[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 20:15

Valaki aki szokott külföldi oldalakat olvasni, leírhatná milyen vélemények vannak erről a 3 főszereplős hülyeségről. Nagyon megköszönném!

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 09. 20:19

Luszie nem olvastad el gondolom a teljes cikket, így pedig nem tudod.

A cikkben az volt írva, hogy a játék egy részén a főellenséget irányíthatjuk. Ez tág fogalom. Lehet valamelyik a három közül. De az is lehet, hogy valakit kényszerrel utasít valamelyik karakter valamire, vagy esetleg elfogták. Ezt még pontosan nem tudhatjuk.

Egyébként nekem a mentés lesz érdekes. Ugye eddig egy kari volt, úgy mentettél, hogy felvetted a lemez ikont, bementél a házba, vagy lefeküdtél az ágyra. Ha én épp végzek Michaellal egy küldetést, de messze van a következő mentési hely, akkor megnézem melyikük van legközelebb egy mentési helyhez és mentek azzal? És ekkor amit Michaellal csináltam azt is elmenti? Nem értem. Meg fura, hogy élik az életüket igen, de mi van akkor, ha valaki rájuk támad, meghal? (Mondjuk végeztem egyikükkel a küldetéssel, hagyom útjára menni, de megölik?)Nem lehetetlen, ilyen világot élünk.
A másik meg ha a játékos direkt megöli az adott másik karaktert, küldetésen kívül persze. Mivel élik a mindennapi életüket, gyanítom meglehet majd azt csinálni, hogy találkozzanak. Akkor puff és mit csinál a játék? Ezekre jó lenne választ kapni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 09. 20:22

Jaaa, értem.. Igen, 100%-ban nem olvastam el mindent még , olyan 70%-ban olvastam el eddig a cikkeket.

Szerintem szimplán kórházba kerülnek majd ilyen szituációkkor, ha meghalásra kerül sor. Mint pl mikor 4-ben megölted valamelyik barátod. Az is csak kórházba került, pedig igazából megölted. :)
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 20:23

Tigrito írta:Nem azt írták, hogy egyszer (majd egy adott időpontban) lesz csak irányítható a főellenség is?
Én is ezt olvastam. Csak nem bonyolítják tovább az eddig sem éppen egyszerűnek tűnő történetet. Nem gondolom, hogy ki kell majd nyírni Trevort. Bár egy idegbeteg drogosnak tűnik,(jah, az is)lehet felkúrja a másik kettő agyát.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 09. 20:23

Én remélem, hogy a 3 közül egyik se lesz ellenség mert akkor csalódnék a karakteres megoldásban.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 09. 20:26

brenor írta:Én remélem, hogy a 3 közül egyik se lesz ellenség mert akkor csalódnék a karakteres megoldásban.
Ezzel egyetértek!
Én a cikkben írtak alapján, és a képek tanulmányozása alapján mindhárom karakterrel tudok azonosulni, és mindegyikkel szivesen játszanék. Nem örülnék, ha valamelyikük meghalna.


Luszie:
Sajnos még nem volt alkalmam sohase kipróbálni a GTA IV-et, csak pár videót láttam és max 3 szereplő nevét tudom. Direkt nem akarok többet tudni, remélhetőleg januárban már kifogom tudni próbálni.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 20:29

Mindenki ideges, mert hárommal kezdünk, aztán mindenki boldog lesz, mert egyel fejezzük be. :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 20:34

bodom26 írta:Mindenki ideges, mert hárommal kezdünk, aztán mindenki boldog lesz, mert egyel fejezzük be. :D
Ha a végén a négerrel meglehetne ölni a drogos parasztot és a az öreget, akkor már javulna a véleményem a Vről

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 20:57

:lol: Most már tudom ki a favoritod.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 09. 21:44

Képzeljétek el, milyen lenne, ha a végére kiderülne, hogy Michael és Franklin megromlanak a várostól, a Trevor meg megjavulna, és a történet legvégén mindenki azzal a szó szerinti drogossal tudna legjobban azonosulni :lol:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 09. 22:01

én arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan fogják megoldani azt ha pl meghal egy karakter...szóval kórházba juttatom Frankie-t akkor hipp-hopp a kórházból jön ki vagy át kell váltani egy másik karakterre...és pl ugyan ez ha mind a három karakter benne van egy küldetésbe...ha 1 meghal és a többi él akkor mission failed? vagy folytathatom tovább a másik kettővel és a küldetés után már életben van :D

amúgy most megmondom lesz egy olyan rész (akár a vége) hogy a három karakter egymás ellen fordul és választanod kell kivel vagy és a többit vagy csak egyet választhatsz hogy kinyírod vagy sem :D tuti lesz ilyen :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 09. 23:21

Látom kint a szavazást, de szerintem nyugodtan csinálhattatok volna egy "mindhárom" kategóriát is és egy "egyikse"-t is.

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 11. 09. 23:30

Legszimpatikusabb csak egy lehet a három közül. Ettől függetlenül lehet neked mindhármójuk baromira bejön (ahogy nekem is), de mégis találtam valamit, amiért az egyik jobb a másik kettőtől :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 10. 08:52

Cseszneki írta:Ha a végén a négerrel meglehetne ölni a drogos parasztot és a az öreget, akkor már javulna a véleményem a Vről
Nagyon negatív vagy. Minden kommented arról szól hogy szar lett az V. Igen, nem egy főszereplővel kell majd menni.. ez így van. Ezen nem tudunk már változtatni, de hát még ki sem jött a játék! Attól, hogy tudsz róluk néhány sort, igazából túl sok mindent még nem lehet tudni a főhősökről. Így szerintem alapozatlan is ezt mondani. Talán most még nem tetszik, de MÉG megtetszhet! Azért ennyire kihangsúlyozni hogy nem tetszik.. Amúgy szerintem sokaknak nem tetszik ez a főszereplős megoldás.
Kiscserko írta:Képzeljétek el, milyen lenne, ha a végére kiderülne, hogy Michael és Franklin megromlanak a várostól, a Trevor meg megjavulna, és a történet legvégén mindenki azzal a szó szerinti drogossal tudna legjobban azonosulni :lol:
Nem akarom elképzelni, mert vele nem akarok majd azonosulni, de majd meglátjuk milyen érdekes fordulatokat hoz majd a játék. Én azt sem tudom egyelőre elképzelni hogy az milyen lesz mikor majd a "főellenséget" kell majd irányítani. Kicsit paradoxon ez számomra, hogy most akkor én a saját magam "főellensége" vagyok vagy mi? :D Ha erről írnak valamit arról még most utánanézek, kiváncsi vagyok. Egyelőre ami eddig lejött az ezt sugározza nekem.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 10. 08:57

már kezd kevésbé unszimpatikus lenni a drogos Trevor,és a nagy batár fekete úriember Franklin sem rossz, de valahogy még mindig Ned Luke Michael a legszimaptikusabb
It's all down south now.

Lezárt