[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 06. 24. 15:50

Luszie írta:Szerintem elképzelhető hogy berakják, elvégre mégsem egy Justin Bieber-ről beszélünk. (Látjátok minden relatív. :D Valami rosszabbhoz hasonlítva egyből jobbnak hangzik.)
Ugyanolyan hulladék előadó mindkettő, csak Biebert divat utálni Pitbullal ellentétben

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 24. 16:06

Nagyon csendben van a Rockstar, kíváncsi vagyok mikor nyögik már ki, hogy késik a játék!
Gyenge napok vannak...

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 06. 24. 16:13

Rockstar69 írta:Nagyon csendben van a Rockstar, kíváncsi vagyok mikor nyögik már ki, hogy késik a játék!
Igaz de csak nem ekkora verebek h megint elcsúsztatják!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 24. 16:16

Minden játékukkal ezt csinálták. Miért lenne a GTA V kivétel? Én már azt se hiszem el a Rockstar-nak, amit kérdez. Csak akkor leszek biztos a játék megjelenésében, ha átvettem a futártól a játékot.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 06. 24. 16:26

Biztos, hogy megjelenik Szeptemberben, csak egy kicsit húzzák az agyunkat!!!

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 06. 24. 16:26

Rockstar69 írta:Minden játékukkal ezt csinálták. Miért lenne a GTA V kivétel? Én már azt se hiszem el a Rockstar-nak, amit kérdez. Csak akkor leszek biztos a játék megjelenésében, ha átvettem a futártól a játékot.
Ámen de mi értelme lenne csúsztatni? Tudom üzletpolitika meg stb. ,de a játékot újíthatták a +4 hónapon át nem hiszem h kell még nekik idő ,de majd meglátjuk az tény h nagy csend van.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 24. 16:33

Ahogy látom októberben elég húzós címek jelennek meg. Batman, AC, BF. Majd meglátjuk, nagyon remélem én is, hogy nem halasztják el, de nem mernék rá mérget venni!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 24. 17:12

Szerintem Biebert már csak a poén kedvéért is berakhatnák :D Pitbullt meg nagyon remélem, nem rakják bele, mert az első száma óta rühellem, és azóta úgy sem változott semmit, minden száma egy kutya, egyszóval nem kell a V-be.

Nincs túl nagy hírcsend a Rockstarnál, ha megnézed most jelent meg MP3 Mac-re. Meg ez olyan jellemző, két hetet nem raknak ki új GTA screent, és mindenki problémázik, hogy baj van. Aztán jön az infó, és mindenki problémázik, hogy "jaj, ez csak kis hír", vagy "jaj, ez csak egy screen, adjanak már valami mást" -.- Nem tudnak minden hónapban trailert meg gameplayt mutatni, meg demókat mutogatni a sajtónak, mert akkor ugyanúgy elspoilereznék a játékaikat, mint sok más nagycég! Az meg, hogy húzós címek jönnek, nem jelent semmit, az év legjobban várt játéka a GTAV, az a leghúzósabb cím egész évben!(elég megnézni a különböző kérdőíveket, vagy hogy egy halom Youtube-os legjobban várt címe, a kommenteket is érdemes megnézni, vagy a Golden Joystick Award One to Watch-ot ki nyerte meg, egyértelmű, hogy jelenleg a V a legjobban várt játék) A Rockstarnak nem kell félnie az eladásoktól, ahogy sose kellett. Ha meg valóban félnének, akkor a V-el valami oltári baj van!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 06. 24. 17:32

GTA V TRAILER - FAN MADE

A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 06. 24. 17:35

Gaby86 írta:GTA V TRAILER - FAN MADE

Ez k*rva jó!!! :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 24. 17:45

Kiscserko írta:Nincs túl nagy hírcsend a Rockstarnál, ha megnézed most jelent meg MP3 Mac-re. Meg ez olyan jellemző, két hetet nem raknak ki új GTA screent, és mindenki problémázik, hogy baj van. Aztán jön az infó, és mindenki problémázik, hogy "jaj, ez csak kis hír", vagy "jaj, ez csak egy screen, adjanak már valami mást" -.- Nem tudnak minden hónapban trailert meg gameplayt mutatni, meg demókat mutogatni a sajtónak, mert akkor ugyanúgy elspoilereznék a játékaikat, mint sok más nagycég! Az meg, hogy húzós címek jönnek, nem jelent semmit, az év legjobban várt játéka a GTAV, az a leghúzósabb cím egész évben!(elég megnézni a különböző kérdőíveket, vagy hogy egy halom Youtube-os legjobban várt címe, a kommenteket is érdemes megnézni, vagy a Golden Joystick Award One to Watch-ot ki nyerte meg, egyértelmű, hogy jelenleg a V a legjobban várt játék) A Rockstarnak nem kell félnie az eladásoktól, ahogy sose kellett. Ha meg valóban félnének, akkor a V-el valami oltári baj van!
1, Én nem problémáztam azon, hogy nem jön hír, csak attól félek, hogy legközelebb rossz hír jön
2, Az nem hír értékű, hogy megjelent a Max Payne 3 MAC-re, főleg, hogy az nem is GTA V hír
3, A Rockstar-nak is számít, hogy milyen játékok jelennek meg akkor, mint az Ő játékuk, nem abból fogy a legtöbb ( BF3 első hét 8 millió, GTA IV első hét 6 millió)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 06. 24. 17:58

Szerintem simán kerülhet Pitbull szám GTA-ba. A TBoGT-ben is volt David Guetta.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 06. 24. 18:00

mondjuk ez a Pitbull szám egy featuring tőle nem egy teljes trekk.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 24. 18:22

Nincs is túl sok szám, amiben egyedül van, az nem menne el egész számnak. A többi énekes még valamennyire megmenti a számait.

Az tökéletesen hírértékű, hogy megjelent. És attól, hogy a GTA körül nincs hír, de például most volt MP3-ról, az azt jelzi, hogy maga a Rockstar körül nincs hírcsend, pedig erről volt éppen szó. És azt a játékot is kell reklámozniuk, még egy löket kell az MP3 eladásához. És egy nap elég tőlük egy hír, nem fognak kirakni egy MP hírt, meg egy GTA hírt is egy napon. Persze, hogy nem GTA hír, de hír a Rockstartól, azaz a Rockstarnál nincs hírcsend.

Lehet, hogy számít, de max annyiban, hogy a csóróbb vevők
A= Később veszik meg, helyette veszik a jobban várt játékukat
B= Akiknek a legjobban várt játékuk(és ez a legjobban várt játék minden bejelentett játék közül) azok maximum a többi játékot(BF, AC) később veszik meg, helyette GTA-t vesznek. És a B-ből van a több az adatok alapján.
Szóval inkább elveszik a vevőket más cégektől, és akinek van pénze, persze minden akkor megjelenő számára tetsző játékot megvesz. Csak azt tudom mondani, a Rockstarnak nem kell aggódnia, ha nem titkoltak el egy nagy gázos dolgot. És az első hetes eladás meg
1=Tudtommal nem ugyanakkor jelentek meg
2= Sokan nem veszik meg első héten, jelen esetben például ott a közelben a karácsony
És lehet, hogy sok játékukat halasztották már, de ez a rész se kivétel, második halasztásra meg nem látok okot.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 06. 24. 20:35

Visali írta:Szerintem simán kerülhet Pitbull szám GTA-ba. A TBoGT-ben is volt David Guetta.
Guettanak azért minőségibb zenéi vannak. Igaz ma már ugyanolyan szar ő is, de régen azért csinált jó számokat is. TBOGTos száma sokkal jobb bármelyik Pitbull hulladéktól

Lezárt