[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 06. 07. 16:09

Na, szerintetek lesz GTA V Pc bejelentés az E3-on? Egyelőre ha jól tudom nem jelezte sem a Rockstar, sem a Take2, hogy nem lesznek ott.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 07. 16:23

A remény hal meg utoljára, talán ezen az E3-mon odatolják a képüket a T2 és a R* emberei is, elvégre véleményem szerint nem csak szerintem ciki az, hogy már évek óta nem jönnek el a videojáték-ipar legnagyobb eseményére. Meg most már szépen lassan majdnem egy éve, hogy megjelent a GTAV. Én nem vagyok PC-párti, de már én is azon a véleményen vagyok, hogy illene már mondani valamit a PC-s rajongóknak.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 07. 22:20

Ebben igazat adok dani.szentgali azért sajnálnám a PC-et ha azt mondanák a R* hogy a GTA sorozat már konzol exkluzív lesz.Mellesleg ott lesz a R* az E3-on ez már 100* mert sok bejelenteni valójuk van.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 08. 00:20

Én rákérdeztem erre a GTAPLACE Ask-jén, ott azt mondták, nem lesz saját konferenciája a R*-nak. És abban is igazuk van a Szerkesztőknek, hogy, ha lesz is valami mondanivalójuk, akkor az a jövő évi NextGen játékukkal kapcsolatos. Szóval GTA V PC-s és NextGen bejelentést nem várok az E3-től. Csak nem tudom, hogy akkor mikor adják már végre ki ezek a drága emberek... És nem az a legdühítőbb, hogy majd idedobják nekünk, pécéseknek, mint valami kegyelemkenyeret, hanem hogy mi rá is ugrunk majd, éhesen... Meg fogunk venni egy majdnem (vagy pont) egy éves játékot 10+ ezerért... Lehet az a PC-port bármilyen, ez akkor is minősíthetetlen magatartás és aljas húzás...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 06. 08. 07:43

Szerintem bejelentik, PS4-re a GTA V-öt, mást nem nagyon hallunk a játékról.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 08. 11:29

Én remélem XONERA is fogják mert az is next gen és azon is milliók emberek vannak

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 06. 08. 11:30

Attól még, hogy a R* saját standal nem áll elő E3-mon, a Sony/Microsoft még bejelentheti a nextgen gépeire a megjelenést. Esetleg egy ilyen E3-mas nextgen bejelentés után ki is dobnák a hivatalos hírt, hogy biza ezzel egy időben jön a PC port is. Szerintem reális lehet ez is.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 06. 08. 13:45

Neil írta:És nem az a legdühítőbb, hogy majd idedobják nekünk, pécéseknek, mint valami kegyelemkenyeret, hanem hogy mi rá is ugrunk majd, éhesen... Meg fogunk venni egy majdnem (vagy pont) egy éves játékot 10+ ezerért... Lehet az a PC-port bármilyen, ez akkor is minősíthetetlen magatartás és aljas húzás...
Nekem is eszembe jutott ez már és teljesen egyetértek. Ha most nem lesz semmi, akkor szerintem már csak a konzolos kiadás 1 éves évfordulóján. Egy éves játékért adunk majd sok ezret. Mert bár pofátlanságnak érzem ezt az egészet, meg fogom venni.
Bennem még mindig él a remény, ennyi idő elteltével is. Ha nem akarnák megcsinálni, akkor mondanák szerintem. Vásárlókat nem vesztenének vele. Sőt, lehet, hogy a hír hallatán sok pc-s beruházna konzolra, ha látná, hogy felesleges várni.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 15. 08:56

Tegnap böngésztem a játékbeli internetet, mikor rátaláltam Lenny Avery (hmm, ismerős...) honlapjára. Rákattintottam, és egy, a Dynasty 8-hoz hasonló weblapot láttam meg. Ingatlanok voltak kijelölve egy minitérképen, rájuk lehetett menni a "középsőujj kurzorral", és... NEM, NEM LEHET MEGVENNI ŐKET! Ellenben ugyanúgy be lehet állítani a GPS-en a házat, mint célpontot... kár érte. :(

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 06. 15. 10:09

Ez az egyik mellék küldi miatt van, amiben a ház előtt lévő táblákat kell összetörni.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 15. 10:10

Arminho írta:Tegnap böngésztem a játékbeli internetet, mikor rátaláltam Lenny Avery (hmm, ismerős...) honlapjára. Rákattintottam, és egy, a Dynasty 8-hoz hasonló weblapot láttam meg. Ingatlanok voltak kijelölve egy minitérképen, rájuk lehetett menni a "középsőujj kurzorral", és... NEM, NEM LEHET MEGVENNI ŐKET! Ellenben ugyanúgy be lehet állítani a GPS-en a házat, mint célpontot... kár érte. :(
Nem akarok spoilerezni, de ha már felhoztad ezt a dolgot, akkor mégiscsak segítek valamit. :) Nem tudom, hogy beléptél-e már abba a kérdőjellel jelölt küldetésbe, amelynek a végén azt a feladatot kapod, hogy üss/pusztíts el olyan táblákat bizonyos házak előtt, amelyeken az "eladó" felirat szerepel? Mert ha még nem, akkor lépj bele, és akkor értelmét nyeri a Dynasty 8 oldal és annak az említett házkeresős funkciója. ;) Ugyanis, ha megkaptad a táblák elpusztításának feladatát, úgy tudod őket könnyen, hatékonyan megkeresni, hogy felmész a Dynasty 8-ra, azon belül a LennyAveryReality oldalra, ahol vannak az általad említett ingatlanok a minitérképen, amelyekhez nem a vétel miatt lehet odamenni GPS-szel, hanem azért, mert Lenny Avery "eladó" táblái vannak ott, amelyeket el kell pusztítani a mellékküldetés folytatásához/elvégzéséhez. :)

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 15. 12:44

dani.szentgali írta:
Arminho írta:Tegnap böngésztem a játékbeli internetet, mikor rátaláltam Lenny Avery (hmm, ismerős...) honlapjára. Rákattintottam, és egy, a Dynasty 8-hoz hasonló weblapot láttam meg. Ingatlanok voltak kijelölve egy minitérképen, rájuk lehetett menni a "középsőujj kurzorral", és... NEM, NEM LEHET MEGVENNI ŐKET! Ellenben ugyanúgy be lehet állítani a GPS-en a házat, mint célpontot... kár érte. :(
Nem akarok spoilerezni, de ha már felhoztad ezt a dolgot, akkor mégiscsak segítek valamit. :) Nem tudom, hogy beléptél-e már abba a kérdőjellel jelölt küldetésbe, amelynek a végén azt a feladatot kapod, hogy üss/pusztíts el olyan táblákat bizonyos házak előtt, amelyeken az "eladó" felirat szerepel? Mert ha még nem, akkor lépj bele, és akkor értelmét nyeri a Dynasty 8 oldal és annak az említett házkeresős funkciója. ;) Ugyanis, ha megkaptad a táblák elpusztításának feladatát, úgy tudod őket könnyen, hatékonyan megkeresni, hogy felmész a Dynasty 8-ra, azon belül a LennyAveryReality oldalra, ahol vannak az általad említett ingatlanok a minitérképen, amelyekhez nem a vétel miatt lehet odamenni GPS-szel, hanem azért, mert Lenny Avery "eladó" táblái vannak ott, amelyeket el kell pusztítani a mellékküldetés folytatásához/elvégzéséhez. :)
Videókból én is láttam, meg is örültem ,hogy lesznek ingatlanjaink Vinewoodban meg Richmanben... :(

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 15. 15:52


Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 06. 15. 16:35

Franklin465 írta:ez baromság... https://www.youtube.com/watch?v=UveVoArwq5A
Leírásban benne van, hogy Fan Made Trailer...
Amúgy gyönyörű munka, nehéz lehet egy ilyet készíteni. :D

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 15. 16:35

Franklin465 írta:ez baromság... https://www.youtube.com/watch?v=UveVoArwq5A
Ember.Ha megnézed már a legelején a címet az van oda írva hogy Grand Theft Auto VI FAN MADE.Vagyis magyarul ezt egy ember készítette és nem is próbált hazudni.Ő csak lehet unalmából készítette.

Válasz küldése