[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 23. 10:14

Értelek.
Én se pont 5x annyira gondoltam :D Én olyan 150k +- néhány k-ra tippelem majd a PS4 árát. Talán kicsit vad ez az ár, de ekörül lesz szerintem. 100-150 között.
Mondjuk a PS4 még nem mostanában jön, de végülis megértem. Hát akkor még jobban ügyelni kell rá, hogy a PS4-t túlélje. :)
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 23. 10:23

Jó neked, de az én boxom nagyon döglődik, valószínű, már nem egyesül a GTAV-tel. :(

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 23. 12:06

én vagy 50.000 Ft alatt tippelem a GTAV-öt mert a Halo 4 is nagyon nagyon raj játék mégis 30.000 Ft alatt volt
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 23. 12:17

Ha valami gyűjtői verzióra gondolsz, akkor értekek, de maga a játék kb 13000 lesz. Már vannak fix áras akciók, ahol 13500 ft-ért árulják ajándékokkal együtt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 23. 12:20

Jól vagy??? Egy játékért 50 000 Ft-t??!! Max a MediaMarktban és ott is csak a legkülönlegesebb gyűjtői kiadás lesz úgy kb 40-50 000 között. Azért akárhogyis jó játék lesz a GTAV, 30 és 50 között maximum a gyűjtői kiadásoknak lesz az ára, a sima verzió szerintem a MediaMarktban kereken 20 000 lesz, a többi boltban meg mind 20 alatt. És a HALO 4 az hol volt 30 000?? Maximum a gépcsomagokban, vagy a nagyobb gyűjtői kiadásokban a MediaMarkthoz hasonló álomvilágban élő helyeken! Abban igazad van, hogy 30 alatt volt, mert max 20 000 lehetett a megjelenésekor.
Arról meg nem is beszélve, hogy a legtöbb híresebb és megbízhatóbb magyar játékboltokban már van fix ára a GTAVnek, és bizony én 15 000 fölött a Mediamarktot leszámítva még sehol sem láttam. Egyébként a legolcsóbb helyen, ahol láttam, ott volt 12 490 Ft.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 23. 12:22

Szerintem félre értette, mi a nextgen konzolok árat tippelgettük, nem a GTAV árát.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 23. 12:22

Á-há-há, ez a gyerek ám tud mondani mindenfélét! :D
Szerintem a GTA IV és az EFLC nem volt együtt annyi :)
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 23. 12:26

bodom26: Nem akarlak megbántani+ jómagam is kioffoltam már a GTAV topicjában a nextgenes dolgokat, ezért ezt elsősorban magamnak is mondom, de most az egyszer nem a gyerek tehet róla, ha félreértette, minek az árát tippelgetjük, mert már elárasztottuk ezt a topicot a nextgenes dolgokkal. Javaslom (és én magam is meg fogom tenni), hogy az ilyen félreértések elkerülése végett mostantól a saját, OFF-os topikjukban beszéljünk a nextgenekről, mert most már tényleg nem csoda, hogy a gyerek nem értette, minek az áráról beszéltünk! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 23. 12:31

Noxius: Persze, de szerintem még a töredéke sem. :D
Hát csúnya lenne, ha egy szimpla GTA 50k-ba kerülne. :D Asszem nem is lenne rá akkora kereslet.
Maradjunk a 14k-s árnál igen, de én is láttam már 12500 körül.

Dani: Szerintem egyértelmű volt. Szó sem esett a GTA V-ről az utosó 4-5 hsz-ben. Max annyi ideig, hogy neki az xbox-a nem valószínű hogy kibirja már a GTA V érkezését, meg hogy a GTA V jóval később érkezik majd nextgenre mint xbox-ra. Ebből is látszik hogy nem olvassa el normálisan a hsz-eket. Persze, nem a legtémábavágóbb volt ez a dolog, de attól még képbe lehetne. + szerintem nem volt "100%-os off", már csak azért sem mert volt köze a GTA V-höz, csak a konzolokhoz még inkább...
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 23. 12:42

dani.szentgali írta:bodom26: Nem akarlak megbántani+ jómagam is kioffoltam már a GTAV topicjában a nextgenes dolgokat, ezért ezt elsősorban magamnak is mondom, de most az egyszer nem a gyerek tehet róla, ha félreértette, minek az árát tippelgetjük, mert már elárasztottuk ezt a topicot a nextgenes dolgokkal. Javaslom (és én magam is meg fogom tenni), hogy az ilyen félreértések elkerülése végett mostantól a saját, OFF-os topikjukban beszéljünk a nextgenekről, mert most már tényleg nem csoda, hogy a gyerek nem értette, minek az áráról beszéltünk! :)
Pedig megbántottál, és ezért most már halálos ellenségek leszünk! Vicc! XDD
Igaz, de nem ártana, ha elolvasná a kettővel előbbi kommenteket is, és akkor jobban képben lenne. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 23. 12:49

Mindenki volt már fridss látogató, tudjátok milyen ez :D
Megpróbálni bevágódni, ezért össze és vissza írogatni az egész fórumot, másolni egy kicsit másokat, stb.
Én mondjuk nem voltam ilyen (:D a szerénység), de más ettől még lehetett. Bár nem hiszem :)
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 23. 12:56

bodom26: Ez is igaz! :) De azért mi is OFF-oltunk kicsit.
Luszie: Az én véleményem pedig az, hogy amíg nincsen hivatalosan megerősítve, hogy a GTAV hamarosan nextgenre is jön, és nemcsak nagy valószínűséggel évek múlva, letölthető klasszikusként, addig minden nextgenről szóló információnak sok köze nincs a GTAVhöz, ergo az OFF topicon belüli, "Nextgen konzolok" vagy "Konzolok" topicban van a helyük, nem pedig a GTAV vagy bármely GTA topicjában, mert a hivatalos bejelentésig ez véleményem szerint OFF-nak minősül!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 23. 12:59

Off: Nekem pont az telt időbe, mire elkezdtem teleírogatni a fórumot hülyeségekkel. Elsőre egy hónapban volt kb 5 hozzászólásom.

On: Szerintem az V-ben lehet hó ugyanúgy, ahogy az RDR-ben is volt a hegyekben. Jól néznének ki a hegyek havas csúccsal. :roll:

Dani.szentgali= Pedig a GTAV-ről és annak kijöveteléről beszélünk. Ennyi erővel minden PC-s hozzászólás is lehet OFF, mert még az sincs bejelentve. Szóval, ha azt mondom, kb 2014 tavasz végére várható a PC verzió, azzal OFF-oltam.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 23. 13:09

Kiscserko: Már bocs, de a PC-s verzió teljesen más. A R* évek óta ad ki PC-re játékokat, és egy olyan alkalom sem volt, ha jól emlékszem, amiben ne késett volna a PC-s port. És a nextgenes táborral ellentétben a R* közölte, hogy a "fontosabb epizódok mind megfognak jelenni PC-re" és a GTAV már azért is beletartozik ebbe a tartományba, mert ez az V. fő epizód. Míg a R* azt egy szóval sem mondta, hogy mindegyik fontosabb vagy kevésbé fontos epizód megjelenik majd az összes nextgen konzolra, és ez nem is lett így. Arról meg nem is beszélve, hogy minden generációnak megvolt a maga GTA-ja, ami egyfajta ütőkártyája volt az adott generációnak, ami elég nagy fejőstehene volt nemcsak a R*nak és a Take2nak, de a Sonynak és a Microsoftnak is egyaránt. Nem azt mondom, hogy a GTAIV alkalmatlan lenne arra, hogy egyedüli GTA-ként képviselje a PS3/X360 generációt, de azért mégis elég ciki lenne, hogy a hardverileg full gyenge generációra vagy megjelent 6-7 GTA, a mostani, elég erősnek számítóra meg megjelent 1 db ( az EFLC-t DLC révén nem lehet beleszámolni). Így már majdhogynem elvárás, hogy a GTAV ennek a generációnak a hosszú idejű exkluzív lezáró része legyen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 23. 13:14

Már bocs, de ennyi erővel a nextgen is ugyanilyen, hiszen 99,9%, hogy meg fog rá jelenni, hiszen miért ne jelenne meg?! Teljesen logikátlan lenne az egész...
Az SA is megjelent a következő generációra, és még az előtte levő több rész is.. Az V is meg fog, erre merek esküdni. :) csak mondjuk a PC-s port és a PS4 megjelenése után sokkal..
"Whatever." (Ryder)

Lezárt