[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 19. 10:06

Ááá XD!!! :lol:

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 19. 11:16

http://www.youtube.com/watch?v=csAPmL05SxA

Mit szóltok ehhez a videóhoz? a videó készítője szerinti "GTA V térképet" akarja bemutatni. Szerintem is eléggé kicsike az a térkép hogy az igazi legyen de a videó készítője annyira hihető érveket hoz fel hogy lehet benne valami. Bár bízom benne hogy nem ez lesz a hivatalos...az elrendezése kicsit érdekes

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 05. 19. 12:33

A videóban szereplő térkép már viszonylag régi, ahogy maga a videó is. Már amikor először felkerült a netre, kétséges volt, hogy valódi vagy sem, mert tényleg jól össze lett rakva. Véleményem szerint nem valódi. Az, hogy a térkép alsó része pont beleillik a kiszakított részbe azon a papíron nem meglepő. Aki azzal szórakozott, hogy térképet fabrikáljon, direkt egy olyan formájú szigetet rajzolt, hiszen már a GTA IV kézikönyvében való felfedezés óta bárki ismerheti azt a kiszakított formát.
A térképek méretének az összehasonlítása meg teljesen szubjektív. Mi alapján hasonlítja össze mondjuk Vice City méretét ezzel a "kiszivárgott" térképpel? Nincs egy méretarány, amivel egységbe lehetne hozni őket. Úgy kicsinyíti vagy nagyítja a térképeket, ahogy neki tetszik, hogy meg tudja magyarázni miért eredeti a videós térkép. Szerintem totál kamu, de tényleg jól néz ki.

Avatar
DOGG
Pogo, a majom
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011. 08. 02. 18:10
Tartózkodási hely: Pásztó

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DOGG » 2013. 05. 19. 12:38

100% hogy fake.
Még a GTA V bejelentése előtt is mutogatták ezt a térképet.
Se a moló nem látszik rajta se a LS-i csatorna rendszer,se golfpálya.
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=491242
A gtaforumson viszont probálkoznak a képek alapján a térképet megrajzolni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 19. 12:51

insanity06 írta:a nehézség a távolság...nem a vezetés!
A távolság meg összefügg a vezetéssel. Érted... :D Ha nem gáz a sok vezetés, akkor a távolság sem "nehézség" már.

Fake-fake.
Ha az oldal nem tud a térképről, akkor nem is létezik hivatalos térkép. :)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 19. 13:12

insinaty06, az a baj, hogy tényleg nehezen érthető, hogy mégis mire gondolsz, valamint önmagában is ellentmondásos. Képzeld el, hogy Franklinnel mész, gondolsz egyet, hogy benézel a ruhaboltba átöltözni, de rohadt messze van a ruhabolt. Na most akkor nem fogsz átváltani Trevorra, mert közelebb van a ruhabolthoz, mert nem vele akarsz ruhát cserélni.
Küldetés közben még inkább nem fogsz váltogatni, ha egy adott karakterrel kell eljutnod A-ból B-be.
Ezekre a helyzetekre lesz ott a taxi, sőt szerintem Michealnek - mivel alapból is elég gazdag-, lehet lesz valami helikopteres lehetősége is bizonyos helyekre, taxiszerűen megoldva, vagy saját sofőre lesz vagy valami.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 19. 14:07

insanity06: Bocs koma, de én sem vágom, mit akarsz mondani, én a többiekkel értek egyet, ez a karakterváltogatás nem fogja megkönnyíteni/lerövidíteni a közlekedést.
insanity06 írta:http://www.youtube.com/watch?v=csAPmL05SxA

Mit szóltok ehhez a videóhoz? a videó készítője szerinti "GTA V térképet" akarja bemutatni. Szerintem is eléggé kicsike az a térkép hogy az igazi legyen de a videó készítője annyira hihető érveket hoz fel hogy lehet benne valami. Bár bízom benne hogy nem ez lesz a hivatalos...az elrendezése kicsit érdekes
Ezt a videót valóban már a hivatalos bejelentés előtt elkészítették, nincs semmi valóságalapja, valóban jól össze van rakva, de mivel abban az időszakban is létezett már, amikor még nem volt sok fogalmunk a GTAV-ről, ezért nyilvánvalóan fake.
DOGG írta:100% hogy fake.
Még a GTA V bejelentése előtt is mutogatták ezt a térképet.
Se a moló nem látszik rajta se a LS-i csatorna rendszer,se golfpálya.
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=491242
A gtaforumson viszont probálkoznak a képek alapján a térképet megrajzolni.
Ezt viszont még nem láttam és nekem tetszik! Ez legalább nem egy fake, hanem a képekről és videókból ismert helyszíneket használják fel egy kis spekulálásra. Ez tetszik, talán valami ilyesmi lesz a térkép, erre (vagyis valami ehhez nagyon hasonlóra) sokkal nagyobb esély van szerintem, mint a fentebbire. :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 19. 14:56

Elolvassátok egyáltalán, hogy mit ír a másik, vagy csak úgy ránéztek az első két szóra?

Előszöris, a taxi biztos nem fog bevinni a fák és a pumák közé. Másodszor, én kiállok insanity06 mellett, hiszen tényleg egyszerűbb Trevorra váltani, ha vidékre akarunk menni, mint Franklinnel Dél-Los Santos-ból kifurikázni. Nem azt írta, hogy emiatt van három karakter, csak hogy ezért is jó. Harmadszor, pontosan leírta, hogy rajongói videót linkelt, így nem az volt a kérdés, hogy fake-e vagy sem.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 05. 19. 15:17

Egyáltalán nem írta a térképes videóhoz, hogy ez egy rajongói videó. Belinkelte és rákérdezett, hogy nekünk mi a véleményünk, mert ő kétségek között őrlődik az eredetiségével, vagy nem eredetiségével kapcsolatban, mivel nagyon meggyőző érveket hoz fel a videó készítője. Erre többen is beírtuk, hogy nem valódi valószínűleg a map és többen meg is indokoltuk, hogy szerintünk miért nem.

A másik két ponthoz nem tudok hozzászólni, nem olvastam vissza, hogy miről folyt a diskurzus.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 19. 15:20

Visali: Hát, ha a taxisok olyan őrültek, vadak és határozottak lesznek, mint a IV-ben, akkor egy kis pumácska már nem kottyan meg nekik. :D
Viccet félretéve, valamiben igazatok van, csak az volt a gond, hogy nem mindenki szánára volt érthető, hogy mit akart írni, számomra főképp azért, mert nem tett ki írásjeleket, ahova kellett volna (például a ","-t). És az előttem hozzászólónak igaza van abban, hogy nem írta oda, hogy rajongói videó.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 19. 15:24

Rendben, akkor fordítok. :)
Mit szóltok ehhez a videóhoz? a videó készítője szerinti "GTA V térképet" akarja bemutatni. Szerintem is eléggé kicsike az a térkép hogy az igazi legyen de a videó készítője annyira hihető érveket hoz fel hogy lehet benne valami. Bár bízom benne hogy nem ez lesz a hivatalos...az elrendezése kicsit érdekes
Tehát talált egy videót. Ennek a videónak van egy készítője, akinek van egy GTA V térkép elmélete, és ezt mutatja be (Szerintem az aláhúzott résszel elárulta, hogy ez egy rajongói videó). Insanity06 szerint ez kicsi, de a videó készítője úgy érvel, hogy el tudja képzelni, hogy valami ilyesmi (ekkora) lesz.

A vége valóban félreéthető, de én a "nem ez lesz a hivatalost" az előzőek után úgy értettem, hogy "nem ilyesmi lesz", mert nem tetszik neki.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 19. 15:30

Visali írta:Rendben, akkor fordítok.
Mit szóltok ehhez a videóhoz? a videó készítője szerinti "GTA V térképet" akarja bemutatni. Szerintem is eléggé kicsike az a térkép hogy az igazi legyen de a videó készítője annyira hihető érveket hoz fel hogy lehet benne valami. Bár bízom benne hogy nem ez lesz a hivatalos...az elrendezése kicsit érdekes
Tehát talált egy videót. Ennek a videónak van egy készítője, akinek van egy GTA V térkép elmélete, és ezt mutatja be (Szerintem ezzel elárulta, hogy ez egy rajongói videó). Insanity06 szerint ez kicsi, de a videó készítője úgy érvel, hogy el tudja képzelni, hogy valami ilyesmi (ekkora) lesz.

A vége valóban félreéthető, de én a "nem ez lesz a hivatalost" az előzőek után úgy értettem, hogy "nem ilyesmi lesz", mert nem tetszik neki.
Már bocs, de ennyi erővel a "videó készítője" a R* is lehetett volna akár. Így azért nem volt teljesen konkrét, hogy most komolyan gondolja ezt a videót, vagy hogy tisztában van-e azzal, hogy ez nem hivatalos.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 05. 19. 15:31

Ok, én nem akarok ezen összeveszni senkivel, főleg nem veled, Visali. Egyszerűen másképpen értelmeztük a leírtakat. Ettől függetlenül a videós kérdése miatt nem nézem hülyének Insanity06 kollégát. Teljesen logikus kérdés volt, amire néhányan teljesen logikus választ adtunk.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 19. 15:33

Aláhúztam azt a két lényeges szót, ennél többet már tényleg nem tudok tenni.

De nem bánom, ebben legyen igazatok, de akkor is ott van még az előző két dolog, amiért nem kellett volna nekiesni. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 19. 15:35

Visali írta:Aláhúztam azt a két lényeges szót, ennél többet már tényleg nem tudok tenni.

De nem bánom, ebben legyen igazatok, de akkor is ott van még az előző két dolog, amiért nem kellett volna nekiesni. :)
Szerintem ez a "nekiestünk" ez azért kicsit erős. Mi csak logikus válaszokat adtunk neki a félreérthető és érthető kérdéseire, ahogyan azt totyak már fentebb megírta. ;)

Lezárt