!
ez nagyon R* módi -.-

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 10. 29. 12:11

Miért írod ki ugyanazt a hozzászólást két fórumtopicban? :shock:
Off: októberben havazik :S

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 29. 12:15

scoobydooesben10fan írta:Miért írod ki ugyanazt a hozzászólást két fórumtopicban? :shock:
Off: októberben havazik :S
Hogy mindenképpen észrevegyük, de szerintem is kamuszaga van egyébként. Valahogy a "viselkedése" és ez a pár mondat nem egyeztethető számomra.
De lehet hogy március 1-jén jön. Pont el tudnám képzelni. :) Nem is egy szeptember, nem is egy január. Kettő között. Pont "ideális".


Off: Igen, nálunk is. De el is olvad. :(

Lezárt