[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 03. 19:10

én tudok egy helyet ahol mindig 2-3 rugóval olcsóbb minden és csak 500ft a házhozszállítás de ne haragudjatok majd ha megrendeltem és hozzák elmondom mi ez a hely :D nem szeretném ha elfogyna még mielőtt kiadnák xD
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 03. 20:22

insanity06 írta:én tudok egy helyet ahol mindig 2-3 rugóval olcsóbb minden és csak 500ft a házhozszállítás de ne haragudjatok majd ha megrendeltem és hozzák elmondom mi ez a hely :D nem szeretném ha elfogyna még mielőtt kiadnák xD
Akkor szarjál szöget! :@
Gyenge napok vannak...

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 11. 03. 21:49

Why did the second trailer get delayed? I guess it was the weather

Avatar
zolaRSG
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 11. 03. 21:18
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: zolaRSG » 2012. 11. 04. 02:59

sziasztok! milesz csütörtökön, mi fog kiderülni?

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 11. 04. 03:09

zolaRSG írta:sziasztok! milesz csütörtökön, mi fog kiderülni?
18 oldalnyi bemutató érkezik a játékról a Gameinformer magazin által.

Avatar
zolaRSG
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 11. 03. 21:18
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: zolaRSG » 2012. 11. 04. 03:17

köszi :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 12:44

Egy kis elemzés.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 11. 04. 13:26

Kár hogy nem magyar. Amúgy szerintetek mennyit árulhat el a második trailer? Többet mint az első?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 13:30

Cube Head írta:Kár hogy nem magyar. Amúgy szerintetek mennyit árulhat el a második trailer? Többet mint az első?
Jóhogy. Biztos vagyok benne. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 14:06

Luszie írta:
Cube Head írta:Kár hogy nem magyar. Amúgy szerintetek mennyit árulhat el a második trailer? Többet mint az első?
Jóhogy. Biztos vagyok benne. :)
1000x többet mint az első, de sztem attól függ hogy mennyi mindent árul el a Game Informer.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 04. 16:20

Az első trailer nagyon semmitmondó volt,legjobban szerintem a rövidsége miatt.A második trailer szerintem ennyi idő után minimum 2-3 perc között lesz,vagy afelett,legalábbis nagyon remélem,hogy nem megint egy 1perc 25másodperces "villámvideót" csapnak elénk.De szerintem csak nem csesznek ki most már velünk a fejlesztők,ha valóban tavasszal jön,akkor most már kéne lennie elég anyagnak,amit megmutathatnak.De szerintem jóval több dolog lesz benne,mint a több mint egy éve megjelent elődjében. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 16:54

dani.szentgali írta:Az első trailer nagyon semmitmondó volt,legjobban szerintem a rövidsége miatt.A második trailer szerintem ennyi idő után minimum 2-3 perc között lesz,vagy afelett,legalábbis nagyon remélem,hogy nem megint egy 1perc 25másodperces "villámvideót" csapnak elénk.De szerintem csak nem csesznek ki most már velünk a fejlesztők,ha valóban tavasszal jön,akkor most már kéne lennie elég anyagnak,amit megmutathatnak.De szerintem jóval több dolog lesz benne,mint a több mint egy éve megjelent elődjében. :)
A gta 4 első trailere is kb ilyen rövid volt és nekem az unalmasabb volt, de ott legalább megtudhattuk ki a főhös, mert nekem ez nem tetszett az V trailerében, szerintem rövidsége ellenére tisztességes trailer volt, legjobban a hegyi jelenet tetszett nekem, mert tényleg gyönyörű meg a város, tengerpart kidolgozottsága és ennyi idő alatt szerintem még ennél is szebb lesz. Én is reménykedem egy 3 perces trailerbe, hogy a karakterekből és a sztoriból megtudjunk egy kicsit, meg persze hogy mikben fog újulni ez a rész.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 04. 17:30

első trailernek jó volt,bár amikor először néztem,akkor a hegyi jelenetig azt hittem,hogy vice city,aztán ott rögtön leesett,hogy ez San Andreas lesz. Tulajdonképpen a hegyi jelenetnél vegyes érzéseim voltak,mert csalódott voltam,hogy mégsem vice city lesz,de az a hegyvidék olyan szép volt,hogy aztán ez a csalódottság is elmúlt :D

a második trailer szerintem holnap már jöhet,mert aznap lesz az előrendelés startja,és talán erre a napra lenne a legésszerűbb trailert kiadni,bár lehet,hogy először csak egy trailer visszaszámlálót kapunk
It's all down south now.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 17:45

Mr.Vercetti írta:első trailernek jó volt,bár amikor először néztem,akkor a hegyi jelenetig azt hittem,hogy vice city,aztán ott rögtön leesett,hogy ez San Andreas lesz. Tulajdonképpen a hegyi jelenetnél vegyes érzéseim voltak,mert csalódott voltam,hogy mégsem vice city lesz,de az a hegyvidék olyan szép volt,hogy aztán ez a csalódottság is elmúlt :D

a második trailer szerintem holnap már jöhet,mert aznap lesz az előrendelés startja,és talán erre a napra lenne a legésszerűbb trailert kiadni,bár lehet,hogy először csak egy trailer visszaszámlálót kapunk
Én is pont azt hittem mint te. :D Mert az első két kockánál nekem is a vice city ugrott be mondom, de jó újra a 80-as évek, aztán mikor mutatta távolról a várost akkor felismertem a los angelest, és kicsit csalódtam, hogy nem vice city, de ettől függetlenül örülök los santos-nak is csak azt a jó 80-as évek hangulatot nem fogja visszaadni, max a tengerpart.

Nem tudom jelent e valamit, de valaki kiírta youtubeon a trailer alá, hogy trailer tomorrow, és páran felpusszolták.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 04. 17:50

Ha már a 1. trailer-ről beszélünk, szerintem azért először mindenkinek korrekt volt, hiszen az volt az első valamire való infó, a bejelentést követően. Utána viszont sok idő eltelt, már mindenki vagy százszor végignézte, persze, hogy már akkor nem is annyira jó, mint volt.
De a mostani bisztos mindenben jobb lesz. És ez el is várható.

Lezárt