Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 18:30

Nagy kihívás lesz nekem eldönteni, hogy a 3 közül melyikkel játsszak majd, mert mindegyik nagyon ellenszenves

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 09. 18:33

Tudjuk ezt már hangsúlyoztad eleget. :D Lehet hogy ha majd játszol vele, akkor majd megváltozik a véleményed.

Egyelőre nekem is csak Michael tetszik. A másik kettő -az őrült és a néger- nem bejövős. Egyik Phil Cassidy-re a másik meg egyértelműen CJ-re emlékeztet. :D és egyikőjüket sem szerettem igazán.

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 18:37

Cseszneki: Látom nem kicsit csalódtál a játékban. Eddig szinte csak negatív kritikát kapott tőled a játék.
Sajnálom, hogy ennyire nem tetszik neked.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 09. 18:39

A 3 főszereplőben én is csalódtam. Én személy szerint nem értek azzal egyet miszerint, hogyha nem raktak volna valami újdonságot a játékba, akkor nem tettek volna szert nagy sikerre. (vagy nem tesznek)
A GTA IV sem azért volt kevésbé sikeresebb mint SA mert abba még mindig 1 főszereplő volt. Szimplán azt kevésbé találták el.

Én egyelőre próbálok barátkozni a gondolattal. Nem értem miért kellett, de úgy érzem, hogy ebből valami nagyon jó dolgot fog kreálni a R*. Ha meg nem, hát nem, de azért majd kiviszem 100%-ra. :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 18:40

Luszie írta:Egyelőre nekem is csak Michael tetszik. A másik kettő -az őrült és a néger- nem bejövős. Egyik Phil Cassidy-re a másik meg egyértelműen CJ-re emlékeztet. :D és egyikőjüket sem szerettem igazán.
Nekem talán még a néger, aki elviselhető. Viszont vele meg az a bajom, hogy olyan a képek alapján, mintha dagadt lenne, meg a feje a lehető legsablonosabb
bodom26 írta: Látom nem kicsit csalódtál a játékban. Eddig szinte csak negatív kritikát kapott tőled a játék.
Sajnálom, hogy ennyire nem tetszik neked.
A tegnapi hírből, ami újdonság volt abból semmi sem tetszett. Viszont ami már nyilvánvaló volt (pl.: óceán, golf, tenisz) azok már tetszenek

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 09. 18:48

Áh, nem hiszem hogy dagadt lesz majd. Én nem néztem annak. Bár nem lesz olyan vékony mint annó kezdésnél CJ volt, de nem is lesz valami kövér. Olyan súlyba tudom elképzelni őt, mint Luiz-t.

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 18:51

Nekem nem az volt a bajom, hogy hogy néznek ki, hanem az, hogy akik kinéznek valahogy, azok túl sokan vannak. :lol:

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 19:39

Luszie írta:Áh, nem hiszem hogy dagadt lesz majd. Én nem néztem annak. Bár nem lesz olyan vékony mint annó kezdésnél CJ volt, de nem is lesz valami kövér. Olyan súlyba tudom elképzelni őt, mint Luiz-t.
Nekem annak tűnik, meg ilyen sablonos tökfejű néger képe van. Kicsit változtathatnának rajta és akkor vele már meglennék békélve vele, mert még neki a legjobb a története

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 09. 19:44

Testes, valamennyire. Dagi semmiképpen. :) Hát figyelj, még csak képeket láttunk a játékról. Ha a trailerben is ugyanolyan unszimpatikus lesz, akkor már van mire alapoznod, bár nem hiszem hogy a trailerig akármit is változna.
Max mire kiadják, addig még mehet át némi "fejlődésen". Amúgy szerintem sincs semmi különleges abban a néger tagban. A másik kettőnek legalább van valami karaktere, valami jelleme. Meg ha ránézek akkor azt mondom.. "Igen...ez egy R*-hoz méltó fiktív karakter." de most arra ránézek és egy nagyobb db CJ-t látok, és tekintettel arra, hogy CJ már egyszer volt, így annyira nem bejövős. Persze nem azt mondom, hogy hasonlít CJ-re, csak hogy valahogy semmi "különleges" nincs benne, hogy erre azt mondjuk hogy "megérdemli" hogy egy R* által kreált GTA főhős lehessen. Vagy csak én vagyok így ezzel? Olyan közönséges nekem.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 19:53

Luszie írta:semmi "különleges" nincs benne, hogy erre azt mondjuk hogy "megérdemli" hogy egy R* által kreált GTA főhős lehessen. Vagy csak én vagyok így ezzel? Olyan közönséges nekem.
Én is így vagyok vele. Ilyen sablonos jól lakott lusta néger feje van

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 09. 20:38

Érdekes lehet még az, hogy Michael ugye Ned Luke-ról lett mintázva. Ez teljesen látszik. Na az ideg őrült eddig szóba sem került. Őt kiről mintázhatták?
A néger meg az első trailerben totál máshogy nézett ki, mint most. Ő egy teljesen létrehozott nem élő emberről mintázott karakter, vagy mi? :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 10. 08:55

Hauser azt nyilatkozta, hogy szeretnének egy olyan embert is főhősnek, aki Michael teljes ellentéte. Aki nem normális, és aki mindig benne van minden hülyeségben és droggfüggő. (Nem pont így írta, de mindjárt előkeresem neked mit mondott.)
Tehát ő is egy teljesen fiktív karakter akit Michael ellentéteként hoztak létre a tervezők.

Szerk: Meg is találtam.
Houser szerint: “Trevor személye gyakorlatilag a semmiből jutott eszünkbe mint egy másfajta bűnöző megtestesülése - akit a szabadság és a szabad akarat hajt. Ha Michael a megfontoltabb bűnöző képét testesíti meg, vagy valamiféle újgazdag bűnözőt formál aki próbál megjavulni, de mégsem sikerül neki, akkor ki lesz az aki ennek pont az ellentéte? Ki lesz az, akinek minden második szava a “fuck off”, emellett hajthatatlan, nem akar felhagyni a drogokkal és a bulival, nem tűri meg, hogy nemet mondjanak neki, és konkrétan élvezi a káoszt?"

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 10. 10:47

Jaj én úgy értettem, hogy kiről mintázták Trevort és Franklint :D
Tudod mint Michaelt Ned Luke-ról

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 10. 12:36

Én is erre válaszoltam, vagy nem? :shock:
Mivel fiktív teljes mértékben így könnyen meglehet hogy a kinézetét is teljes mértékben a R* találta ki.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 11. 10. 15:08

Ezzel a főhős dologgal én sem értek egyet.
Michael a legszimpibb, de csak mert róla tudunk valami lényegeset. Ő beszélt az első trailerben, és mikor megismerünk egy mozgatórugót egy emberből, akkor rögtön figyelmesebbek leszünk.
A golyófejű feka pont olyan, mint CJ. Még a ruhája is hasonló a trailerből.
Az őrült csávó elég vadul néz ki, de ezzel nincs is probléma. Amit leírtak az kissé Tommy Vercetti -re hasonlít: Végül is ő is egy hidegvérű pszichopata bérgyilkos volt, ez a pasas is úgy néz ki. Bizony, úgy is néz ki.
Mellesleg a három főhős, három szemszög dolgot nem értem:
A GTA IV a két DLC -vel tökéletesen szemléltette a szerb bevándorló, a vad motoros és az éjszakai partykirály szemszögeit, vagyis láttuk, hogxy milyen szemszögből hogy néz ki Liberty City. Ezt a GTA V is meg tudta volna oldani DLC -kel. De mindegy. Gondolom most, hogy vannak már főhősök, az oldal fejlécén ők hárman lesznek, ha lesznek majd DLC -k, akkor ők pedig megállnak mögöttük, és csoportképet csinálnak :)

Lezárt