[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 12. 18:04

Igen a IV-ben már sokáig ott vannak. Ellentétben az elődőkkel, ott meglehetősen idegesített, hogy alig volt ott 10 mp-nél tovább, és akkor is csak "eltűnt".

Jaja, Noxius, ezt én is észrevettem. Tetszett a megoldás, mert a többi részben az nagyon gagyi volt. Van amikor egyébként akkor is ott van a hulla vagy az adott dolog, mikor már nem látod, de visszamész. Csak attól függ mennyi idő múlva mész vissza, mert természetesen tényleg van idő korlát is.

Amúgy azt bírtam eddig a részekben, hogy a halott embert a mentős meggyógyítja :D Igazából a járókelők is akkor ugyanolyan "halhatatlanok" mint én. Mert asszem SA-ban még volt olyan hogy jött a mentős, megbirizgálta a holttestet és az utána felkelt. Legalábbis nagyon ilyesmire emlékszem. Érdekes volt...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 12. 18:26

bodom26 írta:dani.szentgali: Ja, elütöttem valakit, 25 méter múlva jött velem szemben a mentő, vettem egy 180 fokos fordulatot, aztán a mentő mögött visszahúztam a baleset helyszínére, de már nem volt ott a "sértett." Ez 25 mp volt. :S
Ja, megnéztem a RDR pályaméretét, 72 négyzetkilométer. Ez nem tudom, hogy hivatalos adat-e, de ezt szorozd meg öt-hattal. :D

Dave: Végülis, ha sok infó kivehető a képből, akkor az okkkéés! :D
Akkor tényleg "okkkéés"!.:D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 12. 18:42

Igen, Luszie, az SA és a VC nagyjából varázslókat is tartalmaz mentős néven :D
Emlékszem, hogy a VC -ben letérdeltek az emberek mellé, akik egyszerűen felkeltek, és továbbsétáltak.
Ha jól emlékszem, akkor a mentőautó itt eltünteti a tetemet, nem pedig újraéleszti.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 12. 18:57

bodom26 írta:Ja, megnéztem a RDR pályaméretét, 72 négyzetkilométer. Ez nem tudom, hogy hivatalos adat-e, de ezt szorozd meg öt-hattal. :D
és azt megtudnád mondani, hogy az RDR a GTAIVhez képest mekkora? Vagy esetleg valaki más megmondaná?

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 19:16

Cseszneki: Azt sajnos nem tudom. De szerintem nagyjából egyforma, vagy egy kicsit nagyobb a GTAIV. Mondjuk azt írták, hogy akkora lesz az V, mint a RDR, a S.A. és a IV együttvéve. Utána meg azt, hogy a RDR ötszöröse, hatszorosa lesz. Tehát valószínű a RDR volt a legkisebb. Azt mondjuk nem tudom, hogy a IV-ben mennyi vizi területet számoltak bele a teljes területbe. Mert ugye a RDR területe az adott volt. A lényeg Liberty City szerintem nagyobb, mint a vadnyugat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 12. 19:18-kor.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 12. 19:17

Szerintem vizi területnél max annyit, amennyit a térképen lehet látni, mert van olyan távolság, amikor már nem mozog a téged mutató kurzor, csak kintebb vagy. "kiakad" már.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 19:21

Értem. Ha viszont annyit számol a térképnek, akkor tuti nagyobb.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 20:56

Luszie és NoxiusEnterprise:Hát ez furcsa,hogy nálatok nem tűnnek el olyan gyorsan a holttestek meg a járművek! :S És az még furcsább,hogy azt mondjátok,a régebbi részekben(San Andreasban)sokkal hamarabb eltűnik a jármű,mint a 4be,hát én ezt pont,hogy fordítva látom,mert SA-ba elmegyek kb 3-4 utcányi távolságot,és a verda még mindig ott van.GTAIVnél meg mint azt említettem,befordulok a sarkon,megyek 5-6 lépést,és mire visszanézek,minden üres. :S Na de mindegy.Ja,a mentősök az előző részekben elég szupermenek voltak,a 4ben viszont már nem tudják feléleszteni a halottakat,csak lehajolnak melléjük,elkezdik éleszteni őket,aztán rázzák a fejüket,és elmennek.
bodom26:Kösz a térképinfókat!Szerintem amúgy az RDR és a GTAIV játékterülete kb ugyanakkora,bár ezt elég nehéz,szinte lehetetlen megállapítani.De ahogy mondod,az V akkora lesz,mint a SA,az RDR és a GTAIV területe együttvéve,szóval hatalmas lesz!! :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 12. 21:03

dani.szentgali írta:Luszie és NoxiusEnterprise:Hát ez furcsa,hogy nálatok nem tűnnek el olyan gyorsan a holttestek meg a járművek! :S És az még furcsább,hogy azt mondjátok,a régebbi részekben(San Andreasban)sokkal hamarabb eltűnik a jármű,mint a 4be,hát én ezt pont,hogy fordítva látom,mert SA-ba elmegyek kb 3-4 utcányi távolságot,és a verda még mindig ott van.GTAIVnél meg mint azt említettem,befordulok a sarkon,megyek 5-6 lépést,és mire visszanézek,minden üres. :S Na de mindegy.Ja,a mentősök az előző részekben elég szupermenek voltak,a 4ben viszont már nem tudják feléleszteni a halottakat,csak lehajolnak melléjük,elkezdik éleszteni őket,aztán rázzák a fejüket,és elmennek.
bodom26:Kösz a térképinfókat!Szerintem amúgy az RDR és a GTAIV játékterülete kb ugyanakkora,bár ezt elég nehéz,szinte lehetetlen megállapítani.De ahogy mondod,az V akkora lesz,mint a SA,az RDR és a GTAIV területe együttvéve,szóval hatalmas lesz!! :D :D :D
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hoz ki a R* a GTA V-ből, mert szerintem mindent, elfogadom, hogy ezzel a grafikával nem lehet gyúrni, de nagyon megtetszett a 3 karakter(bár Franklinről még nem sokat tudunk), szerintetek lesz tetkó és fodrász(szerintem nincs rá nagyon szükség, de azért a fodrászat nagyon tetszene).:D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 21:07

Dave:A GameInformerben leírták,hogy a SA "gyenge és egyszerű"grafikai megoldásaival könnyen megbirkóztak a tetoválás/fodrászat/fogyás/hízás dolgokkal,de a GTAV bonyolult és rendkívül kidolgozott és élethű grafikájával túl nagy feladat lenne beprogramozniuk a SA-ban megismert karakterformázási lehetőségeket. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 12. 21:09

dani.szentgali írta:Dave:A GameInformerben leírták,hogy a SA "gyenge és egyszerű"grafikai megoldásaival könnyen megbirkóztak a tetoválás/fodrászat/fogyás/hízás dolgokkal,de a GTAV bonyolult és rendkívül kidolgozott és élethű grafikájával túl nagy feladat lenne beprogramozniuk a SA-ban megismert karakterformázási lehetőségeket. :(
Fogyás/Hízás nem is hiányzik nekem, de a fodrászatot és a tetkókat is írták?
Vagy csak én nem emlékszem rá?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 21:12

Dave:Sajnos a tetkókat és a fodrászatot is írták,hogy túl bonyolult munka lenne megoldani,szóval ez egy darabig még a SA kiváltsága lesz. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 12. 21:15

dani.szentgali írta:Dave:Sajnos a tetkókat és a fodrászatot is írták,hogy túl bonyolult munka lenne megoldani,szóval ez egy darabig még a SA kiváltsága lesz. :(
Köszi!
Így is forradalmi lesz a GTA V.:)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 21:18

dani.szentgali: A San Andreas-ban, ha kivittem az oszlopot, az is később termett vissza mint a IV-ben. Ja, a San A.-ban egy nap 24 perc volt a mi időnkkel mérve, és ott úgy volt, hogy hat percig ottmaradt az autó, ahol hagytad. Vagyis játék idővel mérve hat órát. Azt nem tudom, hogy milyen messzire mehettél, hogy ott is maradjon hat percig, és ne tűnjön el.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 21:27

bodom26:Köszi,akkor megnyugodtam,hogy nem vagyok teljesen hülye,mert jól emlékszem,hogy a régebbi részekbe több ideig ott voltak a járgányok! :D Hát igen,a 4ben szerintem elég hülyén néz ki,hogy olyan hamar eltűnik,jó lenne,ha ezt a játékbeli 6 órás(6 perces)megoldást a GTAVbe is visszatennék,én legalábbis örülnék neki,ha nem az lenne benne,mint a 4be,hogy lenyúlok egy járművet,és alig megyek el tőle,már hűlt helye.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt