[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 10. 22:16

Igen, ez így van, de ha találkozol vele, akkor azt mondja, amit spoilerben leírtam.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 01. 10. 22:33

Arminho írta:Még egy értelmes hozzászólás Gonzales-től. :D
Nekem az lenne a kérdésem, hogy amikoraz utolsó küldetésnél B opciót választjuk, vagyis Franklin kinyírja Michael-t, akkor Trevor később árulónak nevezi Franklin-t és megmondja neki, hogy maradjon távol tőle. Ezek után el lehet hívni Trevor-t inni, sztriptízbárba, meg hasonló helyekre? Vagy örökre megszüntetik a kapcsolatot?
Igen, azt fogja neki mondani. Árulónak nevezi Franklint, és Trevort nem tudok elvinni utána sehová, akárcsak Jimmyt! Figyelj, ha Trevor hal meg, akkor Michaellel és Jimmyvel nem tudsz haverkodni, Lamarral pedig csak esténként, mert fél Stretchtől, viszont Michaellel bármikor elviheted Amandát, de Jimmyt nem, mert Jimmy utálni fogja Michaelt Trevor miatt. Érdekes, hogy valamilyen bug miatt Jimmy elfogadja a meghívást, ha felhívom őt Franklinnel vagy Michaellel. Lehet, hogy megbocsátott nekik. Ettől eltekintve, ha Michael meghal, Jimmyvel Franklin és Trevor sem tud barátkozni, Lamarral meg ugyanaz a helyzet, mint az előzőnél. Végül pedig Trevor nem fogja elfogadni Franklin hívásait. Amanda meg nyilván megszűnik, mert Michael meghalt.

Remélem, tudtam segíteni :D.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 01. 10. 22:43

Kriss írta:
realostew írta:Mert párszáz mega szerinted több mint 16 giga????
Elnézést, csak azt nem tettem hozzá, hogy erre van telepítve is a játék és más játék is van rajta, ezért akartam megtudni, hogy pontosan hányszáz mega, na mindegy, próba szerencse. :D
Egészen pontosan 611 megabyteot foglalnak a frissítések. (Legalábbis PS3-on.)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 11. 09:15

Köszönöm szépen. Ha lesz időm, töltöm lefelé. Elég annyi neki, hogy bekapcsolom a wifit és elindítom a játékot, vagy kell valamit még csinálni a frissítések telepítéséhez?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 11. 10:38

Igen, de ha nem tölti le akkor menj a menübe s ott leghátul lesz a Store, onnan már le tudod tölteni

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 11. 10:43

Rendben, köszi.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 11. 11:13

NikitaDragovich írta:
Arminho írta:Még egy értelmes hozzászólás Gonzales-től. :D
Nekem az lenne a kérdésem, hogy amikoraz utolsó küldetésnél B opciót választjuk, vagyis Franklin kinyírja Michael-t, akkor Trevor később árulónak nevezi Franklin-t és megmondja neki, hogy maradjon távol tőle. Ezek után el lehet hívni Trevor-t inni, sztriptízbárba, meg hasonló helyekre? Vagy örökre megszüntetik a kapcsolatot?
Igen, azt fogja neki mondani. Árulónak nevezi Franklint, és Trevort nem tudok elvinni utána sehová, akárcsak Jimmyt! Figyelj, ha Trevor hal meg, akkor Michaellel és Jimmyvel nem tudsz haverkodni, Lamarral pedig csak esténként, mert fél Stretchtől, viszont Michaellel bármikor elviheted Amandát, de Jimmyt nem, mert Jimmy utálni fogja Michaelt Trevor miatt. Érdekes, hogy valamilyen bug miatt Jimmy elfogadja a meghívást, ha felhívom őt Franklinnel vagy Michaellel. Lehet, hogy megbocsátott nekik. Ettől eltekintve, ha Michael meghal, Jimmyvel Franklin és Trevor sem tud barátkozni, Lamarral meg ugyanaz a helyzet, mint az előzőnél. Végül pedig Trevor nem fogja elfogadni Franklin hívásait. Amanda meg nyilván megszűnik, mert Michael meghalt.

Remélem, tudtam segíteni :D.
Köszi a segítséget! :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 12. 15:05

Elgondolkoztam arról, hogy mennyi mindent bele lehetne rakni a játékba, valamint pár visszatérő dolgot.
Én legszivesebben egy Revolver pisztolyt, meg Tbogt-ből a Tampa izom autót látnám viszont :D
Ti mit látnátok legszivesebben , hogy benne legyen egy DLC-ben? :D

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 01. 12. 16:06

Én például azon gondolkoztam, hogy milyen király lenne, hogyha nem csak a kocsikat, hanem a repülőgépeket meg a helikoptereket is lehetne tuningolni. De én speciel egy lángszórónak vagy egy graffiti spray-nek is örülnék :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 12. 16:40

Ja meg jó volna ha el lehetne adni a pegasusos járműveket :D

Szerk: amugy azt észrevettétek, hogy online-ban kivették az álarcos boltból a Pogo maszkot? (Lui Calibre maszk :D )
Vajon miért?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 12. 16:53

Realizálják a pénzszerzést az Online-ban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 01. 12. 21:55-kor.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 01. 12. 21:46

Én a lángszórót és láncfűrészt nagyon vissza akarnám kapni fegyverek terén. Ezenkívül kocsikkal már tele van a játék,jobb lenne ha onlineba megcsinálnák az állatokat perv-genre is vagy több helyet onilneban is és sztoriban is megnyitnának (pl clubok,házak,garázsok stb.) De bírnám ha pl plusz küldetések jönnének sztorihoz vagy ha végre valahára megnyílna a kaszinó...sok elképzelésem van,kár hogy szinte semmi se fog megvalósulni ezekből...

Amúgy tényleg eltűnt a Pogo? Ne szivass már,azért fejlődtem fel pedig idáig -.-

Másik dolog: a Fesztiválos cuccokat miért rakták ki? (tudom hogy már nem aktuális,de én azért rohangálnék benne)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 12. 21:56

Ha megvetted, akkor rohangálhatsz benne kedvedre.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 01. 12. 22:07

Jó lenne, ha a multis házakba raknának egy billiárd asztalt (amit használni is lehet), meg berakhatnának több féle kártyajátékot. A kamionok tunningolási lehetőségének is örülnék. Jó lenne, ha korlátlan számú képet lehetne készíteni, és mi választanánk ki, hogy melyiket akarjuk megosztani. Az se lenne rossz, ha a saját készítésű versenyeken ki lehetne helyezni, szponzoros dolgokat, és ha játszana valaki a pályánkon, kapnánk x összeget a szponzortól. Bevezethetnék a tőzsdét is multiban. Van még rengeteg ötletem, de hirtelen csak ennyi jutott eszembe.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 01. 12. 22:33

Na ezek is például atomfasza ötletek de a Rockstarnak eszébe se jut szerintem..:D

Arminho: hát pedig az én szekrényemben nincs belőlük egy se :(

Válasz küldése