[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 09. 16:32

Luszie írta:Szerintem a "mostanin" sem lesz ez a probléma...
Ps-n meg pláne nem :D Blu-ray lemezek miatt.

PC-n még talán, de most Xbox-on nem tudom elképzelni, hogy egyszercsak válts lemezt. Úgy fogják optimalizálni, hogy ne legyen erre szükség, legalábbis én úgy tenném. Ezért is lesz a játék "gyérebb" mint PC-n, mert egyrészt nem lesz akkora, így ebből már adódik, hogy olyan jó sem lesz :)
Az L.A.Noire is több lemezes, úgyhogy nem elképzelhetetlen.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 18:06

És az L.A. Noire-nál, attól függetlenül, hogy több dvd-s, kell cserélgetni a disc-eket?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 18:22

bodom26:Az LA Noire-nál nem tudom,de utolsó reménykedésünkért van egy játék,az Assassins Creed 3,ahol hiába dupla lemezes,nem kell cserélgetni.Amúgy engem az egyáltalán nem zavarna,ha a sztoriban xy elvégzett küldetés után cserélgetni kéne kettő(vagy akár több,3-4)lemezt,csak ne az legyen,mint a Vice Cityn játszódó epizódoknál,hogy Los Santos felénél bejön a töltőképernyő,és ki kell cserélni a lemezt,én csak ettől kapnék agyvérzést.Szarok a küldetésekre,csak az Open World ne legyen lemezekre bontva.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 18:34

dani.szentgali: Persze, természetesen inkább cserélgetek akár ötször, mint nézzem a logót, addig míg tölti a városrészt. Bár az bizakodásra adhat okot, hogy itt nincs három részre osztva a pálya vagy a város, hanem itt rögtön be lehet járni az egész területet. Az érdekes lenne, hogy mondjuk repülés közben lenne ez a töltés.
Amit mondtál, hogy az AC-nél sem kellett cserélgetni, hátha az V-nél is így oldják majd meg.
Egyépként, mikor PC-m volt, sok olyan játékom volt, ami kettő vagy három cd-s volt, mégsem kellett cserélgetni, csak az indító disc-re volt szükség.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 18:41

bodom26:Hát igen,AC3nál is szartam,amikor megláttam,hogy duplalemezes,h vajon mikor kell cserélnem,és miután túl voltam a sztorin és valamennyi mellékküldetésen,valamint az egész területet bejártam,hatalmas kő esett le a szívemről! :D Remélem,hogy a GTAVnél is ilyen kellemesen fogok csalódni,akárhány lemezes lesz.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 18:50

dani.szentgali: Szerintem is meg lehet úgy oldani, hogy van három lemez, felteszem a box-ra, aztán a harmadik dvd-t, ami az indító disc, beteszem, és már indul is a játék. Persze ehhez kell, hogy legyen egy bizonyos nagyságú vinyód, hogy legyen helye a játéknak. Aztán nincs se VC-s töltögetés, sem pedig lemez cserélgetés. Szerintem ezt meg lehet oldani.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 18:57

bodom26:Lehet,hogy én is ezt fogom csinálni,de csak akkor,ha a térképet és az azon lévő minijátékokat,lehetőségeket is külön lemezre vágják.Ha viszont a fentebbit 1 lemezre oldják meg,és a történet lesz szétszaggatva,akkor különösebben engem nem zavar,mert:
1:volt már pár olyan játékom,ami nem Open World,és a játék felénél cserélni kellet,és ott egyáltalán nem volt bosszantó
2:A GTAVnél,miután beújítom,biztos az lesz,hogy mindegyik karakterrel bejárom az EGÉSZ területet,és csak utána látok neki a sztorinak,miután az Open Worldben meguntam a hülyülést,és ha tényleg olyan bitangnagy lesz a terület+tényleg annyi lehetőségünk lesz benne,akkor egy fél évig biztos nem fogok sztoriban haladni! :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 09. 18:59

dani.szentgali írta:bodom26:Az LA Noire-nál nem tudom,de utolsó reménykedésünkért van egy játék,az Assassins Creed 3,ahol hiába dupla lemezes,nem kell cserélgetni.Amúgy engem az egyáltalán nem zavarna,ha a sztoriban xy elvégzett küldetés után cserélgetni kéne kettő(vagy akár több,3-4)lemezt,csak ne az legyen,mint a Vice Cityn játszódó epizódoknál,hogy Los Santos felénél bejön a töltőképernyő,és ki kell cserélni a lemezt,én csak ettől kapnék agyvérzést.Szarok a küldetésekre,csak az Open World ne legyen lemezekre bontva.
Ilyentől nem kell félni. Ha többlemezes lesz az 1játékos rész akkor biztos egy bizonyos küldetés után kell lemezt cserélni. A Vice Cityben meg azért volt ilyen betöltéses rész, mert az egy régebbi játék volt. Azóta már fejlődött a játék

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 19:03

Az bisztos, hogy engem is inkább a sztorin kívüli dogok érdekelnek. Ilyen játékoknál, sohasem maratoni a történet. Például Skyrim.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 09. 19:08

bodom26 írta:Az bisztos, hogy engem is inkább a sztorin kívüli dogok érdekelnek. Ilyen játékoknál, ahol sok mindent lehet csinálni, sohasem maratoni a történet. Például Skyrim.
Azért csak legyen hosszú a sztorimód

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 09. 19:10

Ez egyébként elég szomorú...
Lehetne jó hosszú. Én a story-val vagyok el a legjobban, az is érdekel a legjobban. Ha már végigvittem a játékot, utána már nem olyan izgalmas számomra.
Nem azt mondom hogy legyen 35 játékórás, 1 attempt-es küldikkel, De lehetne jóval hosszabb mint a IV-ben volt. Ha már a térkép akkora lesz mint SA+IV és RDR mapje együtt, akkor a sztori is lehetne ilyen összegyúrt :)
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 09. 19:14

Luszie írta:Ez egyébként elég szomorú...
Lehetne jó hosszú. Én a story-val vagyok el a legjobban, az is érdekel a legjobban. Ha már végigvittem a játékot, utána már nem olyan izgalmas számomra.
Nem azt mondom hogy legyen 35 játékórás, 1 attempt-es küldikkel, De lehetne jóval hosszabb mint a IV-ben volt. Ha már a térkép akkora lesz mint SA+IV és RDR mapje együtt, akkor a sztori is lehetne ilyen összegyúrt :)
Ez így van, a sztori mód a lényeg. A mellélküldetések meg ahogy a nevükben is vannak csak mellékes dolgok, csak kiegészítésként szolgálnak

Ezért is baxnak fel azzal, hogy csak 25 óra lesz a főszál

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 19:16

Cseszneki: Hidd el "soha" nem lesz 30-40 óránál sokkal hosszabb a sztorimód. Ha már három karakter van, vajon miért csinálták úgy meg, hogy egy történetbe tették őket? Hogy spóroljanak. Ha külön történetük lett volna, az vagy 70-80 óra sztorimódot jelentene. Még akkor is, ha néha egy egy küldetésben találkoznak, úgy mint Niko Luis meg Johnny.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 09. 19:18

Pedig jó lenne.. Sajnálom, hogy erre nem fektetnek akkora hangsúlyt..
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 09. 19:19

bodom26 írta:Cseszneki: Hidd el "soha" nem lesz 30-40 óránál sokkal hosszabb a sztorimód. Ha már három karakter van, vajon miért csinálták úgy meg, hogy egy történetbe tették őket? Hogy spóroljanak. Ha külön történetük lett volna, az vagy 70-80 óra sztorimódot jelentene. Még akkor is, ha néha egy egy küldetésben találkoznak, úgy mint Niko Luis meg Johnny.
Pedig egy 40 órás sztori tökéletes lenne. Az SAban is kb annyi volt és milyen jó is volt az. Ráadásul itt most a nagy terület miatt még jobban meglehetne csinálni
Luszie írta:Pedig jó lenne.. Sajnálom, hogy erre nem fektetnek akkora hangsúlyt..
Ez már sajnos minden játéknál így van. Egyre jobban csökkentik a játékidőt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2012. 12. 09. 19:23-kor.

Lezárt