[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 18:43

bodom26 írta:Mike1: Örülök, hogy végre megtanultál hozzászólást szerkeszteni.
Jooo mindenki ezzel jön már !

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 12. 18:54

Kiscserko írta:Végére no Playboy X háza, aki fel se hívott, hogy kösz, hogy nem öltél meg. No Dwayne, mint választható barát. No Francis képesség, akivel lerázhatnám a zsarukat, az a másik meg csak mérges volt rám. A végén meg meg akartam kímélni a szánalmas Dimitrij életét, így belementem az üzletbe, ahol átb*szott, szétlőttek, majd megölték a kedvenc szereplőmet
Pedig a pénzzel szerintem jól választottál. Az sokkal jobb befejezés volt. A bosszús elég gyengére sikeredett

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 19:00

Szerintem pedig pont hogy bosszúsnak lett jobb a vége. Az egész történet erről szól, hogy Niko-nak ki mikor tesz keresztbe, és mindig kutat valaki után, akiről később megtudjuk, hogy maga Dimitri az. Neki kell lenni a "főellenségnek" ez egy "íratlan szabály". Számomra, de a másik befejezés sem volt rossz, csak sajnáltam Roman-t. (Abban hal meg ugye? Azt hiszem.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 11. 12. 19:04

gta v oldalán már kint van a számláló a trailer 2-ig :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 12. 19:08

Luszie írta:Szerintem pedig pont hogy bosszúsnak lett jobb a vége. Az egész történet erről szól, hogy Niko-nak ki mikor tesz keresztbe, és mindig kutat valaki után, akiről később megtudjuk, hogy maga Dimitri az. Neki kell lenni a "főellenségnek" ez egy "íratlan szabály". Számomra, de a másik befejezés sem volt rossz, csak sajnáltam Roman-t. (Abban hal meg ugye? Azt hiszem.)
Csak a bosszús végben nem ő lett a fő gonosz hanem Pegorino. Az is gyenge volt benne, hogy Kate halt meg, mert ő nem volt annyira fontos szereplő Nikonak. Roman halálával meg ugyanolyan ember halt meg a saját szeme láttára, mint a háborúban

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 19:14

Igen, de ha belegondolsz nem tudtak Niko számára Romannal egyenértékű figurát megöletni úgyhogy ez így jött ki.
Mondjuk én Kate-t is sajnáltam, mert itt volt egy pici "szerelem" , Ami így beteljesületlen maradt. Ami durva, hogy engem halála után is kísértett! Bugos volt (vagy nem tudom pontosan hogy mi volt az) PS3-on a GTA IV-m, és miután meghalt, azután is hívogatott még szerdánként hogy szeretnék-e menni valahova.

És hozzáteszem: ismeretlen számról hívott, ill legelső alkalommal mikor felhívott olyasmit mondott: "Na miújság? Talán azt hitted ,hogy meghaltam?" Szerintem ez nem lehet véletlen..:D Ez valami R* -féle humor lehet gondolom.

De ha az V-ben lenne hasonló, amit egyébként kizárt dolognak tartok (tehát hogy halna meg közeli ismerős) akkor sem tudnák ezt szerintem megoldani rendesen, de már azért sem fognak ehhez folyamodni, mert nem szoktak hasonlítani egymásra a GTA részek, úgyhogy ez megint egy teljesen más rész lesz.

Szerk: Am spoiler-ezni kéne néhány helyen, mert tudom, hogy itt néhányan még nem vitték végig a játékot, és nehogy ez csalódás legyen számukra!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 12. 19:29-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 12. 19:23

Mike1 írta:
Kiscserko írta:SZERDA 3-KOR #2 TRAILER!!!!!!
Jolvan akkor okés , most számoltam , annyi !
Ezt nem azért mondtam, mert elszámoltad volna(észre se vettem), hanem felmentem az V oldalára, kiszámítottam, majd jöttem ide hírdetni a jó hírt :D

Luszie: Az jó, hogy szpoilerbe raksz 2 dolgot, utána meg kiírod normál :D Pl. sajnáltam Romant, aztán berakod spoilba:meghalt, nem?, azt hiszem kikövekeztethető, hogy nem az aranyhala deglett meg, és emiatt sajnálod :D Meg Kate-nél, hogy kísértett, meg valami után is hívogatott randizni, kísértve, biztos Rockstar humor :D Csak úgy megjegyzem, hogy lehet nagyobb részt is eltakarni.(mondjuk nem kell akkorát, mint ez) Nem ellenségeskedés, csak tanács ;)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 11. 12. 19:25

http://gtaplace.hu/kepek/albumok/87/gta_706_047.jpg

Látjátok a piros buggy-t az valami rohadt jól néz ki.Remélem lessz benne annyi erö h felbirjon majd menni a hegy oldalán :DD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 19:30

Kiscserko, értelek! Át is szerkesztettem picikét. :)

Az autóra gondolsz? Igen, elmegy!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 12. 19:37-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 11. 12. 19:33

szerintem ne itt beszéljétek ki a GTA IV-et

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 12. 19:35

Luszie írta:
bodom26 írta:
Amikor végigvitted a IV-et, és utána ha játszottál tovább, kb. óránként, jobb esetben, felhívtak talán egyszer. Olyankor néha jól is esett, mert legalább nem volt olyan érzeted, mintha nem lennének haverok.
Számomra olykor frusztráló volt, mert mindig akkor hívtak, mikor nekem pont más dolgom volt. :D Pl hívott mikor galamboztam, mikor egyszerűen csak furikáztam, gyilkolásztam. Tehát mondjuk 2 órahossza játék alatt 3-4x tuti hívnak, lehet többször. Kb mindegyik felkeres egyszer. Hát, kell is bele az igaz, de én utáltam hogy hívnak mert nem szerettem foglalkozni velük. Ez amúgy a való életben is így van. Nem vagyok jó barát. :(
Alvó módba lehet kapcsolni a telefont és akkor nem hívnak.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 12. 19:40

Luszie írta:Kiscserko, értelek! Át is szerkesztettem picikét. :)

Az autóra gondolsz? Igen, elmegy!
Na, így mindjárt más :D

bencedome18: Jó kocsi, remélem lesznek még benne ilyen "érdekesek", ha már a legnagyobb autókínálat. Meg Rockstar69 kedvéért egy csuklós busz :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 12. 19:42

Köszi! :$
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 19:44

Amennyit látok belőle ez eddig a VC-ből ismert "dzsip"-re emlékeztet. Nem tudom hogy nézhet ki ha látjuk 100%-ban. Nekem eddig ezt a benyomást keltette.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 12. 19:48

Az egy buggy, nem dzsip! A Vice City-ben meg nem is volt olyan nevű jármű, hogy "dzsip"!
Gyenge napok vannak...

Lezárt